Coronavirus: جگوار لندرور پرواز در چین قطعات خودرو در چمدان به عنوان خودروساز می خواهم به نگه داشتن انگلستان کارخانه های در حال اجرا

بریتانیا بزرگترین سازنده ماشین پرواز بخش های چینی به انگلستان در چمدان در یک تقلا برای حفظ تولید در حال اجرا به عنوان شرکت در سراسر جهان هشدار فلج کننده زنجیره تامین مسائل به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

جگوار لندرور (JLR) که باعث می شود حدود 400,000 وسایل نقلیه یک سال در آن سه کارخانه در انگلستان هشدار داد آن را می تواند اجرا از قطعات فقط در دو هفته.

“ما امن هستند در این هفته و ما امن برای هفته آینده و در هفته سوم ما … قطعات از دست رفته” مدیر عامل آقا Ralf Speth به خبرنگاران گفت: در افتتاحیه این خودرو ملی نوآوری مرکز در کاونتری.

تلاش برای جلوگیری از COVID-19 ویروس دیده می شود سفر به شدت محدود هر دو از و در چین شرکت های پیشرو مانند اپل هشدار از تاثیر مخرب جهانی تجارت و کسب و کار.

هوبئی – مرکز شیوع این بیماری نیز آلوده کرده است که بیش از 72,000 نفر در سراسر جهان گرفته و حداقل 1,860 زندگی – یک مرکز عمده ای برای قطعات خودرو تولید و حمل و نقل.

“این مسئله به صورت کامل, ماشین, خودرو, صنعت,” آقا, رالف, گفت اخبار آسمان. “ما نمی دانیم که چه مدت آن را قبل از زنجیره تامین می آید در جریان دوباره در چین است.”

پس از یک استراحت طولانی مدت برای سال جدید قمری, اعمال شده توسط چند استان بخشی از شرکت خود را بازگشایی کارخانه های چینی در هفته گذشته, اما بسیاری از هشدار آن را بیشتر از زمان قبل از آنها دوباره به طور کامل عملیاتی است.

در حالی که تولید در JLR چینی کارخانه تنظیم شده است به recommence در 24 فوریه آقا Ralf گفت: این امر می تواند “ایمن برای اولین هفته”.

صحبت کردن در کاونتری به راه اندازی خود رانندگی وسیله نقلیه الکتریکی دوبله پروژه, بردار, به JLR اجرایی اضافه شده است که فروش در چین – که در آن شرکت تا به حال دیده می شود مهم بازگشت به فرم اخیر چهارم – تا به حال نیز آمار گرفته.

“این به طور کامل متوقف شده است. آن را صفر” آقا Ralf گفت. “شما نمی دانید که آیا اقتصاد را گرفتن و یا اینکه آیا این نوع از دست دادن است که فقط از دست دادن.”

روز جمعه فیات کرایسلر شد اولین تولید کننده خودرو در اروپا به تعلیق عملیات در پاسخ به بحران بهداشت و درمان اعلام آن را به حال به طور موقت متوقف خروجی در آن صربی گیاه.

آن را پس از نیسان مجبور شد به طور موقت نزدیک یک کارخانه در ژاپن با توجه به زنجیره تامین مسائل ناشی از کوروناویروس پاسخ.

صحبت در همان رویداد رئیس تاتا موتورز – JLR شرکت مادر – همچنین هشدار داد آن هند تامین کنندگان مجبور نبود دید کافی در مورد قطعات از چین است.

“ما امن برای ماه فوریه و برای بخش زیادی از مه” گفت: Guenter Butschek. “ما به طور کامل تحت پوشش در این برهه از زمان برای کامل ماه مارس? متاسفانه … نه.”

اضافی گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>