Coronavirus عفونت تشخیص داده در بوستون به عنوان پنتاگون آماده 1,000 قرنطینه تخت

یک مورد از coronavirus شناسایی شده است در بوستون اولین مورد در ماساچوست است که به ارمغان می آورد در سراسر کشور تعداد افراد آلوده به هشت.

دولت وزارت بهداشت گفت: در 20s خود اخیرا در بازگشت از ووهان چین – مرکز ویروس.

او جدا شده پس از سقوط بیمار و نتایج آزمایش تایید تشخیص دریافت کرده بودند در شب جمعه.

او را جدا باقی می ماند تا زمانی که او تلقی می شود و دیگر یک خطر است. کسانی که او را از نزدیک مرتبط با پس از بازگشت از چین در حال نظارت به صورت نشانه ای از علائم است.

این می آید به عنوان پنتاگون در گفت و گو با تایید یک درخواست برای مسکن پشتیبانی از 1000 نفر که ممکن است نیاز به قرنطینه می شود و پس از ورود از خارج از کشور. ما شهروندان پس از رسیدن در این کشور شده اند که در هوبئی در دو هفته گذشته خواهد بود موضوع را به قرنطینه اجباری از 14 روز.

“ما سپاسگزار است که این مرد جوان رو به بهبود است و به دنبال توجه پزشکی بلافاصله گفت:” ماساچوست عمومی کمیسیون بهداشت و درمان مونیکا Bharel.

“ماساچوست بوده و آماده شدن برای یک صورت ممکن از این کروناویروس جدید, و ما خوش شانس بودند که دقیق پزشکان در زمان مناسب اقدام به سرعت. دوباره خطر به عموم از 2019 رمان coronavirus پایین باقی مانده در ماساچوست است.”

او افزود: “اولویت ما این است که نه تنها برای محافظت و اطلاع رسانی به ساکنان بوستون بلکه برای کمک به این مرد همچنان به بهبود می یابند. ما خوشحالیم که او در حال انجام است.”

Coronavirus منجر به هزاران تایید عفونتهای انسانی در بیش از 20 کشور با بیش از 99 درصد از موارد در چین است.

آنفولانزا مانند ویروس که اعتقاد بر این است که منشأ در بازار است که معامله به طور غیرقانونی در حیات وحش در هوبئی استان است که تا کنون منجر به 259 مرگ و میر در چین است.

ساکنان متنبه با صحبت کردن هواپیماهای بدون سرنشین برای پوشیدن ماسک صورت در میان شیوع کروناویروس.mp4

در ما سه نفر تشخیص داده شده اند در کالیفرنیا دو در ایلینوی و یک فرد هر ماساچوست در ایالت واشنگتن و آریزونا. مرکز کنترل بیماری گزارش دوم ایلینوی مورد تنها نمونه از فرد به فرد انتقال این ویروس در درون ما.

سازمان جهانی بهداشت در این هفته اعلام کرد که شیوع کروناویروس بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی.

ایالات متحده در روز جمعه اعلام کرد اقدامات لازم برای ممنوعیت اتباع خارجی که اخیرا در چین از ورود به کشور. استرالیا پس از به دنبال کت و شلوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات