اما 22 ساله می کند و نظم وعده های غذایی از تحویل خدمات مانند Uber می خورد هر چند هفته مراقبت برای انتقال مواد غذایی به ظروف و بازگرمکن آن را مطابق با راهنمایی برای بایگانی اطلاعات سفارشات. آن را “نه یک سیستم کامل” او گفت: “این کاهش بسیاری از ما نگرانی.”

وانگ نشان دهنده این واقعیت جدید رو بارگذاری, بلند کردن اجسام و بزرگ دیگر شروع یو پی اس که ساخته شده است کسب و کار خود را در دهه گذشته بانکداری در اتصال مصرف کنندگان با رانندگان اتاق برای اجاره و فضا — تکنولوژی-سنگین خطوط کسب و کار است که تبخیر در این میان رمان coronavirus با کمی شناخته شده در مورد اگر و هنگامی که آنها ممکن است بازگشت.

این یکی از دلایل بارگذاری گزارش شده است که با توجه به خرید رستوران خدمات تحویل Grubhub. آن را نیز دو برابر کردن خود را در آن رستوران تحویل برنامه و اضافه کرده است بسته تحویل به فهرست خود را از خدمات.

برای سال های دره سیلیکون شروع یو پی اس ساخته شده اند یک فرهنگ است که متکی بر حرکت سریع و چرخش بر روی یک سکه. شکست را پذیرفته است اما شرکت ها و بنیانگذاران نیاز به سرعت پیدا کردن یک مسیر جدید رو به جلو است. سرمایه گذاران و شرکت های سنتی سرمایه گذاران — ریخته اند میلیاردها دلار به این شرکت ها با ایمان آنها را به کشف کردن که چگونه به در نهایت پول زیادی مانند تکنولوژی غول های قبل از آنها.

جهانی و همه گیر ارائه بزرگترین آزمون این کلاس از شروع یو پی اس که همچنین شامل Airbnb و WeWork. آن را با قرار دادن فشار زیادی بر روی کسب و کار خود را مدل بالا بردن این سوال که آیا آنها بیش از حد به منظور نوآوری.

“من فکر می کنم اگر شما با استفاده از این زمان به فکر می کنم استراتژیک جایگزین هایی برای اختراع دوباره حداقل بخشی از کسب و کار شما ارائه شده و سپس شما گذشت” گفت: Jason Schloetzer استاد مدیریت بازرگانی در جورج تاون دانشگاه دانشکده McDonough کسب و کار. “هر کس در تلاش است به فکر می کنم در مورد … ‘چگونه ما نیاز به اتخاذ یا تحول ؟’ زیرا روشی که ما استفاده می شود به انجام همه چیز ممکن است مربوط به شش ماه یا 18 ماه.”

این شروع یو پی اس تا به حال بدست آمده اندازه و مقیاس در سال گذشته به تلاش برای رفتن است. Lyft و بارگذاری را پس از حدود یک سال پیش به ولرم پذیرایی از سرمایه گذاران. Airbnb گفته است که قصد دارد به این سال است.

در ضمن WeWork اولیه ارائه عمومی شد و از خط خارج سوالات بیش از آن زنده ماندن مالی و نصب رسوایی از جمله جنگ از منافع اتهامات که منجر به بیمارستانها در حال تمام شدن آن مدیر عامل در اواخر سال گذشته. کسانی که مسائل kneecapped این شرکت حتی قبل از همه گیر بیشتر فلج کسب و کار خود را.

همه شرکت ها به کاهش هزینه ها. روز دوشنبه بارگذاری گفت: آن را غیر روحانی کردن 6,700 کارکنان این ماه و یا یک چهارم آن جهانی کارکنان. که به شرح زیر Lyft, اعلام ماه گذشته است که این امر اخراج 17 درصد یا 982 کارکنان. Airbnb اعلام شد تخمگذار کردن 1,900 کارگران و یا یک چهارم آن کارکنان در اوایل این ماه.

اما تا کنون آنها مصرف متفاوت حمالت به تغییر مدل های کسب و کار خود را. Airbnb به عقب کشیدن است در پروژه های تجربی و تبدیل آن برنامه برای دراز مدت اجاره. آن را نیز راه اندازی یک ارائه برای اتصال مشتریان با دیجیتال تجربه مانند کوکتل مخلوط کردن تمرینات و خواندن کارت تاروت.

WeWork تعمق چگونه به طراحی مجدد آن فضاهای اداری برای تغییر جهان اجتماعی فاصله.

Lyft از سوی دیگر تا حد زیادی ماندن این دوره با تکیه بر توانایی خود را برای زنده ماندن در مسئولیت مالی تا پایان بحران است. در ماه آوریل آن را راه اندازی یک برنامه به نام ضروری تحویل که در آن هدف به منظور تسهیل در تحویل از وعده های غذایی مواد غذایی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی به سازمان. این شرکت همچنین با تمرکز بر مصرف کننده القا اعتماد به نفس با تضمین پاک کردن وسایل نقلیه و ماسک و اجتماعی مناسب فاصله.

“ما می دانیم که این رکود ممکن است طولانی تر و شدید تر از پیش بینی و ما کاملا می دانیم که سوار شدن حجم دیدیم در سه ماهه اول ممکن است زمانی دوباره برای برخی از زمان” Lyft, Chief Financial Officer برایان رابرتز گفت: درآمد این شرکت تماس با این ماه است.

Lyft سخنگوی الکساندرا LaManna گفت که این شرکت در جای پای محکم. “به عنوان جهان رو به یک واقعیت جدید تمرکز ما بر روی قرار دادن خودمان در بهترین موقعیت ممکن برای تحویل رشد و بهبود مالی در طرف دیگر از این رکود اقتصادی جهانی” او گفت:. “Lyft معتقد است ridesharing است به طور قابل توجهی بهتر از فرصت های بازار نسبت به تحویل مواد غذایی و محدود وجود دارد هم افزایی بین این دو است.”

بارگذاری این شرکت است که در تلاش است برای اینکه شاید بزرگترین تغییر ساختمان های بلند پروازانه چشم انداز آن گذاشته در سال گذشته برای تبدیل شدن به آمازون حمل و نقل است. در آن زمان استدلال ساخته شده است که آن را برنامه ریزی برای مسافر سفر, مواد غذایی و تحویل micromobility چه غول خرده فروشی آنلاین را برای حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش.

Uber هیچ غریبه ای به نوآوری است. این شرکت نکردم سوار-نقطه یک دهه پیش در حال رشد کسب و کار خود را به نزدیک به یک صد میلیون مشتریان فعال که در زمان بیش از 10 میلیون سفر در روز تا پایان سال 2018 است. در حالی که Lyft پس در آن قدم به قدم در سال 2012 بارگذاری باقی مانده است بزرگتر و متنوع تر رقیب با اعتبار تا حد زیادی محو تاکسی صنعت و کشیدن سواران خاموش سنتی حمل و نقل و بر روی جاده ها است.

و پس از آن کسب و کار عمومی از یک سال پیش در حال بارگذاری است سخت تر از آن کمربند خود را ثابت کند: انجام فعالیت های قابل توجهی اخراج تحکیم بخش و خلاص شدن از محل کار پردازش که به بیشتر از یک start-up محیط زیست نسبت به آن بلوغ کسب و کار منعکس شده است. Uber شد که برای اولین بار از دو سوار-نقطه شرکتها به ارائه گزارش در ایمنی آن رکورد در ماه دسامبر هنگامی که آن را افشا آن را دریافت بیش از 6000 گزارش از تجاوز جنسی از سال 2017 از طریق 2018.

کارکنان ایم که ماه را صرف کار بر روی پروژه های تجربی تنها به تیم خود سوخته قبل از محصولات می تواند کشتی را ابراز سرخوردگی و عدم قطعیت با بارگذاری جدید جهت. کارکنان صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از عذاب گفت: تکرار دور از کاهش چپ نیروی کار متزلزل و تعجب اگر آنها می تواند هدف بعدی. نوسانات نیز در سمت چپ برخی از شک و تردید از هر فرمول جدید برای رسیدن به موفقیت.

بارگذاری شده و فعال در طول بحران. در ماه مارس قبل از رکود رسیده نادر, شرکت مدیران برگزار می شود یک تماس به مشتری جلب کردن ترازنامه شرکت از جمله 10 میلیارد دلار به صورت نقدی و توانایی خود را برای زنده ماندن از بحران. و مدیر عامل شرکت دارا Khosrowshahi گفت: در این ماه است که در حالی که این شرکت سوار رزرو شد پایین 80 درصد در ماه آوریل به طور کلی ناخالص رزرو کاهش یافته و 40 درصد است. که به دلیل بارگذاری می خورد, این شرکت تحویل مواد غذایی بازو است که انجام این کار خیلی بیشتر کسب و کار.

“اگر شما نگاهی به بارگذاری در مقابل Lyft بارگذاری بهتر است بر اساس این واقعیت است که آن را بارگذاری می خورد گفت:” بنیامین سیاه مصرفی اینترنت تحلیلگر تحقیقات در شرکت Evercore ISI اضافه کردن “که فقط یک شات در بازو در نظر مردم آن است.”

حتی قبل از بحران آمار بارگذاری نبود سودآور است. آن گفت: آن جهانی سواری کسب و کار سودآور پرداخت یارانه برخی از آن کمتر سودآور کسب و کار از جمله برخی از بازارهای داخلی. بارگذاری می خورد که تا یک چهارم از شرکت ناخالص رزرو در پایان سال گذشته اما از دست مبالغ زیادی از پول را به عنوان آن را تحت فشار قرار دادند مشوق به جلو رانندگان و مشتریان را در آن بریزید.

که باعث می شود بارگذاری استراتژی به فشار و حتی بیشتر به آن کسب و کار مخاطره آمیز یکی از تحلیلگران می گویند. تحویل مواد غذایی است که ذاتا سود — حتی پس از سوار-نقطه. پرداخت یک راننده تحویل به درایو به یک رستوران منتظر غذا و سپس آن درایو را به یک آدرس است ناکارآمد راه برای به دست آوردن همه چیز را از نقطه A به B به ویژه هنگامی که آن را نسبت به یک عمل مانند یو پی اس و یا آمازون تحویل بسته. و این می تواند خطرناک باشد و نیاز به مواد غذایی می رسند در موقع هنوز داغ و یا سرد.

نه هر کس موفق شده است در فضا. در واقع آمازون خود را تعطیل رستوران تحویل در عملیات 2019 کشیدن از آنچه تا به حال تبدیل شدن به یک بازار شلوغ. (مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

بزرگترین رستوران تحویل شرکت های مانند Grubhub و DoorDash هنوز هم از دست دادن مبالغ زیادی از پول است. Grubhub, برای مثال, گزارش 33 میلیون دلار ضرر در سه ماهه گذشته اگر چه کاربران فعال خود را رشد حدود یک ربع به 23.9 میلیون دلار از مدت مشابه سال پیش.

Grubhub کاهش یافته است به نظر کسب, گزارش, اما, سخنگوی کتی Norris با اشاره به بیانیه صادر شده در این ماه است که گفت: “تحکیم می تواند حس ما در صنعت و مانند هر مسئول شرکت ما همیشه به دنبال در ارزش افزایش فرصت ها ،

بارگذاری می خورد را تجربه کرده است شهاب سنگی سرعت رشد مصرف در 73 درصد بیشتر ناخالص رزرو در سال 2019 نسبت به سال قبل است. که کسب و کار از دست داده و بیش از 300 میلیون دلار در سه ماهه اول بر اساس تنظیم چیزی است که مدیران باید گفت یک اولویت برای این شرکت را تغییر دهید.

و آن را شامل نمی شود دیگر خطرات ذاتی. واشنگتن پست تحقیقات نشان داده است که بارگذاری می خورد ارائه شد مشروبات الکلی در بازار که در آن انجام این کار مجاز نیست در این برنامه به معنی نوشیدنی بودند دست در کیسه های کاغذی بدون ID چک و یا حمل و نقل مناسب توسط پیک. وزارت کالیفرنیا از نوشیدنی الکلی کنترل را پایین نگه داشته و در عمل و در بر داشت در یک بعدی بررسی است که افراد زیر سن قانونی تا به حال 80 درصد میزان موفقیت سفارش الکل از طریق شخص ثالث تحویل نرم افزار.

بسیاری از پیک همچنین برگزاری برنامه های تحویل مواد غذایی در پایین راستا دیدن آنها را به عنوان یک زیر لایه از فرفره اقتصاد که در آن به طور فزاینده ای از جان گذشته کارگران در حال بهره برداری است.

جاناتان Mouzon که مشغول به کار به عنوان پیک دوچرخه برای بارگذاری می خورد و سال گذشته قبل از تعویض به رانندگی با این برنامه از طریق گفت وحشیانه زمستان و پرداخت هزینه کم ساخته شده آن را بسیار مشکل تر از سوار-نقطه. پیک ساخت شد 50 دلار به $70 کار تمام روز او گفت: کاری که باید پرداخت $200 یا بیشتر.

“آن را باید آخرین چیزی که در زمین من” در شهر نیویورک-بر اساس Mouzon گفت: از رفتن به عقب.

برای بارگذاری و بویراحمد گفت و افزود Grubhub به این مخلوط می تواند به کاهش هزینه های بازاریابی و با اندازه مطلق از ترکیب کسب و کار اجازه می دهد عقب نشینی قیمت-جنگ-با انگیزه مشوق ها و تخفیف. تحلیلگر دن مختلف از Wedbush اوراق بهادار نوشت که ادغام خواهد “ایجاد یک فرصت برای رسیدن به سود بدون افزایش نرخ در رستوران و با برخی از عقب نشینی در مصرف کننده تخفیف ایجاد سالم به طور کلی اکوسیستم.”

این معلوم نیست که آیا این امکان می توانید از طریق حتی اگر بارگذاری و Grubhub اعتصاب یک معامله است. یک گروه از سناتورها به رهبری ctq (Minn.), رتبه بندی دموکرات در سنا قضائیه آنتی تراست کمیته فرعی به قلم یک نامه روز شنبه اصرار وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال به نگه داشتن چشم در هر بالقوه ادغام. آنها ابراز نگرانی در مورد هر گونه ادغام خفقان رقابت در بهره وری و نوآوری و استطاعت است.

“ادغام دو سه تا از بزرگترین رقبای در حال حاضر متمرکز خطرات بازار محروم مصرف کنندگان که در نتیجه به طور بالقوه از بین بردن رقابت بین شرکت کنندگان در بازار موجود,” سناتور نوشت.

Uber نیز با تمرکز بر دیگر شرط است. در ماه آوریل آن را راه اندازی بارگذاری مستقیم که اجازه می دهد تا خرده فروشان و فروشندگان بیش از حد دارو برای مثال به تحویل اقلام به طور مستقیم به مصرف کنندگان در برخی از بازارها است. آن را نیز راه اندازی بارگذاری اتصال که اجازه می دهد تا کاربران را به تگرگ خصوصی ماشین را تحویل اقلام به دیگران در همان شهر است.

Uber نیز تخلیه محصولات است که یا باید فراهم شده است بیش از حد طولانی از توسعه یا پنجره را نمی سودآور به اندازه کافی در مورد کسب و کار.

آن را به تازگی offloaded: پرش که آن را به دست آورد و در سال 2018 و ارائه دوچرخه و اسکوتر شهری مسافران یک بخش است که تحت سلطه Lyft. Uber رهبری $170 میلیون دلار سرمایه گذاری دور به آهک سرویس به جای. تحلیلگران می گویند که کسب و کار های سنگین در زیرساخت ها و ارائه فوری صعودی از نظر سودآوری و آن را بهترین در دست یک بازیکن اختصاص داده شده.

Uber است که هنوز هم به دنبال یک شرط بندی بر روی خود رانندگی وسایل نقلیه, بخشی از وعده است که جذب سرمایه گذاران به این شرکت و رقیب خود Lyft زمانی که آنها رفت و عمومی در سال گذشته است. اما انجام این کار در یک مهار ظرفیت سازندگان: سان فرانسیسکو تسهیلات اختصاص داده شده به خودروهای و عقب کشیدن سرمایه گذاری از جمله در زمینه هوش مصنوعی است.

در ضمن هر دو Uber و Lyft در حال تمرکز بر روی ساخت کسب و کار خود را امن تر برای زمانی که سواران آیا بازگشت — هر زمان که ممکن است.

این شرکت اعلام کرد سیاست های این ماه نیاز به ماسک های خالی جلوی صندلی و مایع همراه با مسافر و راننده چک لیست — از جمله تایید آنها نمی سواری و یا رانندگی اگر آنها نمایش هر گونه علائم.

وجود دارد هیچ بیشتر هم مخلوط سفر در حال حاضر. و معمولی UberX از Lyft با این شرط که هیچ کس نشسته در صندلی جلو خواهد شد که 25 درصد کمتر از ظرفیت مسافر.

علامت Mahaney که پوشش اینترنت تحقیق به عنوان مدیر عامل با بازارهای سرمایه RBC گفت: آن را غیر ممکن است برای پیش بینی که چگونه سوار-نقطه صنعت خواهد کرایه به این دلیل که شرکت های که ظهور یک دهه پیش آیا احساس فشار کامل از رکود اقتصادی — اجازه دهید به تنهایی و سلامت عمومی سفارشات که ضربه هسته اصلی کسب و کار خود را.

“آن دو نمی تواند به عقب بر گردیم به حالت عادی تا زمانی که پناهگاه در محل محدودیت برداشته شده,” او گفت:, و اضافه کردن آن می تواند بیش از یک سال و پس از آن برای کسب و کار به بازگشت به سطح شبیه به حالت عادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات