Coronavirus: شرکت های بزرگ که به یونان وام را پرداخت نمی کند کارفرمایان پاداش و یا سود سهام

شرکت های بزرگ که قرض گرفتن پول تحت حکومت coronavirus طرح وام نمی خواهد بود قادر به پرداخت پول نقد پاداش به مدیران و یا سود سهام به سهامداران تا زمانی که پول پرداخت شده است.

قوانین جدید اعمال می شود به شرکت های استقراض بیش از £50 متر زیر coronavirus بزرگ کسب و کار وقفه وام طرح (CLBILS). سود سهام و پاداش در حال حاضر قبل از وام گرفته شده است هنوز هم مجاز خزانه گفت.

دولت با پشتوانه وام های تحت این طرح در حال حاضر می تواند به عنوان بزرگ به عنوان £200 متر از £50 متر پس از انتقاد از شرکت های که گفت: استقراض محدود نمی شد به اندازه کافی بزرگ.

پس از یک سطح پایین را به بالا وام توسط شرکت های بزرگ دولت بازنگری شده طرح های جدید از جمله شرایط است که اعمال می شود به هر گونه وام گرفتن برای مدت بیش از یک سال است.

خزانه داری گوش به شکایات اما شامل اقدامات برای اطمینان از پول است channelled به نگه داشتن کسب و کار شناور. بانک انگلستان گفت: “این تعهدات در نظر گرفته شده برای ایجاد انگیزه و ترویج توانایی کسب و کار برای بازپرداخت بدهی های خود استقراض است.”

برخی از کشورهای دیگر نیز رشته متصل به خود را مالیات دهندگان پشتیبانی از جمله دانمارک است که از مطالعه حذف شرکت هایی که امکان استفاده از پناهگاه های مالیاتی. گروه های زیست محیطی را به نام دولت کمک مالی به هم مرتبط کربن-کاهش تعهدات.

تغییرات وام طرح پس از تعدادی از اواسط اندازه شرکت شکایت کرده است که آنها نمی تواند دسترسی به تسهیلات اعتباری ارائه شده توسط بانک مرکزی انگلستان طراحی شده برای کمک به بزرگترین شرکت های, اما این مقادیر در دسترس از طریق CLBILS بودند بیش از حد کوچک است.

وام تحت این طرح در حال مرتب از طریق بانک ها با 80 درصد از هر گونه ضرر و زیان پوشش داده شده توسط دولت است.

اما فقط £590m شده است وام به 86 کسب و کار. در ضمن £7.3 میلیارد دلار بوده است وام توسط بانک ها به 40,564 شرکت های کوچکتر جداگانه ای طرح.

پاتریک مک فادن و کار را به سایه وزیر خزانه داری گفت: بزرگ سرمایه بر شرکت های صنعتی در خصوص موقعیت دشوار است.

“این شرکت ها در بخش های مانند فولاد و خودرو اغلب اصلی کارفرمایان در شهرها و شهرستانها که در آن فعالیت دارند و ستون فقرات ما به بخش تولید است.

“ما خوش آمدید خزانه لغو CLBILS اعطای وام محدود [برای £200 متر] پس از زايمان فشار اما بزرگترین شرکت های صنعتی در حال سوختن را از طریق بیش از این به عنوان یک نتیجه از این مستند. ما باید بیشتر برای کمک به شرکت های کوچک و بزرگ از این بحران و جلوگیری از تکرار جرم بیکاری ما در گذشته دیده می شود.”

کوچکترین شرکت شده اند قادر به قرض گرفتن تحت bounce-back طرح وام است که 100 درصد حمایت دولت. بانک ها را تایید £14.2 میلیارد دلار وام به حدود 465,000 کسب و کار ساخت آن تا حد زیادی محبوب ترین از سه طرح.

آن است که به کسب و کارهای کوچک است که می تواند قرض گرفتن تا 25 درصد از گردش مالی خود را حداکثر تا £50,000.

جان گلن اقتصادی به وزیر خزانه داری گفت: “ما مصمم به حمایت از کسب و کار از تمام اندازه ها در طول این بحران و ما وام و تضمین در حال حاضر ارائه بیش از £22bn به هزاران نفر از شرکت ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>