Coronavirus جان خود را برای اولین بار دموکراسی

روز دوشنبه در مجارستان مجلس شورای اسلامی به تصویب لایحه جنجالی که به اوربن گسترده اورژانس در قدرت برای یک دوره نامحدود از زمان. مجلس بسته است انتخابات آینده شد به نام خاموش قوانین موجود می توان به حالت تعلیق و نخست وزیر در حال حاضر به عنوان قانون توسط فرمان. مخالفت قانونگذاران سعی کرده بود به مجموعه ای از محدودیت زمانی در این قانون اما شکست خورده است. اوربان را فرمانده دو سوم اکثریت پارلمانی خود را قدرت های جدید یک عمل انجام شده است.

این اقدامات بودند استناد به عنوان بخشی از دولت در پاسخ به جهانی همه گیر. مجارستان گزارش شده بود نزدیک به 450 مورد از دوشنبه شب و اوربان در حال حاضر بازیگران تهدید ویروس سیاسی در شرایط مناسب برچسب آن را یک تهدید انجام شده توسط ناخوشایند خارجی مهاجران و در عین حال بیشتر توجیهی برای تهاجمی خود را تلاش برای پلیس مرزهای این کشور. “تغییر زندگی ما در حال حاضر غیر قابل اجتناب” اوربان گفت: نمایندگان مجلس هفته گذشته هنگامی که توجیه لایحه. “هر کس به ترک منطقه راحتی خود را. این قانون به دولت قدرت و وسیله ای برای دفاع از مجارستان.”

“من نمی دانم دیگر دموکراسی که در آن دولت به طور موثر برای خواسته دست به انجام هر کاری برای حال طولانی” رناتا Uitz مدیر تطبیقی قانون اساسی قانون برنامه در دانشگاه اروپای مرکزی در بوداپست گفت: به خبری بلومبرگ.

“این لایحه پس از امضا و به قانون مسلما قرار داده و حتی فشار بیشتری بر آنچه مانده است از مجارستان رسانه های مستقل” اشاره کرد امیلی Tamkin جدید دولتمرد. “یک مرد اطلاعات غلط انسان دیگری است گزارش افزایش illiberalism.”

اوربان بسیاری از مخالفان در جای دیگر در اروپا دیدن این gambit به عنوان یک پتانسیل مسیر به دیکتاتوری. پیش از این مجلس رای, چهره های پیشرو در بروکسل و استراسبورگ هشدار داد در برابر “نامحدود و کنترل نشده وضعیت اضطراری” که بیشتر تضعیف مجارستانی دموکراسی است. روز دوشنبه نخست وزیر سابق ایتالیا ماتئو رنتسی توییتی چه بسیاری از لیبرال اروپایی ها احساس — که مجارستان illiberal اسلاید را تهدید می کند ارزش های اتحادیه اروپا به عنوان یک کل است و می تواند شایستگی اخراج آن از بلوک.

اوربان و متحدان او را رد کرد انتقاد از کسانی که مشخص می شود قانون جدید به عنوان ضد دموکراتیک اصرار دارد که این اقدامات به طور موقت و به پایان خواهد رسید و پس از تهدید این بیماری همه گیر فروکش. دیگران نمی, بنابراین مطمئن شوید.

Rohac نوشتن در نظر صفحات واشنگتن پست ادامه داد: “مجارستان قبلی حرکت به سمت استبداد در آورده بودند به عنوان يک ضرورت در واکنش به تهدیدات خارجی: خارجی منافع شرکت های بزرگ در طول بحران مالی, ‘cosmopolitan نخبگان در طول بحران پناهندگان از سال 2016 و یا هر زمان که مناسبت های نیکوکار جورج سوروس (یک جزء اصلی از اوربن را nativist راهکار).”

مجارستان با نخست وزیر است که نه تنها در بهره برداری از این بحران بهداشت عمومی برای استفاده سیاسی. او روح خویشاوند بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل قوی تر تهدید این بیماری همه گیر به آنچه منتقدان مارک پارلمانی “کودتا” به تاخیر انداختن محاکمه خود به اتهام فساد مالی در حالی که به طور بالقوه تامین امنیت سیاسی جدید, دستور برای بازگشت به قدرت است.

“در حالات اضطراری وجود دارد ممکن است نیاز به طور موقت کسر از حقوق خاص و روش اما هر گونه اقدامات باید به طور موقت متناسب و کاملا لازم است از ديدگاه بهداشت عمومی,” لیدیا صفرا یک اروپای شرقی محقق با سازمان دیده بان حقوق بشر گفت: واشنگتن پست با اشاره به اوربن پیگیری از قدرت بدون کنترل. “مبهم حاوی مقررات به عنوان دیده می شود در وضعیت اضطراری قانون به تصویب رسید انجام آن معیار و قطعا زمانی که آنها برای یک دوره نامحدود از زمان.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>