Coronavirus: Jared کوشنر با برچسب “بی فایده” توسط طوفان کاترینا فرمانده

بازنشسته سپهبد راسل اونوره که شناخته شده است برای فعال پاسخ در طوفان کاترینا دارای برچسب Jared کوشنر “clueless” برای نظرات خود را در تلاش برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

آقای اونوره به نظر می رسد در MSNBC و خواسته شده بود در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور ارشد پس از عملکرد خود را که روزانه در نشست خبری روز پنج شنبه.

“من باور نمی کنم او می داند که چه جهنم او صحبت کردن در مورد” آقای اونوره گفت. “او کاملا clueless به آنچه که او صحبت کردن در مورد.”

سپهبد اعتبار برای اصلاح در ابتدا ناقص کار توسط دولت فدرال در بهبود پاسخ پس از طوفان کاترینا زده نیواورلئان در سال 2005.

نوشته آقای کوشنر مطرح شده برخی ابرو زمانی که او گفت که دولت فدرال استراتژیک ملی ذخیره شد “ذخایر ما” و نه برای دولت. مشاور ارشد: افرادی که به Ivanka Trump, شنود گذاشته شده است برای کار با سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) در زنجیره تامین از تجهیزات پزشکی.

“مفهوم فدرال ذخایر آن را قرار است به ذخایر ما” آقای کوشنر گفت. “این قرار بود به آمریکا که انبارهای آنها و سپس استفاده کنید.”

این ذخایر تعریف “ملت بزرگترین تامین زندگی-صرفه جویی در مصرف دارو و تجهیزات پزشکی برای استفاده در بهداشت و درمان اضطراری به اندازه کافی شدید به علت منابع محلی به اجرا” با توجه به قبلی بیان در دولت آمریکا ،

“زمانی که دولت های محلی و قبیله ای و ارضی پاسخ به درخواست کمک های فدرال برای حمایت از خود پاسخ تلاش های ذخیره تضمین می کند که حق دارو و لوازم رسیدن به کسانی که به آنها نیاز دارید بیشتر در مواقع اضطراری. سازمان مقیاس پذیر برای پاسخ به انواع بهداشت عمومی تهدیدات این مخزن حاوی منابع به اندازه کافی برای پاسخ دادن به چندین مقیاس بزرگ در شرایط اضطراری به طور همزمان است.”


مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بعد از اصلاح وب سایت دولت برای حمایت از آقای کوشنر ادعا می کند که ذخیره بود و نه برای دولت.

“استراتژیک ملی ذخایر را نقش مکمل دولت و منابع محلی در سلامت عمومی در شرایط اضطراری. بسیاری از ایالت ها باید محصولات در انبار به عنوان به خوبی. تامین دارو و دستگاه برای صرفه جویی در زندگی مراقبت موجود در انبار را می توان به عنوان یک کوتاه مدت عکاسی در بافر در هنگام فوری عرضه مقادیر کافی از این مواد ممکن است بلافاصله در دسترس” در حال حاضر آن را می خواند.

آقای ترامپ خواسته شد تا در مورد واکنش روز جمعه با ذخایر نظرات و او اقدام به دفاع از خود در قانون است.

“شما می دانید آنچه که ‘ما’ به معنی? ایالات متحده آمریکا” گفت.

او سپس فشرده چرا آقای کوشنر نظرات insinuated این فن بودند نه برای ایالات متحده پس از ایالات متحده را تشکیل می دهند ایالات متحده آمریکا است.

“از آنجا که ما نیاز به آن را برای دولت ما باید آن را برای دولت فدرال” آقای ترامپ گفت. “برای نگه داشتن برای کشور ما به این دلیل که دولت فدرال به آن نیاز دارد بیش از حد نه فقط متحده است.”

“ببخشید من او صحبت کردن در مورد دولت فدرال,” او اضافه شده پس از رشد عصبانی در یک گزارشگر. “این چنین یک پایه و سوال ساده است و شما سعی می کنید و آن را خیلی بد صدا. شما باید از خودتان شرمنده.”

Mr تهمت نیست جزئیات آنچه دولت فدرال در نظر گرفته شده برای انجام با دستگاه تهویه مصنوعی به جای دادن آنها به ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im