Coronavirus: ایتالیا تلفات به بیش از 1000 عنوان فرانسه و ایرلند تعطیل مدارس بیش از همه گیر

مرگ و میر از ایتالیا شیوع کروناویروس گذشت 1,000 فرانسه و ایرلند شروع به بسته شدن مدارس و دانشگاه ها به سرعت گسترش Covid-19.

ایتالیا تلفات افزایش 189 در 24 ساعت به 1,016 افزایش 23 درصد است. مقامات تایید موارد افزایش یافته بود به 15,113 از 12,462.

این بزرگترین روزانه ظهور در مطلق از آنجا که شیوع اول شناسایی شده در فوریه و آمد به عنوان کل کشور باقی مانده فلج با غیر ضروری مغازه ها و کسب و کار بسته شده است.

روز پنج شنبه در رم با کلیساهای کاتولیک بودند دستور داد تا از نزدیک با توجه به همه گیر – یک حرکت اعتقاد به بی سابقه ای در دوران مدرن.

این حکم توسط کاردینال آنجلو د Donatis فرانسیس’ قائم مقام برای رم قلمرو مذهبی اسقف اعظم را در محل باقی می ماند تا زمانی که حداقل 3 آوریل و می گذارد بیش از 900 محدود و کلیساهای تاریخی در پایتخت.

در ضمن ایرلند و فرانسه شد, آخرین کشور به تعطیل مدارس و دانشگاه ها به عنوان بخشی از تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس در حالی که هند در زمان اقدامات شدید برای محدود کردن تعداد زیادی از مردم از ورود به آن کشور است.

لئو Varadkar ایرلند برتر اعلام کرد مدارس و مهد کودک خواهد بود بسته تا 29 اسفند و تجمع جرم خواهد بود محدود پس از افزایش موارد تایید شده.

ایرلند موارد رز از 43 تا 70 روز پنج شنبه به این کشور تایید کرد, اول خود را به مرگ.

“این رفتن به شامل تغییرات بزرگ در راه ما زندگی می کنند زندگی ما و من می دانم که من میخواهم مردم را به فداکاری عظیم” آقای Varadkar گفت: در بیانیه ای در تلویزیون ملی از واشنگتن که در آن او بود ملاقات با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“بازیگری با هم به عنوان یک ملت ما می تواند به نجات بسیاری از زندگی است.”

ایرلندی برتر اضافه شده است که همه داخل سالن تجمع جمعی از بیش از 100 نفر و تجمع جمعی از بیش از 500 نفر باید لغو شود و مردم باید تا جایی که ممکن است کار از خانه.

در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی گفت: همه مدارس و دانشگاه ها در کشور خواهد بود بسته در پاسخ به “یکی از جدی ترین بهداشت بحران فرانسه تا کنون با آن روبرو”.

آقای پاکسازی همچنین هشدار داد که مردم بیش از سن 70 و کسانی که به ویژه آسیب پذیر به ویروس را به اجتناب از تماس با دیگران تا آنجا که ممکن است.

فرانسه در حال حاضر ممنوع همه غیر پزشکی بازدید به خانه های بازنشستگی برای حفاظت از افراد مسن.


در یکی از شدید ترین پاسخ به همه گیر دولت هند اعلام کرد اقدامات در روز پنج شنبه به منظور محدود کردن تعدادی از مردم از ورود به آن کشور توسط تعلیق ویزا برای بازدید کنندگان برای حداقل یک ماه.

این حرکت که به طور موثر ممنوعیت تمام گردشگری به هند حداقل تا 15 فروردین اجرا خواهد شد از روز جمعه به بعد.

که در تعدادی از موارد در کشور افزایش به 72 روز پنجشنبه در بحبوحه نگرانی های فزاینده در مورد چگونه هند سیستم بهداشت و شهرستانها را به مقابله با عمده شیوع.

هند وزارت بهداشت نیز “به شدت توصیه می شود” تمام اتباع هند برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از کشور به عنوان آنها ممکن است موضوع را به 14 روز در قرنطینه زمانی که آنها بازگشت.

اضافی گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de