2020 حوضچه جام نمی خواهد بروید در ماه سپتامبر به عنوان برنامه ریزی شده و بازگشت در سال آینده با توجه به برخورد خرما با باز برگزارکنندگان این نمایشگاه رویداد گفت: روز جمعه.

فرانسه فدراسیون تنیس در یک حرکت تغییر claycourt مسابقات گراند اسلم به 20 سپتامبر تا 4 اکتبر از آن ممکن است شروع به توجه به این رمان شیوع کروناویروس.

جدید Roland Garros تاریخ برخورد با 25-27 سپتامبر حوضچه جام است که یک تیم رویداد شرکت ایجاد شده توسط راجر فدرر و شامل بهترین از اروپا در برابر تیم جهان.

بوستون TD باغ باقی خواهد ماند میزبان برای نسخه چهارم از این رویداد که در حال حاضر برگزار شود از 24-26 سپتامبر در سال 2021.

“این مایه تاسف است که حوضچه جام به عقب رانده شود یک سال اما در این مرحله آن را درست انجام برای همه نگران” فدرر گفت. “اگر چه ناامید کننده خبر خوب این است که در TD Garden هنوز هم قادر خواهد بود برای میزبانی این رویداد در سال آینده و من واقعا مشتاقانه منتظر در نهایت بازی در بوستون برای اولین بار در حوضچه جام 2021.”

مردان ATP تور و WTA اجرا می شود که زنان و مدار به حالت تعلیق در تمام مسابقات تا اواسط ماه جولای پس از کشورها آغاز شده قفل کردن مرزها برای جلوگیری از گسترش آنفولانزا مانند ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از دو میلیون نفر است.

این grasscourt گرند اسلم در ویمبلدون لغو شده است در حالی که باز فرانسوی جدید اسلات معنی این مسابقات شروع خواهد شد یک هفته پس از باز ما طول می کشد محل در دادگاه سیفون مراتع در نیویورک است.

در هفته های اخیر تنیس نظارتی باید در مورد برنامه ریزی logjam با کمی وضوح در زمانی که ورزش می تواند راه اندازی مجدد.

تنیس, استرالیا, که در اجرای افتتاحیه گرند اسلم سال در ملبورن پارک و باز ما برگزارکنندگان انجمن تنیس ایالات متحده هستند ذینفعان در حوضچه جام بود که بخشی از 2020 ATP تور تقویم.

راجر فدرر 2020 حوضچه جام کرده

برگزارکنندگان گفت: بلیط های خریداری شده برای سال 2020 حوضچه جام معتبر خواهد بود در سال آینده و یا طرفداران می توانید دریافت هزینه کامل.

“ما نیاز به تصمیم گیری در حال حاضر در رویداد ما” گفت: حوضچه جام رئیس تونی Godsick که فدرر عامل. “ما می دانیم که ما پرشور طرفداران را نا امید خواهد بود که آنها را به صبر کنید یک سال فوق العاده برای حوضچه جام در بوستون اما این دوره مسئول اقدام لازم در حال ظهور تقویم در تضاد است.”

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات