Coronavirus: در داخل مسابقه جهانی برای پیدا کردن یک Covid-19 واکسن

هنگامی که جنیفر Haller دیدم یکی از دوستان در Facebook در پست درخواست داوطلبان برای محاکمه بالقوه coronavirus واکسن او به سختی متوقف شد.

همان روز او پر کردن فرم آنلاین پرسیدن سوال در مورد پزشکی و سلامت. صبح روز بعد او دریافت یک تماس تلفنی پرسیدن سوالات بیشتر و درخواست او به یک نمونه خون برای غربالگری. او بررسی می شود ،

در 8 صبح روز دوشنبه 43 ساله که دارای دو فرزند نوجوان Ellie و هیدن بود که برای اولین بار از 45 داوطلب از منطقه سیاتل به تزریق در بالای بازوی چپ با مواد مخدر توسعه دهندگان آن اعتقاد دارند می تواند کمک به ضرب و شتم Covid-19. هیچ چیز خاصی است, نتایج ناشناخته است. اما Haller و دیگر داوطلبان خوشحال به بازی بخشی خود را.

“من فکر می کنم همه ما احساس درماندگی” Haller می گوید مستقلهنگامی که پرسیده شد که چرا او خیلی مایل به شرکت. “و این یک فرصت بزرگ را امتحان کنید و تفاوت را. من خیلی خدا را شکر که من این فرصت است. این یک امتیاز به سالم و به یک کار است که به اندازه کافی انعطاف پذیر به من اجازه انجام این کار است.”

Haller کوچک اما بسیار مهم بخشی از تلاش جهانی برای مقابله با کروناویروس که طرح میتوانست به زندگی تهدید اقتصادی خراب محدود مردم به خانه های خود و شاید سهام از آنچه در زندگی ما, ما باید بیشتر به ارزش.

به عنوان چهارشنبه, جهانی, عفونت رسیده 215,000 و مرگ و میر شتافت گذشته 8,880. در سراسر جهان بازارهای سهام در حال سقوط آزاد و دولت در حال تلاش برای به اجرا درآوردن اقدامات به “صاف منحنی”.

نور در پایان چه چیزی می تواند یک تونل طولانی خواهد بود یک واکسن به طور موثر درمان این بیماری و اجازه می دهد تا زندگی را امتحان کنید و به حالت عادی بازگشت. کارشناسان اشاره می کنند به این بیماری است مختل و ویران زندگی در راه ما در حال تلاش برای باردار شدن. اما تا هنگامی که آیا بیماری هایی مانند سرخک, بیماری فلج اطفال آبله و سل.

گزارش ها نشان می دهد به عنوان بسیاری از 35 شرکت های دارویی برخی از کمک با کمک های مالی از دولت یا خیر درگیر در شکار برای یک واکسن برای Covid-19. این شرکت بخشی از یک صنعت عظیم و واکسن بازار گفت: به ارزش $35bn.

آزمایشی که در آن Haller است که شامل مواد مخدر طراحی و توسعه توسط مدرن, یک بیوتکنولوژی شرکت مستقر در کمبریج ماساچوست است. یکی دیگر از آزمایش های مربوط به مواد مخدر طراحی و توسعه توسط پنسیلوانیا بر اساس Inovio دارو می تواند شروع در ماه آینده. یک شرکت CureVac است گفت: به کار بر روی یک پتانسیل واکسن یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بنا به گزارش سعی کردم به خرید.

“آنها در حال مسابقه در برابر این بیماری به جای مقابله با یکدیگر می گوید:” جان Tregoning, یک متخصص بیماری های عفونی در امپریال کالج لندن است.

“بیشتر آهن وجود دارد در آتش بیشتر شانس آیند تا با چیزی. این کمک خواهد کرد که با قابلیت تولید به عنوان بسیاری از نه میلیارد واکسن.”

سفر و coronavirus بحران: آنچه می تواند انجام شود ؟

دادگاه در جریان است در سیاتل حمایت موسسه ملی بهداشت (NIH) و Kaiser Permanente واشنگتن موسسه تحقیقات شامل یک دارو به نام mRNA-1273.

“در طول چند سال گذشته ما نشان داده اند که پتانسیل آن در واکسن در سراسر بیش از 1000 نفر در کارآزمایی های بالینی” مدرن می گوید. “این شامل موفق در مراحل اولیه (فاز 1) آزمایش های بالینی در برابر پنج دیگر ویروس های تنفسی (دو بیماری همه گیر آنفلوانزا سویه های RSV, hMPV و PIV3). بیش از چهار سال گذشته ما شروع شده 9 مطالعات بالینی برای mRNA واکسن.”

آن می افزاید: “ما قبلا با همکاری NIH در یک واکسن برای MERS-CoV است که یک نوع متفاوت از coronavirus از زمان همه گیر. در حالی که این برنامه فقط در مرحله تحقیق آن ارائه بینش قابل توجهی.”

کارشناسان اشاره می کنند یکی از دلایل وجود دارد که هیجان زیادی در مورد آنچه اتفاق می افتد در سیاتل است که بر خلاف بسیاری از قبلی واکسن mRNA-1273 شامل نیست یک نمونه از ویروس واقعی. بلکه با ورودی از مقامات چینی در مورد توالی ژنتیکی از کروناویروس اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان آن را می سازد استفاده از به اصطلاح messenger RNA مولکول.

این دستور بدن برای تولید خود پاسخ ایمنی بدن برای مبارزه دوباره coronavirus. به این معنی کسانی که در دادگاه هستند در معرض این ویروس می تواند از لحاظ تئوری سرعت بخشیدن به روند شناسایی یک واکسن.

“رفتن از حتی نمی دانستند که این ویروس وجود دارد و برای داشتن یک واکسن [در تست در حدود دو ماه بی سابقه است]” لیزا جکسون, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی و Kaiser Permanente مطالعه رهبر آسوشیتدپرس گفت.

جنیفر Haller کودکان هیدن و Ellie فکر می کنم ‘سرد’ او در دادگاه (AP)

“ما نمی دانیم که آیا این واکسن را وادار به یک واکنش سیستم ایمنی بدن و یا اینکه آیا آن را امن خواهد بود. همین دلیل است که ما در حال انجام یک محاکمه. آن را در مرحله که در آن امکان پذیر خواهد بود و یا محتاطانه به آن را به جمعیت عمومی است.”

در آنچه منتقدان گفته اند که جانشینی واقعی اشتباه در مورد کوروناویروس و آن را تهدیدی برای آمریکا و جهان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: واکسن می تواند توان تولید داخل “هفته”

یکی از برترین مقامات بهداشتی, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به زودی موظف به ریختن آب سرد بر روی رئیس جمهور ادعا می کند.

“کل فرآیند در حال رفتن به یک سال و نیم حداقل,” او گفت:. “من نمی خواهم به overpromise.”

Tregoning از ایمپریال کالج لندن می گوید وجود دارد بسیار سخت پروتکل است که به دنبال توسعه بالقوه واکسن با وجود و یا شاید به دلیل فشار به حرکت بیش از حد به سرعت. مانند هر دارو می تواند تنها در دسترس ساخته شده پس از تصویب ملی صدور مجوز بدن یا دیگری سازمان جهانی بهداشت.

“آنچه ما نمی خواهیم چیزی است که وضعیت بدتر,” او می گوید.

Haller, 43, که با این نسخهها کار برای یک تکنولوژی راه اندازی و گفت که فرزندان او فکر می کنم آن را “سرد” او در حال شکل گرفتن بخشی از خواسته شده است برای نوشتن یک مجله روزانه و صحبت در گوشی با یکی از قیصر تیم ترین روز.

هر هفته او نیاز به یک نمونه خون و در یک ماه او را دریافت دومین دوز از این واکسن استفاده کنند. 45 داوطلبان تمام سنین 18 تا 55 شده اند به سه گروه تقسیم با نقاط قوت متفاوت داده شده به هر یک.

نظارت خواهد گذشته سال اما مدرن می گوید ایمنی داده ها در دسترس خواهد بود چند هفته پس از تزریق داده شد.

یک Moderna رسمی گفت: نیویورک تایمز اگر دارو امن به نظر می رسد آن را به سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای اجازه به جلو حرکت به مرحله بعدی تست برای ارزیابی اثربخشی آن است. که شامل تعداد زیادی از داوطلبان.

در حال حاضر, Haller رفتن در مورد زندگی او امید تلاش خود را می تواند کمک کند نه تنها او را همکار آمریکایی ها اما مردم در سراسر جهان است.

“این وحشی” او می گوید. “این برای من قابل درک در حال حاضر, اما من خیلی خدا را شکر به بخشی از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im