Coronavirus: Idris Elba انتقاد تئوری توطئه که ستاره ها پرداخت شده است به می گویند که بیماری

Idris Elba وقوع یک تئوری توطئه است که مشهور هستند که پرداخت می شود به می گویند که آنها باید coronavirus.

این بازیگر بریتانیایی که یکی از اولین ستاره به فاش کردن آنها می خواهم آزمایش مثبت برای این بیماری ساخته شده است این نظرات در یک Instagram ویدئو زندگی می کنند.

“این ایده که کسی مثل خودم میخوام پرداخت می شود می گویند من coronavirus? که مطلق bulls***,” البا گفت. “چنین stupidness. مردم می خواهم به گسترش است که به عنوان اگر آن را در اخبار. این احمقانه است.

“این سریعترین راه برای گرفتن مردم بیمار به دلیل وجود دارد هیچ به نفع من و [Elba همسر] سابرینا اینجا نشسته گفت: ما آن را کردم اگر ما ain’t got it. من حتی نمی دانند که منطق از آن است.”

در حالی که Elba نیست نام منبع تئوری توطئه رپ Cardi B که قبلا ساخته شده و اشاره به نظریه خود Instagram Live روز قبل.

“بیایید می گویند اگر من این کروناویروس در حال حاضر” رپر گفت. “چه هستم من قرار است به می دانم که من آن را کردم ؟ چرا که گاهی اوقات من می خواهم ” اگر خانواده را یک سرفه شما آن را داشته باشد.’

“اما پس از آن من بود با دیدن این بازیکنان بسکتبال می گویند مانند,” آره, من coronavirus اما من فکر نمی کردم هیچ نشانه.’ پس چگونه f*** من قرار است به می دانم که زمانی که من قرار است برای آزمایش برای آن است؟”

او ادامه داد: “من شروع به احساس می کنم مثل میشم n**** * * * ها پرداخت n**** * * * ها می گویند که آنها آن را کردم و اگر شما در حال پرداخت n**** * * * ها می گویند که آنها آن را به من پرداخت بیش از حد!”

همچنین در Instagram Live البا Elba, ناودان, واکنش به ستاره در حال آزمایش برای کوروناویروس. در حالی که بسیاری از چهره های مشهور در حال آزمایش مثبت برای بیماری و یا آموخته شده آنها Covid-19 از طریق آزمایش بسیاری از مردم عادی در بریتانیا و ایالات متحده تا کنون قادر به دریافت آزمایش خود را.

“من فکر می کنم بحث در مورد غنی و فقیر و که گرفتن آن و چه کسی است, من فکر می کنم نیست سالم بحث” البا گفت. “مثل من یک تست اما من هم Covid. آیا این را به من ترجیحی? من نمی فهمم که.”

 


او ادامه داد: “این نه یک فیلم. من یک بازیگر در حال حاضر. من فقط یک انسان است و من فقط اتفاق می افتد به در چشم های عمومی. بنابراین من می خواهم مردم را به درک این است که بسیار واقعی است. من نمی خواهم تو را ممتاز از آنجا که من یک تست چون من در واقع آن را قرارداد.”

البا یکی از بسیاری از ستاره ها از جمله تام هنکس و ریتا ویلسون و اولگا Kurylenko که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

او پیشنهاد کرد در مصاحبه با اپرا وینفری که این بیماری همه گیر است که زمین پاسخ به “آسیب دیده”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im