Coronavirus آلوده به آمریکایی ها خانه پرواز در برابر CDC مشاوره

Photo by Spencer Fehrenbacher

Photo by Spencer Fehrenbacher

اسپنسر Fehrenbacher, 29, takes a selfie داخل وزارت امور خارجه-اجاره هواپیما در مورد به ترک از ژاپن است.

در ساعت اندکی از دوشنبه بارانی بیش از یک دوجین اتوبوس نشسته بر روی آسفالته در توکیو فرودگاه هاندا. داخل 328 خسته آمریکایی با پوشیدن ماسک های جراحی و دستکش منتظر و نگران به خانه پرواز پس از هفته در قرنطینه روی الماس شاهزاده لوکس بوش که در آن رمان coronavirus منفجر شده بود به یک کشتی گسترده بیماری همه گیر.

اما به عنوان اتوبوس idled احمر کشتی با اخبار نگران کننده. جدید, نتایج آزمون نشان داد که 14 مسافر بودند با این ویروس آلوده. وزارت امور خارجه ایالات متحده وعده داده بود که هیچ کس با عفونت اجازه داده می شود به هیئت مدیره هواپیما.

یک تصمیم بود ساخته شده است. اجازه دهید همه آنها را پرواز ؟ و یا ترک آنها را در پشت در بیمارستان?

در واشنگتن که در آن بود و هنوز هم بعد از ظهر یکشنبه یک بحث شدید را شکست: وزارت امور خارجه و تهمت اداره سلامت رسمی می خواستم به نونهالان. آلوده مسافران تا به حال هیچ نشانه و می تواند به تفکیک در هواپیما در یک پلاستیک به صف محوطه. اما مقامات در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مخالفت رقیب آنها هنوز هم می تواند گسترش ویروس. CDC معتقد 14 نباید پرواز با مثلا مسافران است.

“مثل این بود که بدترین کابوس” گفت: یک مقام ارشد آمریکایی دخیل در تصمیم گیری صحبت به شرط ناشناس ماندن به توصیف مکالمات خصوصی. “کاملا رک و پوست کنده جایگزین شده است می تواند کشیدن مادر در باران و که بد بیش از حد.”

وزارت امور خارجه و استدلال برنده شد. اما ناراضی CDC مقامات خواستار به چپ از انتشار اخبار که توضیح داد که افراد آلوده بودند که پرواز بازگشت به ایالات متحده در یک حرکت است که می نزدیک به دو برابر تعداد شناخته شده coronavirus موارد در این کشور است.

آسفالته تصمیم بود, لحظه ای سرنوشت ساز برای مقامات ایالات متحده بداهه پاسخ خود را به یک بحران با چند رویه و فوق العاده مخاطرات بالا. تلاش برای جلوگیری از جدید پاتوژن از گسترش نشان داده اند که محدودیت های جهان, آمادگی برای یک بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی. در بدترین سناریو covid-19 یک flulike عفونت تنفسی می تواند تبدیل به یک تمام عیار جهانی و همه گیر.

مرور بحران لازم ظریف پزشکی و سیاسی قضاوت. تصمیم به تخلیه آمریکایی ها از الماس شاهزاده آمد تنها پس از عفونت در کشتی کروز

مشخصی و مسافران خود را نشان داد گریم شرایط زندگی.

یک درس از این افتضاح است که کشتی های کروز هستند مانند ظروف پتری. هزاران نفر زندگی می کنند در محله های نزدیک در یک کشتی طراحی شده هرگز به عنوان یک قرنطینه پزشکی مرکز. خدمه در ادامه به ارائه مواد غذایی و بهداشت کارگران نقل مکان کرد و در طول این کشتی است. بیش از 600 از 3,700 مسافر و خدمه در حال حاضر آزمایش مثبت برای این ویروس و دو, مسن ژاپنی, مسافران کشته شده اند.

با مقامات ژاپنی quarantining مسافران برای هفته ها در سواحل, کشتی به سرعت توسعه یافته دومین شماره از coronavirus موارد در این سیاره در خارج از چین — بیش از, در, ژاپن, سنگاپور, تایلند به ایالات متحده آمریکا و یا اروپا. اجتناب از “یکی دیگر از چین” شده است و هدف سازمان بهداشت جهانی برای هفته بعد از آن اتفاق افتاد به هر حال در بندر یوکوهاما.

درمان از الماس شاهزاده مسافران می ایستد در تضاد کامل با آنچه اتفاق افتاده است به کسانی که در یکی دیگر از کشتی کروز Westerdam که با استقبال نخست وزیر کامبوج با دست دادن و گل و کسی که بعد از سفر به طور گسترده ای. تنها بعد هم خبر آمد که یکی از Westerdam مسافران تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

این وضعیت موجب ترس که Westerdam مسافران خواهد گسترش این ویروس در سراسر جهان است. اما هیچ مسافر اضافی را آزمایش مثبت و تا کنون هیچ مدرکی وجود ندارد تا ظهور آنها به طور گسترده ای کشت ویروس.

Coronavirus (رسما SARS-CoV-2) است که بسیار مسری است. کارشناسان تخمین می زنند که بدون اقدامات حفاظتی هر فرد آلوده خواهد شد و گسترش آن به طور متوسط کمی بیش از دو بیشتر مردم است. این بیماری covid-19 بوده است کشنده در حدود دو از 100 مورد تأیید.

مسافران در حال حاضر گسترش آن به بیش از دو دوجین از کشورها که در آن آلوده شده است بیش از 75 ، 000 نفر کشته و بیش از 2000.


انتظار برای “دست کشیدن از عذاب’

الماس شاهزاده چپ یوکوهاما برای 15 روز کروز در Jan. 20. یک مرد از هنگ کنگ در سمت چپ کشتی که آن را از منوی view وجود دارد و پنج روز بعد از بررسی به یک بیمارستان است. در فوریه. 1 گفته او مبتلا به کوروناویروس.

اسپنسر Fehrenbacher, 29, آمریکا تحصیل برای مدرک کارشناسی ارشد خود در چین را امضا کردند تا برای کروز با دوستان به عنوان یک استراحت بین دو ترم. فقط یک زن و شوهر از روز در آنها شد احساس خطر در مورد گزارش ها از گسترش ویروس از در چین است.

در ویتنام او پایین آمد با تب. آن را به طول انجامید تنها 24 ساعت اما او می ترسید او ممکن است ویروس. او تصمیم خود را برای دریافت کردن در دو بعدی متوقف می شود در تایپه و اوکیناوا چرا که او از ترس او باد قرنطینه.

کشتی با سرعت به یوکوهاما و از منوی view on Feb. 3. مقامات ژاپنی گفته مسافران می تواند آنها را ترک کند.

روز بعد آنها آمیخته پردازنده. بسیاری از خوردن یک شام بوفه اما کازینو بسته شد و شب نشان می دهد لغو شد. آن شب کاپیتان دستور داد مسافران برای بازگشت به کابین خود و اقامت وجود دارد تا قرنطینه افسران آمد به آنها مراجعه کنید.

بیش از چند روز آینده, نتایج آزمون trickled در: ده ها تن تا به حال تبدیل شدن به آلوده. Fehrenbacher نگه داشته از ترس بدترین.

“من نشسته وجود دارد در تمام طول روز در حال انتظار برای چیزی که بهش دست کشیدن از عذاب در, درب,” او گفت:.

Fehrenbacher ماند در اتاق خود — هر روز در تمام طول روز. او تا به حال یک بالکن و که به اندازه کافی خوب بود. او شروع به استفاده از کلمه “خوش بینانه” زمانی که او صحبت را به دوستان و خانواده خود به دلیل “مثبت” انجام بد مفهوم.

او ضبط یک ویدیو و ارسال آن را به برادر خود برای به اشتراک گذاشتن با خانواده اش در مورد او در بیمارستان بستری شد و قادر به برقراری ارتباط و یا حتی مرده است. “مامان و دختر بچه, I love you, I miss you. من مطمئن هستم که همه چیز درست خواهد شد” او به یاد می آورد گفت.

پنج روز پس از کشتی رسیده پورت CDC در نامه ای به مسافران آمریکایی گفت که “باقی مانده در اتاق خود را امن ترین گزینه برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به عفونت” و اضافه میکند: “ما اذعان دارند که این وضعیت دشوار است.”

برای نزدیک به دو هفته تنها راه خاموش کردن الماس شاهزاده بود از طریق بیماری و سوار توسط آمبولانس به انزوای بیشتر در یک بیمارستان است.


شکایت به کنگره نکات تعادل

برای برخی دشوار وضعیت وخیم شد. نمره مردم آزمایش مثبت است. خدمه در ضمن مجبور شدند برای ماندن در شغل خود.

برخی از 200 مسافر بودند بیش از سن 80 سالگی در بيشتر در معرض خطر مرگ ناشی از ویروس است.

“بدیهی است که این وضعیت بر روی زمین تغییر کرده و به وضوح وجود دارد بیشتر شده است انتقال از انتظار در کشتی” گفت: Michael Ryan, یک, که, مدیر اجرایی, برای سلامت شرایط اضطراری. “این بسیار آسان است در نگاه به گذشته را به قضاوت بر بهداشت عمومی تصمیمات اتخاذ شده در یک نقطه خاص.”

در فوریه. 12, مقامات ایالات متحده توجیه اعضای کنگره در یک بسته-درب شنوایی. تشکر. فیل گوزن ماده (R-Tenn.), یک پزشک نیز شنیده می شود از یک دوست و همکار دکتر آرنولد Hopland از الیزبتهتن, Tenn., که در کشتی با همسرش, Jeanie. Hopland گفت Roe مورد شرایط رو به وخامت.

“که نوک تعادل” گفت: این مقام ارشد دولت رسمی.

روز جمعه بعد از ظهر در واشنگتن وجود دارد توافق در میان تمام سازمان ها در ایالات متحده coronavirus نیروی کار به تخلیه آمریکایی ها.

وزارت امور خارجه از طریق سفارت آمریکا در توکیو نوشته شده توجه فوری به شهروندان آمریکایی: آمریکایی که می خواست به ترک نیاز به اجازه سفارت می دانم ساعت 10 صبح شنبه به وقت محلی در توکیو.

در همه 328 آمریکایی متحرك از کشتی در ساعات اولیه دوشنبه توکیو زمان. آنها سوار اتوبوس — و پس از آن مجبور بودند صبر کنید هنوز در این بندر به بیش از دو ساعت با توجه به دو مسافر. آنها نمی توانستم به بیرون از اتوبوس ها — پنجره ها پوشش داده شد.

برخی از شروع به گریه از آنجا که آنها نیاز به استفاده از حمام گفت: Vana Mendizabal, 69, از کریستال ریور فلوریدا. این پرستار بازنشسته گرفته بود کروز با شوهرش, ماریو, 75, یک پزشک.

“ما فقط درک نمی کنیم که چرا ما وجود دارد نشسته بودند لود و رفتن به جایی نمی,” او گفت:. “و ما می تواند هر گونه پاسخ.”

در نهایت وارد اتوبوس در فرودگاه و یک بار دیگر همه صبر کردم در حالی که مقامات در واشنگتن استدلال در مورد نتایج آزمون به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

“هیچ کس پیش بینی این نتایج گفت:” یکی دیگر مقام آمریکایی درگیر در تخلیه.

در طول یک تماس CDC اصلی معاون مدیر آن Schuchat استدلال در برابر گرفتن آلوده آمریکایی در هواپیما با توجه به دو نفر. او اشاره کرد که دولت ایالات متحده در حال حاضر گفت: مسافران آنها را تخلیه شود با هر کسی که آلوده شده و یا نشان داد علائم. او همچنین در مورد کنترل عفونت.

Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که او نیز در این تماس به یاد آورد و گفت او امتیاز معتبر بودند و باید در نظر گرفته شود.

اما رابرت Kadlec معاون وزیر برای آمادگی و پاسخ برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی و عضو coronavirus نیروی کار تحت فشار قرار دادند: مقامات در حال حاضر آماده هواپیما برای رسیدگی به مسافران که ممکن است علائم در پرواز طولانی او استدلال کرد. دو بوئینگ 747s 18 کرسی محاصره با 10-پا-بالا پلاستیکی در هر چهار طرف. بیماری های عفونی پزشک همچنین می تواند پردازنده.

“ما احساس می کردم که ما تا به حال بسیار با تجربه دست در ارزیابی و مراقبت از این بیماران” Kadlec گفت: در اخبار جلسه دوشنبه.

وزارت امور خارجه ساخته شده تماس بگیرید. 14 نفر در حال حاضر در تخلیه خط لوله و پروتکل دیکته شده آنها را به خانه آورد گفت: William والترز مدیر عملیاتی دارو برای وزارت امور خارجه.

به وزارت امور خارجه فراخوانده آن انتشار اخبار CDC را مقامات بالا اصرار داشت که هر گونه اشاره ای به آژانس برداشته شود.

“CDC آیا وزن در این, و به صراحت توصیه می شود در برابر آن” Schuchat نوشت: از طرف مقامات با توجه به HHS رسمی که دیدم ایمیل و مشترک زبان. “ما نباید ذکر شده به عنوان داشتن مشورت آن را به عنوان سوال از آنچه که توصیه های ما.”

او نوشت که آلوده مسافران مطرح می “افزایش خطر ابتلا به دیگر مسافران است.”

Schuchat کاهش یافته است به نظر.

حدود یک ساعت قبل از اینکه هواپیما فرود آمد در کالیفرنیا و تگزاس وزارت امور خارجه نشان داد که 14 evacuees تا به حال آزمایش مثبت و اشاره نمی کند CDC.

Mendizabal بازنشسته پرستار گفت: او یاد گرفته در مورد عفونت تنها زمانی که او فرود در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا و به صحبت یکی از پنج فرزند که تا به حال دیده می شود یک گزارش خبری.

“ما ناراحت شدند که مردم آگاهانه قرار داده و در هواپیما بودند که مثبت,” او گفت: روز شنبه در یک مصاحبه از پایگاه نظامی. او گفت که او و شوهرش در حال حاضر به اتمام 12 روز از قرنطینه در کشتی و هر دو سالم بودند.

“من فکر می کنم کسانی که مردم نباید اجازه داده شده در هواپیما” Mendizabal گفت. “آنها باید منتقل شده اند به امکانات پزشکی در ژاپن است. ما احساس می کنیم ما دوباره در معرض. ما بسیار ناراحت است.”

دانشمندان هنوز در تلاش برای درک این ویروس. برخی از ویژگی های آن مانند چه مدت می تواند زندگی می کنند در سطوح ناشناخته است. اما کارشناسان می گویند این است که عمدتا توسط قطرات تنفسی تولید شده توسط سرفه و عطسه از فرد آلوده. که فرد باید در تماس نزدیک معمولا به عنوان تعریف شش فوت است.

“ما هنوز نمی باید درک خوبی از خطر ناشی از افرادی که آلوده می شوند اما بدون علائم” گفت: Jeffrey Duchin, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه واشنگتن است.


یکی دیگر از کشتی می شود پذیرایی گرم

هزاران مایل دور صحنه های مختلف بازی کردن در کامبوج.

این Westerdam های لوکس, Holland America Line کشتی با 2,257 مسافران و خدمه صرف روز در جستجوی یک پورت در میان ترس است که آن را ممکن است آلوده به مسافران روی عرشه کشتی — حتی اگر وجود دارد هیچ مدرکی از آن است. کشتی تبدیل شده بود به دور از پنج پورت از جمله گوام.

اما Westerdam شد و در نهایت در آغوش Feb. 13 توسط کامبوج یک ملت با روابط نزدیک چین و استبدادی که نخست وزیر کامبوج است coronavirus بحران برای پیشبرد کشور و منافع سیاسی.

از دست داشتن یک تجارت ترجیحی ترتیب با اتحادیه اروپا بیش از نقض حقوق بشر Hun Sen استفاده Westerdam به عنوان یک وسیله نقلیه برای تغییر سرفصل ها و به طور بالقوه بهبود روابط با غرب است.

هنگامی که کشتی میره به سیهانوکویل پنج شنبه گذشته او نورد روی فرش قرمز. بدون هیچ گونه محافظ دنده — نه حتی یک ماسک و دستکش — او استقبال هر یک از مسافران که آنها متحرك, تکان دادن دست خود را به عنوان او گذشت دسته گل.

سفیر ایالات متحده W. پاتریک مورفی همچنین رفت و به حوض با خانواده اش به استقبال مسافران است. مورفی عینک بدون ماسک و دستکش و نگهداری کمی فاصله بین خود و جايزه رها مسافران است.

آنها واصل کردن و پراکنده به هتل ها, صدها نفر به لوکس Sokha در پنوم کمی بیش از 100 مایل دورتر. وجود دارد برخی از رفت به شام و مطمئن باشید با کامبوج و کشتی کروز مقامات که در میان 20 نفر بودند که آزمایش این ویروس هیچ کدام مثبت بود. دیگران در زمان یک اتوبوس تور.

بیش از 700 رهبری برای فرودگاه و پرواز به خانه ها در سراسر جهان است.

پس از آن آمد تکان دهنده اخبار. شنبه شب یک 83 ساله زن آمریکایی که هنوز ناشناس آزمایش مثبت برای coronavirus در مالزی. شوهرش که او نیز دارای علائم تنفسی بیماری آزمایش منفی است.

به طور ناگهانی به عنوان اگر فلش یخ زده, خروج از Westerdam متوقف شد. صدها نفر از مسافران و خدمه بودند دستور داد باقی می ماند پردازنده. دیگران عقب نشینی به Sokha هتل که در آن از آنها خواسته شد به ماندن در اتاق خود را — یک درخواست برخی از نادیده گرفته گفت: Christina Kerby, 41, شهرستان آلامدا, کالیفرنیا, که تا به حال گرفته کروز ،

Kerby در حال صرف شنبه استراحت در هتل. او برای شنا رفت و سپس به شام, انتشار عکس از وعده های غذایی خود را در توییتر برای پیروان که ردیابی او را مصیبت بیش از دو هفته گذشته.

“این بود که من بعد از ظهر به استراحت قبل از یک سفر طولانی به خانه” او گفت:.

Kerby دریافت کرده است مقاومت در توییتر برای بیرون رفتن در پنوم پن. بازگشت به خانه در المدا های کودکان پیش دبستانی پرسید که آیا او ممکن است به خطر اندازد و دیگر بچه ها وقتی که او برمی گرداند. ننگ از این ویروس جدید احساس, او گفت:.

روز یکشنبه او از خواب بیدار شد برای پیدا کردن یک توجه داشته باشید تضعیف زیر درب اطلاع او از مسافر را تست مثبت و پرسیدن که او ماندن در اتاق.

“این برای من لحظه ای بود که من آن را از دست داده گفت:” Kerby که بی وقفه در خوش بینانه در کشتی کروز با خود بردهاند. “به عنوان آمریکایی ما بسیار استفاده می شود به آژانس بیش از بدن خود ما و قادر به آمدن و رفتن ما خوشحال است.”

در حال حاضر کارشناسان بهداشت می گویند کمی وجود دارد اما صبر کنید و ببینید که آیا Westerdam مسافران گسترش این ویروس در سراسر جهان است. برخی از آنها شک و تردید آنها را ببینید که نشان می دهد تنها نتیجه تست مثبت شده اند ممکن است اشتباه.

“شما فرض اگر یک فرد آلوده در هر کروز می خواهد یک مینی-شیوع” گفت: یک مقام آمریکایی درگیر در پاسخ. “شاید او مثبت است.”

بر اساس آنچه که تا کنون شناخته شده است کامبوج رویکرد بهتر است به quarantining افراد داخل کشتی که در آن ویروس در حال گسترش است گفت: Saskia V. Popescu ارشد پیشگیری از عفونت اپیدمیولوژی برای HonorHealth یک سیستم بیمارستان در ققنوس.

اما که نیاز به آموزش مسافران در مورد گزارش علائم و خود منزوی در صورت لزوم و داشتن مقامات بهداشت عمومی در کشورهای نزدیک نظارت بر کسانی که بازگشته اند. این شامل به سرعت ردیابی تماس با هر کسی که توسعه عفونت.

“من فکر می کنم ما می گویند اگر شما در حال رفتن به قرنطینه مردم انجام آن را بر روی یک کشتی کروز است که بهترین محل” Popescu گفت.

در مصاحبه با واشنگتن پست, Phay Siphan به کامبوج سخنگوی دولت با بیان بارندگی در اداره Westerdam و مسافران آن است.

“کشتی رها شده بود توسط زمین,” او گفت:. “ما درک خود را از مخمصه و ما می دانستیم که ما تا به حال به آنها کمک کند.”


‘پرچمدار’ مبارزه برای به دست آوردن خانه

کریستینا Kerby در ابتدا تلاش برای پیدا کردن یک خانه پرواز از کامبوج.

“آن را به معنای واقعی کلمه است, لحظه به لحظه در اینجا,” او گفت:. “یک دقیقه آنها فکر می کنند که یک توافق با یک کشور به اجازه دهید ما را از طریق و آینده مردم برگزار شد در فرودگاه.” او وارد در سن فرانسیسکو شنبه.

Fehrenbacher تحصیلات تکمیلی دانش آموز توصیف اتاق خود را در پایگاه نیروی هوایی تراویس به عنوان جای تعجب بزرگ. به او گفته شد که برای 48 ساعت او نمی تواند اتاق را ترک کنند. برای دریافت یک وعده غذایی از یونیفورم پرسنل باید به او را در یک ماسک. او هرگز آزمایش مثبت برای ویروس.

“من فقط در تلاش برای ماندن هیدراته و خوش بینانه در مورد آنچه که بعد از 12 روز در حال رفتن به مانند نگاه,” او گفت:.

در ژاپن و در ضمن الماس شاهزاده در نهایت اینکه خالی. روز چهارشنبه در ژاپن منتشر شد 443 نفر از کشتی گفت: آنها خود را به اتمام بود 14 روز قرنطينه.

نمرات از مسافران آن حدود 40 از آنها آمریکایی ها باقی می ماند بستری با عفونت است.

Mahtani گزارش از هنگ کنگ. سیمون Denyer در توکیو متا کنگ در پنوم پن و ویلیام Wan و الکس هورتون در واشنگتن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>