Coronavirus را برای خرید مواد غذایی را تغییر دهید در حال حاضر ؟

Wگوش یک ماسک اما جست و خیز ، نمی پاکسازی سیب. و اگر شما مسن تر از 65 آن را احتمالا بهترین به هنوز هم سفارش مواد غذایی خود را آنلاین.

به عنوان یک مواد غذایی virologist من می شنوم بسیاری از سوالات از مردم در مورد کوروناویروس خطرات در مغازه و چگونه برای ایمن ماندن در حالی که برای خرید مواد غذایی در بیماری همه گیر. در اینجا پاسخ به برخی از سوالات رایج.

آیا من می توانم لمس گوجه فرنگی ؟

آنچه شما در تماس با این مواد غذایی قفسه کمتر از یک نگرانی از کسی که به نفس در شما و سطوح دیگر شما ممکن است در تماس با آمده در یک فروشگاه. در واقع وجود دارد در حال حاضر هیچ شواهدی از ویروس منتقل می شود توسط مواد غذایی و یا مواد غذایی بسته بندی.

شما ممکن است شنیده ام در مورد مطالعات نشان می دهد که این ویروس می تواند عفونی باقی می ماند تا 24 ساعت روی مقوا و تا 72 ساعت بر روی پلاستیک یا فولاد ضد زنگ.

این کنترل مطالعات آزمایشگاهی که در آن سطح بالایی از عفونی ویروس می شود به سطوح و رطوبت و حرارت برگزار می شود ثابت است. در این آزمایش سطح عفونی ویروس – ویروس قادر به ایجاد بیماری – کاهش حتی پس از چند ساعت نشان می دهد که این ویروس می کند برای زنده ماندن به خوبی بر روی این سطوح.

بالاترین خطر است تماس نزدیک با افراد دیگر که ممکن است ریختن ویروس در قطرات به عنوان آنها به عطسه کردن و صحبت کردن یا تنفس در این نزدیکی هست.

بعدی بالا خواهد بود-سطوح تماس مانند دستگیره درب که در آن کسی نیست تمرین خوب بهداشت دست ممکن است منتقل می شود این ویروس به سطح. در این سناریو شما را مجبور به لمس این سطح و سپس لمس خود را غشاء مخاط – چشم خود را در دهان یا گوش به قرارداد این بیماری است.

فکر می کنم در مورد چگونه اغلب یک سطح را لمس کرد و سپس تصمیم می گیرید اگر شما می توانید جلوگیری از خطرناکترین نقاط و یا استفاده از دست sanitiser پس از دست زدن به آنها را. به طور قابل توجهی بیشتر مردم لمس دستگیره درب و کارت اعتباری ماشین آلات در مقایسه با گوجه فرنگی در بن.

آیا من نیاز به پاکسازی مواد غذایی من وقتی که من به خانه ؟

شما نمی نیاز به پاکسازی مواد غذایی خود را هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی و تلاش برای انجام این کار در واقع می تواند خطرناک باشد.

مواد شیمیایی و صابون نیست برچسب برای استفاده در مواد غذایی است. این بدان معنی است که ما نمی دانیم که اگر آنها بی خطر هستند و یا حتی موثر است که به طور مستقیم اعمال می شود به مواد غذایی است.

برخی از این شیوه ها ممکن است ایجاد خطرات ایمنی مواد غذایی. برای مثال اگر شما پر شده سینک را با آب و سپس غوطه ور و سبزیجات خود را در آن میکروارگانیسم های بیماری زا را در خود غرق می گویم به دام افتاده در تخلیه از مرغ خام شما قطع تا شب قبل از – ممکن است آلوده خود را تولید کند.

شما باید به جای شستن تولید خود را در زیر آب سرد در حال اجرا و سپس خشک کردن آن با حوله تمیز.

شما لازم نیست که صبر کنید برای باز کردن مواد غذایی یا جعبه هنگامی که شما در خانه می رسند. به جای آن پس از باز کردن شستن دست های خود را.

شستن دست های خود را اغلب با استفاده از آب و صابون و خشک کردن با حوله تمیز واقعا بهترین دفاع برای محافظت از خودتان را از این ویروس و بسیاری دیگر از بیماری های عفونی است که ممکن است بر روی یک سطح یا بسته.

من باید پوشیدن دستکش در سوپر مارکت ؟

دستکش, در حال حاضر توصیه می شود برای سفر به فروشگاه مواد غذایی در بخشی به دلیل آنها ممکن است کمک به گسترش میکروب ها.

اگر شما با پوشیدن دستکش می دانم که دستکش یکبار مصرف به معنای برای یک استفاده کنید و شما باید آنها را پرتاب کردن پس از شما انجام می شود.

به دستکش, کار گرفتن این گروه در مچ دست در دست ساخت مطمئن نیست که دستکشهایش ریخته انگشتان خود را لمس پوست و دستکش بر دست و انگشتان آن را تبدیل داخل به خارج به عنوان شما را حذف. بهترین تمرین است برای شستن دست های خود را پس از دستکش برداشته شده است. اگر آب و صابون در دسترس نیست با استفاده از یک دست sanitiser.

چگونه باید من در برخورد با افراد دیگر ؟

ما با پوشیدن ماسک برای محافظت از دیگران است. شما می توانید Covid-19 و نمی دانم پس از پوشیدن یک ماسک می تواند کمک به نگه داشتن شما را از گسترش این ویروس اگر شما بدون علامت.

با پوشیدن یک ماسک می توانید همچنین ارائه برخی از سطح از حفاظت به فرد با پوشیدن آن, اما آن را حفظ کند و از تمام قطرات است و نه 100 درصد موثر در جلوگیری از بیماری است.

پوشیدن ماسک کمک می کند تا کاهش تا چه حد قطرات است که می تواند حمل coronavirus سفر زمانی که پوشنده مذاکرات یا عطسه.

زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل نگه داشتن 2m بین شما و نفر بعدی – بسیار مهم است که شما در یک فروشگاه و یا هر فضای دیگر با افراد دیگر.

اگر شما بیش از 65 یا به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن ببینید اگر مواد غذایی ویژه ساعت برای در معرض خطر جمعیت و در نظر داشتن مواد غذایی با تحویل به خانه خود را به جای.

آیا من می توانم هنوز هم خود من کیسه?

بسیاری از مغازه های مواد غذایی را متوقف کرده اند امکان استفاده از کیسه های قابل استفاده مجدد به دلیل خطرات بالقوه به خود کارگران است.

اگر شما با استفاده از یک نایلون قابل استفاده مجدد و یا کیسه های پلاستیکی تمیز در داخل و خارج از کیسه های با آب و صابون و شستشو. اسپری و یا پاک کردن کیسه در داخل و خارج با رقیق محلول سفید کننده و یا ضد عفونی کننده و سپس اجازه می دهد تا کیسه را به هوای خشک به طور کامل. برای پارچه کیسه های شستشو کیسه آب گرم طبیعی و مواد شوینده رختشویی و سپس آن را خشک و در گرم ترین تنظیمات ممکن است.

هر کس به آگاهی بیشتری از محیط اطراف خود برای ایمن ماندن در این بیماری همه گیر. به یاد داشته باشید برای پوشیدن ماسک خود را و نگه داشتن فاصله خود را از دیگران و شما می توانید به حداقل رساندن خطرات.

ارین دی کاپریو است دستیار متخصص در فرمت تعاونی و مواد غذایی ویروس شناسی محقق در دانشگاه کالیفرنیا ، این مقاله در اصل منتشر شد در گفتگو (theconversation.com)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>