Coronavirus: ایران نشان می دهد ما پخته شده ‘نسخه ویژه ای از ویروس به هدف قرار دادن کشور

رهبر ایران پیشنهاد کرده است که ایالات متحده ایجاد شده “نسخه ویژه” مرگبار coronavirus در حال حاضر ravaging کشور است.

این بیماری کشته شدن حداقل 1,685 ایرانیان از جمله 129 در 24 ساعت گذشته.

آیت الله علی خامنه ای, ایران, بالا, سیاسی, نظامی و مذهبی, رهبر, رد پیشنهادات به ما کمک کند در یک سخنرانی در روز یکشنبه به مناسبت آغاز تقویم فارسی سال است. او پیشنهاد کرد واشنگتن خواهد بهره برداری از هر گونه پذیرش از آمریکا کمک کند.

“این رهبران آمریکایی باید چندین بار گفت که” ما مایل به ارائه شما را با درمان و کمک های پزشکی’,” او گفت:. “اول از همه, شما در صورت کمبود خودتان. اگر شما هر چیزی در دسترس با استفاده از آن خودتان است. دوم, شما, آمریکایی, هستند, متهم تولید این ویروس. من نمی دانم چگونه درست این اتهام است. اما تا زمانی که این اتهام می ایستد که ذهن عاقل خواهد شد, اعتماد شما است؟”

ایران دارای سابقه تلاش برای منحرف کردن خود نقایص بر روی قدرت های غربی به ویژه آمریکا و انگلستان است.

روز شنبه معاون وزیر بهداشت را متهم به انگلستان مانع تلاش خود را برای توقف گسترش coronavirus با جلوگیری از فروش 1 میلیون فولاد ماسک به دلیل ایالات متحده تحریم.

“ما تا به حال خریداری چندین میلیون ماسک از بریتانیا قبل از [اپیدمی آغاز شده] اما این کشور را ارائه نمی دهد آنها را برای ما با توجه به تحریم های” علیرضا Raisi گفت: hardline خبرگزاری فارس.

او نمی ارائه هر گونه شواهد و یا جزئیات ظاهرا scuttled معامله و نه مشخص کنید که آیا آن را از طریق یک شرکت خصوصی است که ممکن است در تصمیم خود به دنبال از طریق با معامله.

اگر اثبات این موضوع را به مقدار بیشتر بتن مثال از اینکه چگونه ما تحریم ها علیه کشورها و شرکت هایی که انجام کسب و کار با ایران هستند مانع تلاش ها برای توقف coronavirus در یکی از بدترین ضربه کشورها پیشی گرفته و تا کنون تنها توسط contagions در ایتالیا و چین است.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره مستقل به 2 مارس بیانیه همبستگی با ایران که در انگلستان و فرانسه و آلمان متعهد €5 میلیون دلار برای کمک به ایران در مبارزه با این بیماری همه گیر.

بیش از 21000 نفر تست مثبت برای coronavirus در ایران. آقای خامنه ای گفت آمریکا می تواند با استفاده از کمک ارائه می دهد به عنوان یک راه “برای گسترش بیشتر این بیماری” برای اخلال ایران. واشنگتن و تهران هستند و در این میان یک بن بست موجب شده توسط کاخ سفید خروج از 2015 ایران.

در توطئه سخنان آقای خامنهای پیشنهاد ما دم یک نسخه ویژه از ویروس “بر اساس Iranian اطلاعات ژنتیکی آنها را جمع آوری کرده اند”.

او ارائه هیچ مدرکی برای این بیانیه است. Covid-19 زده ما سخت جان حداقل 388 نفر تا کنون آن را به عنوان چکش و تحت الشعاع بهداشتی درمانی شهری و روستايی سیستم.

ایران می گوید از آن شده است مانع از تحریم های آمریکا که واشنگتن محکم پس از درگیری های آمریکا-حمایت نیروهای ایرانی و حمایت از شبه نظامیان در عراق در این ماه.

آقای Raisi گفت که تعداد زیادی از کارکنان پزشکی در حال پایین آمدن با Covid-19 به دلیل کمبود تجهیزات حفاظتی و ماسک و تلاش برای به دست آوردن این مواد در بازار جهانی بوده است پیچیده تحریم های آمریکا. آمریکا قوانین تحمیل شده بود پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خارج ایران و راه اندازی یک مهاجم تلاش برای محاصره اقتصادی کشور است.

“ما در مواجهه با مشکلات جدی برای سفارش خرید و انتقال پول به دلیل تحریم ها” آقای Raisi به این خبرگزاری گفت. “ما نمی توانیم به خرید یک سیستم و ICU [intensive care unit] تخت. همچنین انتقال پول برای خرید برخی داروها ممکن است برای ما.”

مانند ایران و آمریکا و انگلستان و دیگر کشورهای مواجه با کمبود فولاد ماسک به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان با داستان های ترسناک از پزشکان مجبور به استفاده مجدد از تجهیزات پزشکی به روز در حال ظهور از متعدد بيمارستان.

“ببخشید ما تا به حال به حذف همه یکبار مصرف ماسک صورت از وب سایت ما” گفت: این پورتال آنلاین از PK ایمنی یک ساوت ولز شرکت است که باعث می شود ماسک. “وجود دارد کمبود جهانی از ماسک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im