Coronavirus: ایتالیا قرنطينه 12 شهرها و لغو کارناوال ونیز پس از تایید سه مرگ و میر

ایتالیا قرار ده شهر در قرنطینه مدارس بسته و تعطیل کارناوال ونیز پس از مرگ سه نفر از coronavirus.

مقامات در مناطق شمالی لومباردی و ونتو اعلام کرد این اقدامات به عنوان تعداد موارد تایید شده در کشور افزایش بالای 130.

لوکا Zaia فرماندار ونتو گفت که coronavirus بود “کاملا بدترین مشکل” منطقه مواجه شده است و در طول زندگی حرفه ای او.

“از این شب وجود خواهد داشت ممنوعیت کارناوال ونیز و همچنین در تمام رویدادهای ورزشی از جمله آنهایی که تا 1 مارس فراگیر,” او گفت:.

آمد آن ساعت پس از نخست وزیر جوزپه کونته مجاز “اورژانس” اقدامات در تلاش برای متوقف کردن گسترش ilness.

تا روز جمعه ایتالیا تایید کرده بود تنها سه مورد همه آنها مربوط به افرادی که به تازگی وارد شده از چین در شهر ووهان.

یکشنبه تعدادی از موارد در لومباردی افزایش یافته بود به 90 با 25 بیشتر در ونتو و سایر موارد جدا شده در مناطق همجوار از ناحیهای در شمال غربی و امیلیا رومانا.

مهمانان پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus به محض ورود به شرکت دولچه و گابانا نشان می دهد در طول هفته مد میلان (EPA)

دو تا از سه شهروندان ایتالیایی که فوت کرده اند از coronavirus در عرض 48 ساعت گذشته اعتقاد بر این بود 78 ساله در ونتو و 77 سال در لومباردی. اطلاعات بیشتر در مورد سومین قربانی که مرگ تایید شد اواخر روز یکشنبه هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است.

با این حال مقامات بهداشتی می گویند آنها هنوز ترسیم منبع از شیوع بیماری است. “ما حتی بیشتر نگران چرا که اگر ما می توانیم پیدا کردن ‘بیمار صفر” و سپس آن را به معنی ویروس است و حتی بیشتر از همه جا از ما فکر گفت:” آقای Zaia.

شهرها در ونتو و لومباردی با یک ترکیب جمعیت 50000 موثر قرار داده شده تحت قرنطینه مقامات پس از مردم خواست در خانه بمانند.

آقای کونته گفت: هیچ کس مجاز خواهد بود را وارد کنید و یا ترک این مناطق بدون اجازه ویژه ای اما رد تماس به معرفی کنترلهای مرزی برای جلوگیری از ورود افراد جدید به کشور است.

شهرداری موثر مستند شامل کسلپوسترلنگو, کدگنو, Castiglione دددا, Fombio, مرغ چکشی, Somaglia, Bertonico, Terranova dei Passerini, Castelgerundo و سن Fiorano اگر چه ناظران گفته پلیس به نظر نمی رسد به توقف خودرو ورود و یا خروج.

سه سری مسابقات فوتبال با توجه به محل در روز یکشنبه شد و به تعویق افتاد در میان لغو تمام رویدادهای ورزشی در این استان را تحت تاثیر قرار.

قفسه های خالی در میلان سوپر مارکت به عنوان افراد ذخیره به علت ترس از جدید کروناویروس (EPA)

اسقف در چندین دایره اسقفی در شمال ایتالیا با صدور بخشنامه که آب مقدس فونت نگه داشته شود خالی است و کشیش محل ویفر صمیمیت و همدلی در دست وفادار به جای دهان خود را در طول توده.

نمازگزاران شده اند خواست برای خودداری از دست دادن و یا تبادل بوسه در نشانه ای از صلح آیین.

اسقف اعظم Rino Fisichella یک واتیکان رسمی که در خانواده زندگی می کنند در کدگنو گفت که “واضح است که ما نیاز به استفاده از همه لازم است احتیاط” برای جلوگیری از گسترش ویروس.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im