Coronavirus: ایتالیا به بازگشایی مرزهای اتحادیه اروپا گردشگران بدون 14 روز در قرنطینه’ از 3 ژوئن

اتحادیه اروپا و گردشگران خواهد بود قادر به سفر به ایتالیا بدون اجباری 14 روز در قرنطینه از 3 ژوئن به عنوان بخشی از اقدامات برای بلند کردن این کشور سخت coronavirus مستند.

حرکت آن نیز اعمال خواهد شد به کشورهای منطقه شنگن آمد به عنوان دولت ایتالیا اعلام کرد قصد دارد به سهولت و محدودیت های مسافرتی به مردم اجازه می دهد به حرکت آزادانه در داخل کشور از همان روز.

در یک پیشنهاد به سرعت آن اپیدمی ایتالیا اولین کشور اروپایی به اعمال سخت در سراسر کشور محدودیت های اعمال شده در مارس و تنها مجاز اندکی آرامش از قوانین در 4 مارس, هنگامی که آن را مجاز کارخانه ها و پارک ها به بازگشایی شده است.

برخی از مناطق به نام به حال برای یک swifter عقبگرد از محدودیت اما جوزپه کونته ایتالیا, نخست وزیر اصرار بر بازگشت تدریجی به حالت عادی به دلیل ترس از موج دوم از عفونت.

اما در روز شنبه او برشمرد شل شدن بیشتر از محدودیت های از جمله برنامه ریزی برای باز کردن مرزها به مسافران از اروپا در ماه آینده.

با مغازه ها و همچنین کافه ها و رستوران ها با توجه به بازگشایی از شنبه, دولت همچنین اعلام کرد که مردم دیگر برای توجیه سفر در داخل منطقه خود را دارند و قادر خواهد بود برای دیدار با دوستان و همچنین خانواده.

“مردم خواهد بود قادر به رفتن در هر کجا که می خواهید – به یک فروشگاه به کوه به یک دریاچه یا دریا” آقای کونته گفت.

در این اطلاعیه آمد روزانه coronavirus مرگ و میر در ایتالیااست که سوم-بیشترین تعداد مرگ و میر در جهان کاهش یافت و به 153 روز شنبه به پایین ترین سطح از 9 مارس.

بیش از 31,600 ایتالیایی ها نفر از Covid-19 از ماه فوریه قرار دادن ایتالیا مرگ و میر پس از ایالات متحده و انگلستان است.

مغازه ها با توجه به بازگشایی و جنبش داخل مناطق منحصر به فرد اجازه خواهد داشت از 18 مارس) به معنای مردم خواهد بود قادر به دیدن دوستان خود را.

در حالی که بزرگ اجتماعات همچنان ممنوع کلیسا و دیگر مراسم مذهبی می تواند رزومه و موزه ها و گالری همچنین قادر خواهد بود برای باز کردن.

سالن های ورزشی و استخرهای شنا و مراکز ورزش را بازگشایی در 25 مه در حالی که تئاتر و سینما می تواند بازگشایی از 15 ژوئن.

بیشتر از بلند کردن اجسام از محدودیت های مسافرتی را نمی خواهد آمد به اثر تا پس از ایتالیا 2 ژوئن روز جمهوری برای جلوگیری از هر گونه توده سفر در طول تعطیلات طولانی آخر هفته.

از 3 ژوئن سفر تنها محدود اگر یک منطقه در نظر گرفته شده است در معرض خطر بالا برای عفونت کروناویروس یک حرکت ارائه می دهد که برخی از امید به آینده کشور حیاتی بخش گردشگری پیش از تابستان است.


مناطق نیز خواهد شد مجاز به فعال کردن دوباره همه بخش ها از اقتصاد تا زمانی که سخت پروتکل های ایمنی و اجتماعی فاصله اقدامات به دنبال دارد.

رستوران ها خواهد بود قادر به بازگشایی تا زمانی که مشتریان نگهداری می شوند و در فاصله یک متر از یکدیگر اجباری ماسک صورت برای هر دو کارکنان و مشتریان زمانی که آنها را نشسته در جداول.

آقای کونته گفت: این تصمیم به لغو محدودیت بود “خطر محاسبه شده” اما افزود: “ما در مواجهه با این خطر است و ما باید آن را بپذیرید چرا که در غیر این صورت ما هرگز دوباره آغاز شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>