Coronavirus: کمتر شناخته شده علائم است که می تواند مرتبط به Covid-19

در طول coronavirus همه گیر علائم اصلی این ویروس است که اعضای عمومی گفته شده توسط بیمه خدمات درمانی به نگاه کردن بوده است, بالا, تب, جدید, سرفه مداوم و از دست دادن و یا تغییر حس بویایی و چشایی گذشته بود که اضافه شده به سرویس های بهداشتی رسمی لیست از علائم ممکن است.

علاوه بر علائم اصلی مردم در سراسر جهان گزارش کرده اند تجربه های مختلف دیگر عوارض جانبی است که آنها باور دارند که می تواند مربوط به این ویروس از جمله “Covid پا” و خارش در قسمتهای دیگر بدن خود را.

روز چهارشنبه 15 جولای اعلام شد که محققان در حال تماس برای خارش پوست می شود به اضافه بیمه خدمات درمانی’ فهرست رسمی از علائم بعد از یک مطالعه نشان داد که یکی از 11 نفر که تست مثبت برای Covid-19 توسعه راش.

در این بررسی که انجام شد توسط کالج کینگ لندن انجام شد داده ها با استفاده از 20,000 انگلیسی که هر دو تست مثبت بودند و یا مشکوک به ویروس.

اپیدیولوژی, چشم پزشکان و متخصصان پوست هشدار داده اند در مورد سایر علائم است که می تواند نشان دهنده یک بیمار که مثبت از coronavirus.

در اینجا چند کمتر شناخته شده علائم است که در حال حاضر در حال بررسی برای امکان لینک کلیک کنید برای Covid-19.

هذیان

در یک مطالعه منتشر شده در مجله لانست در چهار شنبه 18 مارس در آن ادعا کرد که هذیان و سردرگمی می تواند مملو میان به طور جدی بیمار coronavirus بیماران.

این تیم از محققان با انجام تحقیقات بر روی تعداد کمی از Covid-19-مثبت بيماران است.

در بیش از 60 درصد از موارد مراقبت های ویژه بیماران آنها کشف شواهدی از سردرگمی و اضطراب.

دانشمندان از انگلستان و ایتالیا به این نتیجه رسیدند که بیمارانی که مجبور به اقامت در بخش مراقبت های ویژه برای دوره های طولانی از زمان که نیاز به تهویه درمان ممکن است بیشتر در معرض خطر دچار هذیان و سردرگمی است.

این تحقیقات که در ارزیابی بیماران مبتلا به سارس (سندرم حاد تنفسی), Mers (Middle-East respiratory syndrome) و Covid-19 همچنین دریافتند که افرادی که نمایشگاه علائم خفیف هستند کمتر احتمال دارد به تجربه به عنوان مهم تاثیر بر سلامت روان خود را.

استاد Gitte موس نادسن صندلی از گروه مغز و اعصاب و نوروبیولوژی واحد پژوهشي در دانشگاه کپنهاگ بیمارستان توضیح داد که “هر بیماری مرتبط با بستری شدن در بیمارستان, تب, کاهش ورودیهای حسی – به خصوص در سالمندان – حمل افزایش خطر ابتلا به هذیان”.

“در Covid-19 بيمار که به طور مصنوعی تهویه یک بیماری PTSD ممکن است بوجود می آیند; اما ما شواهدی وجود دارد که فرکانس بالاتر در Covid-19 بيمار از هر گونه اختلال” استاد نادسن اضافه شده است.


دکتر مایکل پترسون مشاور روانپزشک و رئیس ترجمه روانپزشکی گروه تحقیقاتی دانشگاه کالج لندن گفت که این مطالعه “مهم و خوبی انجام تحقیقات”.

“این مطالعه بیشتر فراهم می کند شواهدی وجود دارد که آسیب های ناشی از Covid-19 فراتر از به طور گسترده ای گزارش شده اثر بر ریه ها. این مطالعه به ما می گوید که Covid می تواند اثرات عمیقی بر سلامت روان” اعلام کرد.

“از علت خاص برای زنگ است پیدا کردن که یک سوم از بیماران از قبلی شیوع تجربه اختلال استرس پس از سانحه و به نظر می رسد معقول و منطقی به پیش بینی نرخ مشابه PTSD در افرادی که تهدید کننده زندگی Covid.”

تام Dening استاد زوال عقل پژوهش در دانشگاه ناتینگهام با اشاره به این که دانشمندان “می دانم که خیلی کمتر در مورد شيوع خفیف یا بدون علامت Covid-19” و اضافه کرد که بیمارانی که تجربه موارد خفیف تر از این ویروس کمتر احتمال دارد به تجربه مسائل مربوط به سلامت روان “به خصوص هذیان است که به طور کلی یک نشانگر به صورت شدید بیماری جسمی”.

“نویسندگان جلب توجه به چه هذیان مهم است و از ویژگی های مشترک در افراد بستری در بیمارستان با coronaviruses. در برخی از موقعیت ها احتمالا بیشتر در افراد مسن هذیان حتی ممکن است ارائه ویژگی های شدید Covid-19 عفونت بنابراین مهم است که متخصصان بهداشت و مراقبت از خانه کارکنان آگاه هستند از این امکان” استاد گفت.

Covid پا و دیگر بثورات

روز چهارشنبه 15 جولای اعلام شد که محققان خواستار بیمه خدمات درمانی به برسمیت خارش پوست به عنوان نشانه ای از coronavirus.

مطالعه انجام شده توسط کالج کینگ لندن ارزیابی 20,000 انگلیسی که هر دو آزمایش مثبت یا تصور می شد به حال Covid-19 و داده ها از Covid علامت مطالعه برنامه که حاوی اطلاعات مربوط به 336,837 کاربران که گزارش خود از نشانه های خود را.

بیش از 2000 نرم افزار کاربران آزمایش مثبت برای coronavirus با 8.8 درصد گزارش دیوار و خارش پوست.

بعلاوه 8.2 درصد از 17,000 مردم به شدت مشکوک به این ویروس گزارش شده توسعه راش.

مطالعه نشده است peer-reviewed. دکتر ماریو Falchi که منجر مطالعه است و اصرار برای خارش به طور رسمی به رسمیت شناخته شده به عنوان علائم این ویروس در پرتو یافته های خود را.

در اصطلاح “Covid پا” بود به طور فزاینده ای مورد بحث به عنوان یک ممکن است نشانه ای از coronavirus.

این بیماری که شامل chilblain مانند ضایعات ظاهر می شود بر روی سر یکی از چندین شرایط پوست در حال حاضر در حال بررسی به عنوان پتانسیل علائم Covid-19.

در 29 مارس محققان از اسپانیا یک مطالعه منتشر شده در مورد “تظاهرات جلدی از Covid-19 بیماری” پوستی به معنی “مربوط به پوست”.

دانشمندان در سراسر پنج شکل مختلف از خارش مؤثر بر 375 Covid-19 بيمار.

این شامل خارش و یا درد chilblain مانند ضایعات در دست ها و پاها از جمله Covid پا; تاول های کوچک بر روی تنه; های کوچک و مسطح و بزرگ برجستگی های قرمز; دیوار قرمز یا آبی به دنبال پوست و به رنگ صورتی یا سفید مطرح مناطقی از پوست که شبیه به گزنه راش.

در بیانیه ای ارسال به مستقلDr اموزش مورفی, رئيس جمهور از انجمن متخصصین پوست بریتانیا تاکید کرد که خارش هستند “بسیار شایع و در اکثریت قریب به اتفاق موارد هیچ لینک به Covid-19”.

این متخصص پوست اضافه شده است که مطالعه “کمک به ما به طور کلی آگاهی از بیماری”.

دکتر جان Ingram, editor-in-chief of the British Journal of Dermatology, اضافه شده که بررسی شد “قطعی ترین قطعه از تحقیقات بر روی پوست ویژگی های مرتبط با Covid-19 به تاریخ” ،


“شده است وجود دارد گمانه زنی ها برای برخی از زمان که این ویروس مسئول تعدادی از پوست نشانه اما تا به حال این حال تا حد زیادی شده است فردی یا در مقیاس کوچک مورد گزارش. این مطالعه نشان دهنده یک مقدار بیشتر سیستماتیک و دقیق طبقه بندی از ویژگی های” اعلام کرد.

“اصلی ذینفع از این پژوهش خواهد بود متخصصان پزشکی و محققان. آن خواهد بود مفید در تشخیص افراد با Covid-19 به خصوص کسانی که با تعداد نسبتا کمی از علائم. آن را نیز ارائه یک پایه محکم برای تحقیقات آینده به COVID-19 و پوست است.”

آکادمی پوست آمریکا ایجاد کرده است یک گروه اختصاص داده های نیروی کار به مطالعه Covid پا.

ورم ملتحمه

چند گزارش شده است در گردش از اواخر با توجه به این احتمال که coronavirus می تواند باعث ورم ملتحمه چشم بیماری است که توسعه به عنوان یک نتیجه از عفونت یا آلرژی است.

در آوریل American Academy of Ophthalmology منتشر شد یک هشدار برای چشم پزشکان برجسته دو مطالعه نشان داد که پتانسیل پیوند بین ویروس و ورم ملتحمه.

در یک مطالعه 30 بيمار بستری برای این ویروس در چین یکی بود ورم ملتحمه. “که بیمار و نه دیگر 29 – تا به حال SARS-CoV-2 در ترشحات چشمی. این نشان می دهد که SARS-CoV-2 می تواند آلوده ملتحمه و باعث ورم ملتحمه و ذرات ویروس در حال حاضر در ترشحات چشمی,” آکادمی آمریکایی چشم پزشکی گفت.

یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلندکه ارزیابی 1,099 بستری coronavirus مثبت بيماران در چین نه تا به حال “conjunctival تراکم”.

در بیانیه ای ارسال به مستقل, Moorfields چشم بیمارستان در لندن تاکید کرد که “بسیاری از مردم در سراسر جهان آلوده با Covid-19 وجود دارد تنها چند گزارش از بيماران مراجعهکننده با ورم ملتحمه.” بیمارستان اضافه شده است که “در نتیجه امکان, اما از آن است که فوق العاده نادر است”.

بیمارستان است متوجه افزایش در بيماران بستری برای ورم ملتحمه در طول همه گیر و اضافه کرد که “هیچ شواهدی وجود ندارد که ورم ملتحمه در Covid-19 شدید تر از هر نوع دیگر از ورم ملتحمه ویروسی”.

Moorfields مشخص شده است که اگر این ویروس بودند به علت یک بیمار به توسعه ورم ملتحمه این امر به احتمال زیاد رخ می دهد یا از طریق “قرار گرفتن در معرض مستقیم از سطح چشم به Covid-19” (مانند مالش چشم) و یا “غیر مستقیم قرار گرفتن در معرض که در آن ویروس, آهنگ تا مجرای که متصل به سطح چشم به بینی و گلو”.

کالج سلطنتی چشم پزشکان (RCO) و کالج Optometrists توضیح داد که اگر یک فرد ارائه ورم ملتحمه پس از عقد قرارداد coronavirus بعید است آنها این کار را انجام دهید بدون نیز نشان دیگر تشخیص علائم و نشانه های این ویروس است.

“گزارش های اخیر پیشنهاد کرده اند که Covid-19 ممکن است باعث ورم ملتحمه و شناخته شده است که ذرات ویروسی را می توان در اشک که باعث شده است که برخی از نگرانی در میان چشم, بهداشت حرفه ای,” این سازمان اعلام کرد.

“آن را به رسمیت شناخته شده است که هر گونه عفونت دستگاه تنفسی فوقانی ممکن است منجر به ورم ملتحمه ویروسی به عنوان عوارض ثانویه و همچنین این مورد با Covid-19.”

RCO و کالج Optometrists اعلام کرد که به عنوان ورم ملتحمه ویروسی ذکر شده است به عنوان یک مقام رسمی علامت Covid-19 پزشکان باید درمان بیماران مبتلا به بیماری “را به عنوان آنها معمولا درمان هر گونه ارائه ورم ملتحمه ویروسی” به عنوان طولانی به عنوان آنها همچنین نشان دادن نشانه هایی از coronavirus.

آنها تاکید کرد که در طول همه گیر “متفکرين کنترل عفونت و بهداشت دست اقدامات باید انجام شود زمانی که درمان تمام بیماران در حالی که هر “نزدیک امتحانات” باید “به حداقل نگه داشته شود سطح امن”.

از دست دادن بویایی و چشایی

در روز دوشنبه 18 اردیبهشت اعلام شد که از دست دادن بو و طعم است که به طور رسمی موجود در لیست بیمه خدمات درمانی از علائم کروناویروس.

وی پس از دولت قبلی اعلامیه که از دست دادن بو و طعم را “کاملا” اضافه کردن به فهرست علائم اعضای عمومی باید آگاه باشند از.

برای هفته کارشناسان هشدار داده اند که موارد بی شماری از Covid-19 می بود که از دست رفته به دلیل عدم راهنمایی های داده شده به مردم را تجربه anosmia بسیاری از آنها شده اند را تشویق به بازگشت به کار.

بیمه خدمات درمانی در حال حاضر تشویق هر کسی که تجربه از دست دادن بو و طعم و یا یک تغییر قابل توجه به خود منزوی به مدت هفت روز در حالی که سایر اعضای خانواده خود را توصیه به ماندن در خانه برای 14 روز حتی اگر آنها نمی, علائم نشان می دهد.

ناتالی بروکس یک مشاور گوش و حلق و بینی جراح و rhinologist و مدیر پزشکی در خیابان هارلی درمانگاه گوش و حلق و گفت: مستقل است که قبل از هدایت تغییر کلینیک او شد و در تماس با آن مشاوره گوش و حلق و انگلستان که اظهار داشت که “آنها فکر می کنم anosmia می تواند مربوط به Covid”.

“اگر من یک ناگهانی از دست دادن حس بویایی با یا بدون خفیف تنفسی فوقانی نوع علائم و من قطعا خود منزوی در لحظه” خانم بروکس اضافه شده است.

پروفسور کارل Philpott مدیر امور پزشکی و تحقیقات در موسسه خیریه پنجم حس توضیح داد: به مستقل است که به عنوان رایج سرماخوردگی و ویروس ها اغلب باعث اولیه احتقان بینی, این می تواند منجر به “post-ویروسی بوی از دست دادن”.

“اگر شما نگاهی به بافت با جزئیات در زیر میکروسکوپ می بینید که خوب مانند مو انتهای سلول های گیرنده کاهش یافته است و در نتیجه سلول های دیگر قادر به انتخاب کنید تا بوی مولکول از بینی” استاد Philpott می گوید.

او اضافه می کند که Covid-19 “به نظر می رسد غلظت بالا در بینی” و آمده است که به عنوان اکثریت از گزارش های موردی نشان می دهند افرادی که تجربه گذرا بوی از دست دادن است که طول می کشد حدود هفت تا 14 روز “این احتمالا بیشتر احتمال دارد که ویروس باعث شده است نوعی از التهاب در اعصاب بویایی به جای آن ایجاد هر گونه آسیب به ساختار گیرنده”.

التهاب در میان کودکان

در این گزارش که به 100 کودک در انگلستان شده بود تحت تاثیر یک بیماری نادر مربوط به کوروناویروس.

این سندرم به نظر می رسد به خرس شباهت با کاوازاکی بیماری باعث ایجاد یک پاسخ التهابی در کودکان اعم از نوزادان به نوجوانان.

راسل Viner رئیس کالج سلطنتی پزشکان اطفال و بهداشت کودک (RCPCH) اعلام کرد که در حالی که علائم نسبتا خفیف برای اکثر کودکان آسیب دیده “کوچکی تبدیل شده اند بسیار بیشتر به شدت بیمار”.

پروفسور روزالیند Smyth, مدیر و استاد بهداشت کودک در UCL Great Ormond St موسسه بهداشت کودک اضافه شده است که “این مورد باقی مانده است که اکثریت بزرگی از کودکان با COVID-19 خفیف علائم تنها”.

در یک گزارش در موارد بستری در لندن بیمارستان کودکان آن گفت که علائم آن شامل “بی امان تب”, “متغیر راش”, ورم ملتحمه, ورم, درد و “قابل توجهی علائم گوارشی” مانند اسهال و استفراغ است.

NHS انگلستان منتشر شد هشدار در مورد وضعیت در اواخر مارس گفت که این موارد از کودکان در بخش مراقبت های ویژه با “چند سیستم التهابی دولت” باید “با هم تداخل دارند ویژگی های” دو شرایط بهداشتی – سندرم شوک سمی و “غیر معمولی” (یا ناقص) کاوازاکی بیماری است.

سلامت و خدمات اضافه شده است که کودکان نیز “خون پارامترهای سازگار با شدید Covid-19 در کودکان”.

دکتر جولیا کنی مشاور در اطفال بیماری های عفونی و ایمونولوژی در Evelina لندن بیمارستان کودکان توضیح داد که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است در مورد این موضوع قبل از آن می تواند بیشتر به طور کامل درک نشده است.

“به این سندرم تنها شناسایی شده در چهار هفته گذشته آن را حیاتی خواهد بود برای یادگیری بیشتر در مورد آن ارائه و درمان و ایجاد چگونگی مکانیسم بیماری مرتبط است Covid-19 است که عمدتا تحت تاثیر بیماران به تاریخ” دکتر کنی گفت.

استاد Smyth اضافه شده است که در حال حاضر “به نظر می رسد که این بیماری بسیار نادر”.

“یکی از اهداف فعلی هشدار و راهنمایی است که به افزایش آگاهی, به طوری که ممکن است همه موارد را می توان شناسایی. این کمک خواهد کرد که برای شناسایی واقعی بروز” استاد برشمرد. “ما می دانیم بسیار کمی در مورد علت و مکانیسم. در واقع درک ما از مکانیسم های بیماری است که در آن ممکن است شبیه کاوازاکی را سندرم ناقص است.

“کار کردن یک رابطه ممکن است به Covid-19 بستگی تست برای ویروس بارها و بارها در طول دوره بیماری و آنتی بادی پس از بهبودی به کار کردن است که اگر یک زمانی در رابطه با SARS-CoV-2 در برخی یا همه موارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer türktelekom mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountNovagraBMW Oil ChangeAyırma Büyüsü