Coronavirus الهام بخش نگاه جدید در خرده فروشی: سوار کردن عرض

پل شوارتزمن واشنگتن پست

High-end فروشگاه در CityCenter در مرکز شهر واشنگتن را تحت پوشش خود ویندوز در طول شیوع کروناویروس.

فولاد ماسک و دستکش های لاستیکی هستند قابل تشخیص نمادهای coronavirus بیماری همه گیر. در اینجا یکی دیگر: به تازگی سوار مغازه در مد دالان در سراسر کشور از جمله در منطقه است.

نقره نامه که طلسم “Michael Kors” هستند که قابل مشاهده بر روی زنجیره ای و جورج تاون خارجی در حال حاضر روکش در تخته از چوب است. یک بلوک بیش از یک کار خدمه در یکشنبه لود یک کامیون در حال حرکت با محتویات یک بروکس فروشگاه برادران. ثبت نام بیش از ورودی رفته بود.

تخته سه لا است که چهره 14th Street, NW, مغازه اجاره توسط West Elm, J. Crew و Sephora و همچنین میچلین ستاره-امتیاز رستوران Bresca. در آدامز مورگان تعداد انگشت شماری از کارگران در هفته گذشته نصب چوب بیش ویندوز در 220-اتاق خط هتل که به تازگی توقیف و گذاشته 58 کارگران است.

در CityCenter مرکز شهر که در آن آپارتمان اجاره تا آنجا که $6,400 یک ماه کارگران در روز جمعه تحت پوشش پنجره ها از یک Louis Vuitton فروشگاه. چند متری دور Dior فروشگاه قفسه های شیشه ای و موارد شده اند خالی است.

“ما تا اطلاع ثانوی بسته” یک توجه داشته باشید بر روی درب را اعلام کرد.

در اطراف گوشه Loro Piana یک اذوقه رسان از ایتالیا دوخته شده است refaced با چوب است که منطبق بر آن سایه بان. یک زن و شوهر از درب دور, موقت, سیاه, دیوار پنهان چه چیزی پشت این پنجره ها از یک Carolina Herrera فروشگاه.

“چه اتفاقی افتاد به واشنگتن ؟” زن پرسید: او به عنوان قدم با کاهش را به نام او چرا که او گفت: او با این نسخهها کار در سیاست است. “هر روز من بیرون می آیند اینجا و فروشگاه دیگری آن را انجام داده است. چه آنها فکر می کنم در حال رفتن به اتفاق می افتد؟”

پل شوارتزمن

واشنگتن پست

Bresca در 14th Street, NW.

پل شوارتزمن

واشنگتن پست

علم غرب در 14th Street, NW.

پل شوارتزمن

واشنگتن پست

Sephora در شرق بازار در نزدیکی کاپیتول هیل.

ترس از coronavirus تا به تغییر شکل آمریکایی’ زندگی داخلی باعث بسیاری به سهام تا در لوبیا سیاه و سفید و کاغذ توالت نوشتن وصیت نامه و کار در خانه در کنار همسران و فرزندان. این ویروس نیز به تغییر نگاه و احساس از خارج از منزل, خاموش کردن این کشور شلوغ ترین معابر به عنوان مقامات دولتی در بسیاری از مناطق را مجبور به بسته شدن تمام اما آنچه به عنوان ضروری کسب و کار.

در پاسخ بسیاری از صاحبان در سراسر کشور و در سراسر جهان — ساخته ضد غارت سنگر برای حفاظت از خواص خود را یک تحول وقایع اجتماعی و رسانه های عمومی است که به نظر می رسد که استعفا داد و به احتياط آن را به عنوان شگفت زده شده بودم.

“لندن سوهو نه تنها تعطیل اما در حال سوار کردن” یک کارگردان هنری توییتی از انگلستان در هفته گذشته از جمله عکس ها از چهار رستوران تحت پوشش در تخته سه لا. همراه شیکاگو با شکوه مایل و در نیویورک, سوهو, فروشگاه ها است که با نصب محافظ رو شامل Dior, Fendi و سلین.

توییتهایی از سیاتل نشان می دهد که هنرمندان تبدیل شده سوار کردن مغازه به بوم.

“ایستاده شش پا به عقب و به شما قول می دهم عشق من” خواندن کلمات در ورق چوب پوشش ورودی به یک espresso bar همراه با تصویر از یک زن گسترش دست خود را به نگه داشتن کسی که دور است.

در تخته های چوبی و پوشش بیرونی یک سیاتل پیتزا فروشی, کسی نصب برچسب آن را بخوانید: “ترس باعث می شود نژاد پرستی!!”

کریستوفر Leinberger یک استاد دانشگاه جورج واشنگتن املاک شهری گفت: اقدامات اضافه کردن “به scariness” اقتصادی تلاطم و در حال “این starkest تجلی فیزیکی از رکود است.”

“بسته شدن فروشگاه ها نیز باعث کاهش قابل پیاده شهری با نشاط از ما احیا مکان هایی مانند جورج تاون و 14th Street” Leinberger گفت. “وجود دارد یک” هاله در اطراف این مکان که به شدت اثرات کیفیت زندگی و ارزش خانه از خانه ها در داخل راه رفتن فاصله.”

[منطقه برای رفع بیکاری افزایش می یابد به عنوان coronavirus خاموش کردن مخازن اقتصاد]

یک سخنگوی سی شهردار موریل E. Bowser خود (D) مراجعه کننده سوال در مورد سوار کردن فروشگاه به صاحبان کسب و کار.

Sephora بین المللی و زنجیره ای فروش بالا پایان زیبایی محصولات نصب شده تخته از چوب بیش از آن فروشگاه در کاپیتول هیل و همراه 14th Street, NW, یک تاریخی سیاه و سفید, تجاری, هسته ای که سوخته توسط شورش در سال 1968 و دگرگون شده gentrification در طول دهه گذشته است. این شرکت در بیانیه ای گفت: این بسته تمام فروشگاه ها در ایالات متحده و کانادا تا آوریل است.

“مطابق با پروتکل های ما به صورت موقت ذخیره تعطیلی ما استاندارد اقدامات احتیاطی برای محافظت از خواص ما در سراسر شمال امریکا” در این بیانیه به عنوان خوانده شده. “هدف ما این است که برای اطمینان از یک تجربه بزرگ برای مشتریان ما که ما باید از این فرصت برای بازگشایی فروشگاه های ما.”

پل شوارتزمن

واشنگتن پست

خشم به تازگی papered بیش از نمای آن.

پل شوارتزمن

واشنگتن پست

J. Crew در تاریخ 14th Street, NW.

پل شوارتزمن

واشنگتن پست

کارگران مدیره تا خط در هتل آدامز مورگان.

اقدامات احتیاطی را مورد توجه رهبران جامعه که نگران باشید که به تازگی منع بیرونی ایجاد خواهد شد این تصور که محله خود گرفتار هستند با جرم و جنایت است.

“مردم در حال حاضر افسرده با این شرایط و این یکی دیگر از پیام منفی که آنچه ما نیاز داریم این است که مثبت پیام گفت:” تری لینچ مدیر اجرایی برای مرکز شهر خوشه جماعت. “این زمان به افزایش تنش و در حال حاضر آمریکا و در برابر آنها ذهنیت است.”

Jahi Chikwendiu

واشنگتن پست

اندی شلال از Busboys و شاعران.

در 14th Street, هر دو J. Crew و خشم مستقل, فروشگاه شده اند burglarized به تازگی گفت: جان فانینگ, صندلی, محله مشورتی کمیسیون. خشم به تازگی papered بیش از آن در نمای هر چند توجه داشته باشید در جلوی درب می گوید که از آن انتظار بازگشایی آوریل 1. صاحبان فروشگاه نیست پاسخ دادن به یک ایمیل درخواست دهید.

در Anacostia یک Busboys و شاعران رستوران به تازگی burglarized توسط یک مزاحم که شکست یک جلو پنجره. اما اندی شلال, Busboys’ مالک گفت که او هیچ برنامه ای برای نصب موانع در هر یک از پنج رستوران در منطقه “مگر در مواردی وجود دارد یک مقام رسمی اپیدمی نمیتوانیم.”

“من نمی خواهد احساس راحتی انجام می دهند که” شلال گفت. “من احساس می کنم اضافه کردن توهین به جراحت مثل من نیروبخش برای جنگ است. و من نمی خواهم به زندگی می کنند.”

او گفت: او قصد دارد خود را به نوبه خود رستوران’ ویندوز به بوم برای هنرمندان به رنگ الهام بخش سخنان خود را انتخاب کنند.

ادامه مطلب:

گشت زنی به ضرب و شتم در فاصله: Coronavirus به معنی رویکرد جدید برای پلیس

واشنگتن پست است که به دقت ردیابی ویروس قربانیان مرگ و میر در راهنمایی و رانندگی

بسته و هم بزنید دیوانه: دی سی منطقه تلاش می کند برای پیدا کردن آن ریتم

محلی خبرنامه: رسانه های محلی (ساعت 8 صبح) | بعد از ظهر وزوز (4 p. m.)

مانند PostLocal در Facebook | Follow @postlocal در توییتر | آخرین اخبار محلی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im