چین روزانه ایسنا

مردم چین ارتش آزادی (PLA) نیروی هوایی وارد در ووهان Tianhe فرودگاه بین المللی پزشکی پرسنل و تجهیزات برای کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس جدید, فوریه. 2, سال 2020 است.

فیلیپین و نیوزیلند هم پیوست لیست کشورها به شدت محدود کردن ورود به مردم از سفر و یا از طریق چین به عنوان تعداد موارد تایید شده در خارج از سرزمین اصلی همچنان به رشد. در ضمن در داخل چین تعداد موارد گزارش شده است به سرعت رشد کرده و دانشمندان پیش بینی می کنند که به صورت تصاعدی بیشتر آلوده شده اند. در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

● وجود دارد تقریبا 14,400 تایید موارد coronavirus در چین از جمله 10 بر خود حاکم بر جزیره تایوان با بیش از 300 مرده است. یک مطالعه جدید می گوید به عنوان بسیاری از 75,815 مردم در ووهان ممکن است آلوده شده اند.

● گزارش سازمان بهداشت جهانی حدود 130 تایید موارد این ویروس در بیش از 20 کشور در خارج از چین و تایوان است. فیلیپین گزارش اولین مرگ منتسب به این ویروس در خارج از چین است. موارد جدید را تایید کرد, در کره جنوبی و هند است.

● خشم رشد می کند به عنوان ووهان بیمارستان شکایت دارند که آنها را از دریافت کمک های مالی و منابع. وزارت امور خارجه ایالات متحده را متهم به استفاده از coronavirus در برابر چین است.

● پزشکان می گویند این ویروس می تواند از گسترش ماده مدفوع و همچنین قطرات از دهان و بینی.

● آیا شما در انزوا و یا قرنطینه به دلیل coronavirus? ما می خواهیم به شنیدن داستان خود را.

اولین فرد-به-فرد مورد گزارش شده در ایالات متحده آمریکا | نقشه گسترش

پکن — فیلیپین تبدیل شده است و آخرین کشور برای جلوگیری از ورود مسافران از چین از جمله هنگ کنگ و ماکائو پس از ووهان درگذشت در مانیل از کروناویروس اولین فرد خارج از چین به مرگ از ذات الریه-مانند بیماری تنفسی.

رئیس جمهور رودریگو Duterte تصمیم به ممنوعیت همه مردم سفر از چین بدون در نظر گرفتن ملیت در همان روز که نیوزیلند اعلام کرد که آن را نیز اعمال سختگیرانه جدید محدودیت.

تصمیم گیری هر دو از کشورهای با اقتصاد است که به شدت متکی به گردشگری از چین می آید به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان به افزایش است.

تعدادی از عفونت در چین است که تقریبا 14,400 با توجه به آخرین آمار و ارقام از ملی کمیسیون بهداشت, در حالی که تعدادی از مرده افزایش یافته است به 304 اگر چه گزارش های موردی نشان می دهد که تعداد واقعی می تواند بسیار بالاتر است.

این ویروس شناسایی شده است در برخی از 20 کشورهای دیگر از ایالات متحده و فرانسه به تایلند و استرالیا است.

بسیاری از این کشورها گرفته اند و اقدام به متوقف کردن گسترش ویروس با مسدود کردن ورود به اتباع چینی و یا برای کسانی که سفر کرده اند یا از طریق چین است.

نیوزیلند دولت اعلام کرد که از دوشنبه این امر را انکار ورود به ورود مسافران خارجی از چین و منظور بازگشت زلاند نو به منزوی کردن خود برای 14 روز.

“ما توصیه شده است توسط مقامات بهداشتی است که در حالی که هنوز هم وجود دارد طیف وسیعی از ناشناختهها در راه این ویروس منتقل می شود ما باید یک رویکرد پیشگیرانه و به طور موقت متوقف سفر به نیوزیلند از سرزمین اصلی چین و از افرادی که به تازگی در چین” نخست وزیر Jacinda protocol wine studio روز یکشنبه گفت.

[اوایل اشتباه و پنهان کاری دولت در چین احتمالا مجاز coronavirus به گسترش دورتر و سریعتر]

در مانیل رئیس رودریگو Duterte تصمیم به گسترش فیلیپین’ محدودیت های مسافرتی از کسانی که سفر از هوبئی استان, کانون شیوع به بقیه از سرزمین اصلی چین به عنوان به خوبی به عنوان آن مناطق ویژه اداری ماکائو و هنگ کنگ است.

“من آرزو می کنم به تاکید است که ما نمی singling از اتباع چینی,” بهداشت ، کریستوفر “بونگ” برو از نزدیکان Duterte گفت: در مصاحبه با DZBB ایستگاه های رادیویی در روز یکشنبه پس از دیدار با رئیس جمهور در شب شنبه. “آن را پوشش می دهد تمام مسافران از چین به فیلیپین بدون در نظر گرفتن ملیت” او گفت: پس از گزارش مرگ است.

44 سال ووهان مردی که در مانیل در فیلیپین وارد از طریق هنگ کنگ در Jan. 21 و در بیمارستان بستری شد با پنومونی چهار روز بعد. او 38 ساله همراه همچنان در بیمارستان بستری وزارت بهداشت گفت.

“من می خواهم به تاکید است که این یک وارداتی مورد با هیچ شواهد محلی انتقال” وزیر بهداشت فرانسیسکو T. دوقو III در بیانیه ای گفت.

در علاوه بر این به فیلیپین و نیوزلند کشورهای دیگر به اعمال محدودیت های مسافرتی در بازدید از چین شامل ایالات متحده و استرالیا و سنگاپور در حالی که ژاپن و کره جنوبی تحمیل کرده اند looser محدودیت در مردم از هوبئی تنها.

کره جنوبی روز یکشنبه گزارش داد که سه نفر بیشتر موارد عفونت با در نظر گرفتن مجموع به 15 در حالی که هند خود را تایید کرد مورد دوم. ایالات متحده در حال حاضر دارای هشت عفونت.

اما حتی به عنوان کشور در سراسر جهان اعمال محدودیت در سفر از چین, وزارت امور خارجه مبارز سخنگوی Hua Chunying به دنبال به قاب شیوع کروناویروس به عنوان بخشی از یک بزرگتر وجودی جنگ بین ایالات متحده و چین است.

پس از ایالات متحده, تجارت, وزیر ویلبر راس گفت coronavirus می تواند کمک به اشتغال زایی در ایالات متحده به عنوان شرکت نقل مکان کرد عملیات دور از چین هوآ گفت: این “غیر دوستانه آمریکا دیدگاه” بودند “قطعا نه یک ژست حسن نیت است.”

Yonhap

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

یک قرنطینه کارگر انجام یک عملیات ضد عفونی ملی توسعه منابع انسانی مرکز در Jincheon کره جنوبی, Feb. 2, سال 2020 است.

“A friend in need is a friend indeed. بسیاری از کشورها ارائه پشتیبانی چین در وسایل مختلف,” او گفت:. “در تضاد برخی مقامات ایالات متحده’ حرف و عمل هستند نه واقعی و نه مناسب است.”

بیش از آخر هفته او به طور خاص ایالات متحده برای رفتن در مقابل سازمان جهانی بهداشت توصیه های مسافرتی که محدودیت نمی شد و لازم است حتی اگر یک قایق از کشورهای دیگر نیز اعمال محدودیت.

یک “خاص کشور تبدیل شده است چشم خود را به چه کسانی توصیه و تحمیل جارو محدودیت های مسافرتی علیه چین” هوآ توییتی شنبه. “این نوع از واکنش افراطی می تواند تنها اوضاع را حتی بدتر است. این راه درست برای مقابله با این بیماری همه گیر.”

چین هنوز در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس آغاز شد که در ماه دسامبر در بازار در هوبئی استان ووهان که در آن حیوانات عجیب و غریب از جمله خفاش civets و مارها فروخته شد برای مصرف. خفاش ها و catlike civets مرتبط شده اند به قبلی جهش در ویروس ها که آنها را قادر به پرش از حیوانات به انسان از جمله سندرم حاد تنفسی (سارس) آغاز شد که در جنوب چین در سال 2002.

با مقامات آهسته به رسمیت شناختن این آخرین شیوع بیماری به عنوان یک ویروس جدید و حتی کندتر برای هشدار دادن به مردم از آن تعدادی از عفونت در ادامه به سرعت در حال افزایش. تعداد موارد تایید شده افزایش تقریبا 2000 بین شنبه و یکشنبه به تنهایی با وجود محدودیت های دقیق قرار می گیرد در جنبش از هوبئی استان است.

توماس پیتر

ایسنا

یک سرطان خون بیمار که وارد از استان هوبی منتظر بعدی به نشانه آن است که بار خوانده شده “منطقه ممنوعه” برای اجازه به عبور از یک ایست بازرسی در جیوجینگ پل رودخانه یانگ تسه در جیوجینگ استان جیانگشی چین, Feb. 1 در سال 2020 است.

شیوع بیماری می تواند بسیار بدتر از آن به نظر می رسد حتی در حال حاضر و می تواند به طور چشمگیری بدتر بیش از دو هفته آینده و یا با توجه به یک مطالعه جدید که توسط دانشگاه هنگ کنگ دانشمندان که در مجله لانست منتشر شده در روز شنبه.

آنها دریافتند که به عنوان بسیاری از 75,815 مردم در ووهان تا به حال شده است با آلوده coronavirus توسط Jan. 25 مبتنی بر این فرض است که هر فرد آلوده می تواند گذشت ویروس بر روی 2.68 دیگران است. همچنین گفت که اپیدمی شد دو برابر هر 6.4 روز.

اگر ویروس پخش شد در یک سطح مشابه در سراسر کشور “استنباط ما که همه گیر در حال حاضر در حال رشد نمایی در چند شهرستانها عمده از چین با زمان تاخیر پشت ووهان شیوع حدود 1-2 هفته” دانشمندان نوشت.

در تلاش برای جلوگیری از شیوع, Hubei مقامات همچنان به صحبت می کنند در یک شرایط یک جنگ حماسی در برابر آنچه چینی رهبر خلق چین به نام “شیطان” ویروس.

“کادر در تمام سطوح باید واقعا نشان می دهد زمان جنگ روح” هوبئی روزنامه دولتی ترغیب پس از جلسه استانی پنومونی پیشگیری ستاد.

[در coronavirus شیوع رهبران چین تلاش برای جلوگیری از یک چرنوبیل لحظه]

توصیه های پزشکی بیش از دو هفته گذشته تاکید کرد که نیاز به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از انتقال از طریق قطرات تنفسی از دهان و بینی. اما مقامات چینی در حال حاضر گفت که این ویروس منتقل می شود از ماده مدفوع.

محققان از Renmin بیمارستان از دانشگاه ووهان و ووهان موسسه ویروس شناسی از آکادمی علوم چین در گزارش این هفته بوده است مدفوعی-دهانی انتقال است. این هشدار های پزشکی کارگران به “محافظت از خود در برابر استفراغ و مدفوع از بيماران است.”

در شنژن چین در مرز جنوبی با هنگ کنگ, دانشمندان, در, سوم, مردم, بیمارستان گفت: نمونه مدفوع از افراد آلوده تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس بیشتر نشان می دهد که این می تواند انتقال از طریق مدفوع در علاوه بر این به طریق قطرات تنفسی.

مقامات بهداشت خواست خوب بهداشت فردی به خصوص شستن دستها به خوبی و اغلب.

“هنگامی که خفیف بیمار بیماران جدا شده و در خانه و اعضای خانواده آنها باید توجه ویژه ای به بهداشت و آنها باید به جلوگیری از های حمام و سرویس بهداشتی با اعضای خانواده به عنوان آنجا که ممکن است” مقامات گفت: با توجه به چین شبکه خبر.

فیلیپ Fong

خبرگزاری گتی ایماژ

ساکنان در مه Foo منطقه در هنگ کنگ در اعتراض به برنامه های دولت برای تبدیل Jao Tsung-من آکادمی محلی میراث به قرنطینه اردوگاه در میان شیوع رمان coronavirus در فوریه. 2, سال 2020 است.

اما به عنوان ویروس همچنان به گسترش و موارد جدید ادامه به ظهور و خشم و نصب است در مورد عدم دسترسی به تجهیزات حفاظتی به خصوص ماسک های صورت که مقامات اصرار توان در مکان های عمومی.

با فروشگاه ها و سایت های خرید آنلاین به فروش می رسد از ماسک بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور راه اندازی یک سیستم رزرو آنلاین و یا قرعه کشی برای سیستم ماسک.

در گوانگژو در جنوب هر فرد می تواند ذخیره تا پنج ماسک یک روز اگر چه کسانی که در شخینگ ژجیانگ مجاز تنها یک. در حاشیه جنوب شرقی شهر Xiamen مقامات راه اندازی یک سیستم قرعه کشی برای ساکنان.

ماسک و اساسی دیگر تجهیزات حفاظتی مانند عینک و دستکش ها از جمله در تامین کوتاه مدت است که هوبئی شده اند آشکارا جذاب برای کمک های مالی در رسانه های اجتماعی.

[آمریکا خواهان اعزام یک تیم متخصص به چین برای مبارزه با شیوع کروناویروس; Xi دفاع پاسخ]

وجود دارد در حال رشد است و انتقاد در مورد کمبود ماسک و به خصوص در مورد توزیع ماسک پس از یک ویدیو پدید آمده از یک مرد در نظر گرفتن یک جعبه ماسک ظاهرا اهدا به سازمان صلیب سرخ در ووهان. شایعه است که انسان را منحرف ماسک برای رهبران محلی جای خود را برای دریافت کنندگان در نظر گرفته شده باعث خارجه رسانه های خبری ادعا می کنند که او به سادگی ارائه آنها را به جایگاه بر حق خود.

یک لیست از مواد اهدا به سازمان صلیب سرخ در چین هوبئی شاخه نشان داد که 36,000 ماسک داده شده بود به دو بیمارستان های خصوصی در ووهان در حالی که عموم ووهان اتحادیه بیمارستان که پزشکان مشغول به کار در خط مقدم در مبارزه با کروناویروس بود, تنها دریافت 3000.

یکی ووهان دکتر گفت که بیمارستان خود را دریافت نکرده اند یک ماسک از صلیب سرخ یکی از چند رسما به رسمیت شناخته شده سازمان مجاز به رسیدگی مدنی کمک های مالی.

در یک پست در رسانه های اجتماعی پس از حذف توسط بازرسان دکتر گفت: بیمارستان تا به حال تنها 300 N95 ماسک چپ به سختی به اندازه کافی برای یک روز. “خوشبختانه ما یک دسته ای از کمک های مالی از آمریکا 500 آمریکا FDA و استاندارد N95 ماسک. آن ساخته شده و ما خیلی خوشحال از آنجا که ما می تواند یک روز بیشتر!”

یکی netizen حتی به نام ووهان خیریه فدراسیون و دیگر گروه های مانند “pixiu” یک افسانه ای بالدار حیوانی است که می خورد اما هرگز defecates سازند و آنها را از دریافت بیش از 80 میلیون دلار در کمک های مالی اما صرف هیچ یک از این مقدار ، این پست نیز حذف شده توسط چین متعصب اینترنت پلیس که تلاش می کند به سرعت تمبر از هر گونه انتقاد از حزب حاکم کمونیست.

در به رسمیت شناختن آشکار از این نارضایتی رو به رشد برتر لی کچیانگ که رهبری این حزب را به تلاش برای جلوگیری و کنترل شیوع کروناویروس رفت به ملی hub برای تجهیزات پزشکی در پکن بیش از آخر هفته.

Li “نامیده می شود برای تمام تلاش ها برای اطمینان از ارائه کلید لوازم پزشکی و ایجاد شرایط لازم برای پیروزی در نبرد در برابر شیوع” وزارت امور خارجه گفت: روز شنبه در بیانیه ای در مورد دیدار می کند. او همچنین خواستار “پالایش بیشتر” از راه های تجهیزات اختصاص داده شد و اشاره کرد که “اولویت این است که به نیازهای پزشکی کارگران selflessly صرفه جویی در زندگی در خط مقدم.”

انعکاس نظامی زبان های خارجه, رسانه های لی گفت: پزشکی تامین کنندگان بودند “مانند پیمانکاران نظامی تولید برای ‘آرسنال’ در این نبرد در برابر این بیماری همه گیر.”

لیو یانگ در پکن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

نقشه برداری از گسترش این کروناویروس جدید

نگرانی و خستگی — mount برای کسانی که به دام افتاده در مرکز شیوع کروناویروس

n ووهان رمز و راز بیماری به سرعت تبدیل به یک بحران

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im