Coronavirus: چگونه به استفاده از صفحه لمسی و خود وسیله با خیال راحت

در حال حاضر وجود دارد 1,553 تایید موارد coronavirus در انگلستان – و 55 نفر کشته شده اند.

این ویروس شناخته شده به عنوان Covid-19, ریه ها تاثیر می گذارد و هوایی باعث علائم سرفه و تب و درجه حرارت بالا و تنگی نفس می شود و می تواند به طور بالقوه کشنده است.

چون coronavirus رمان, ویروس, بیمه خدمات درمانی می گوید آن را نمی داند “دقیقا” چه coronavirus گسترش از فردی به فرد اما دیگر ویروس های مشابه در حال گسترش در سرفه قطرات است.

به عنوان یک نتیجه بهداشت عمومی انگلستان (PHE) و سازمان بهداشت جهانی (WHO) هر دو توصیه به اجتناب از تماس نزدیک با کسانی که مریض هستند, پوشش دهان و بینی خود را با دستمال در هنگام سرفه یا عطسه و شستن دست های خود را بیشتر از حد نرمال است.

آنها همچنین نشان می دهد دست زدن به صورت خود را در مورد این ویروس این است که در حال حاضر در دست شما. اما شما باید اجتناب از دست زدن به طور بالقوه سطوح آلوده ،

در حالی که برخی از آنها آسان تر به استفاده از دستگیره های نرده پله برقی, دیگران مانند سلف سرویس checkouts در سوپر مارکت و یا ماشین های بلیط در ایستگاه می تواند سخت تر برای جلوگیری از در روز به روز زندگی.

آیا صفحه نمایش لمسی که خطرناک است ؟

مطالعات پیشنهاد کرده اند coronaviruses مانند سارس و MERS می توانید برای زنده ماندن تا سه ساعت در هوا اما به اندازه دو یا سه روز در فلز و شیشه و پلاستیک و سطوح.

به عنوان یک نتیجه, هفته گذشته پروفسور ویلیام Keevil از دانشگاه ساوتهمپتون هشدار داد مردم باید با احتیاط مورد استفاده از تلفن خود را پس از شستن دست های خود را بدون تمیز کردن آن برای اولین بار. اما Keevil همچنین گفت: به عنوان دستگاه تلفن همراه خود را است تنها مورد استفاده توسط شما, خطر نیست و بنابراین ،

اما با صفحه لمسی استفاده شده توسط بسیاری از مردم یک فرد آلوده می تواند این ویروس را در سطح روز قبل و با موفقیت دیگری آلوده غيرآلوده فرد بدون آنها دانستن.

بیماری های عفونی, اپیدمیولوژی,,,, Dr Tara اسمیت از دانشگاه ایالتی کنت گفت: “از آنجا که بسیاری از مردم در حال دست زدن به آنها را در روز و روز را, آنها یک محل عالی برای ویروس ها و باکتری ها به سپرده توسط افراد آلوده و توسط افراد سالم, پخش كردن جوانه به افراد جدید است.”

دکتر اسمیت پیشنهاد کرد که به عنوان یک نتیجه شرکت ها باید با در نظر گرفتن افزایش اقدامات بهداشتی برای کسانی که با استفاده از صفحه نمایش – مانند دستمال مرطوب در ایستگاه. اما تا زمانی که ما می توانید مطمئن شوید که تمام شرکت های در حال انجام این کار است که آن را امن تر فقط برای جلوگیری از صفحه لمسی?

ما باید هنوز هم استفاده از صفحه لمسی?

مایکل سر یک محقق ارشد در بهداشت جهانی در دانشگاه ساوتهمپتون گفت: مستقل که اجتناب لزوما بهترین گام: “صفحه نمایش لمسی که در حال حاضر در بسیاری از مکان ها در بریتانیا, جامعه, بنابراین اغلب سخت برای جلوگیری از نیاز به استفاده از آنها.

“مختلف مطالعات آزمایشگاهی نشان داده اند آن است که قطعا از لحاظ نظری ممکن است ویروسی بارهای شناسایی شده بر روی صفحه نمایش.

“عملی ترین توصیه این است که برای مردم به مطمئن شوید که آنها به طور کامل شستشو و تمیز کردن دست های خود را چندین بار در روز و در نتیجه کاهش خطرات ناشی از انتقال هر گونه عفونت است.”

بهداشت عمومی انگلستان (PHE) نیز گفت: مستقل نیستند صدور هر گونه راهنمایی به خصوص در اطراف استفاده از صفحه لمسی.

به جای مردم باید همچنان به شستن دست های خود را اغلب با آب گرم و صابون به مدت 20 ثانیه یا استفاده از الکل ژل دست و آگاهی از امن سرفه آداب معاشرت است.

ما باید با استفاده از دستمال مرطوب روی صفحه لمسی?

اگر شما نگران در مورد استفاده از صفحه نمایش و نداشتن دسترسی به شستن دست راست و سپس آن را می تواند وسوسه انگیز برای استفاده از صفحه نمایش دستمال مرطوب (به عنوان مردم شده اند توصیه می شود برای انجام با فردی خود را در دستگاه های تلفن همراه) اما مایکل سر می گوید: این یک ایده خوب نیست.

رئیس می گوید: “این احتمالا نمی توصیه به استفاده از دستمال مرطوب برای اولین بار بر روی صفحه نمایش پس از پاک کردن ممکن است به اندازه کافی ضد عفونی کردن صفحه نمایش آن نیز ممکن است باعث مشکلات بر روی صفحه نمایش خود را.

“پس از شستن دست ها به زودی پس از آن است که قطعا بهترین راه حل است.”

مغازه ها و رستوران ها انجام هر چیزی را به صفحه لمسی امن تر?

اکثر سوپر مارکت ها در حال حاضر خود وسیله است که نیاز مشتریان را به ارتباط برقرار کردن با صفحه نمایش لمسی و رستوران های فست فود مثل مک دونالد و اجازه می دهد مشتریان برای سفارش غذا در دستگاه های دیجیتال.

برخی از مکان ها تصمیم گرفته اند برای جلوگیری از اجازه دادن به بازدید کنندگان با استفاده از صفحه نمایش لمسی همه با هم – مسجد در عربستان سعودی به طور کامل خاموش همه تعاملی صفحه نمایش برای جلوگیری از بازدید کنندگان با استفاده از آنها در طول تورهای.

در انگلستان انگلیسی خرده فروشی کنسرسیوم – که نشان دهنده سوپر مارکت های بزرگ – گفت: فروشگاه نمی خواهید برای متوقف کردن با استفاده از صفحه لمسی اما در حال افزایش تعداد عمیق پاک سازی و ارائه مشاوره به مشتریان به اقدامات احتیاطی.

اندرو Opie, مدیر غذا و پایداری در BRC گفت: مستقل: “خرده فروشان در ادامه به پایبندی به استانداردهای بالای بهداشتی در فروشگاه و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی به عنوان توصیه شده توسط PHE.

“در کنار این ما اصرار همه به دنبال بهداشت عمومی انگلستان مشاوره: دستهای با آب گرم و صابون به مدت 20 ثانیه یا استفاده از الکل ژل دست و آگاهی از امن سرفه آداب معاشرت است.”

یک سخنگوی مک دونالد که با استفاده از صفحه لمسی در فروشگاه گفت: “ما از نزدیک به نظارت بر هر گونه تاثیر بالقوه از coronavirus در مردم ما و مشتریان و در جوامع ما در عمل. ما متعهد به بالاترین استانداردهای بهداشت و پاکیزگی با تعدادی از روش های دقیق در محل در رستوران ما برای جلوگیری از گسترش میکروب ها.

“این اقدامات شامل sanitising سطوح از قبیل دستگیره درب خود سفارش صفحه نمایش و تبلت ها اغلب در طول روز است.”

اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس و به تازگی در سفر به در معرض خطر کشور, تماس با بیمه خدمات درمانی 111 تلفنی اقامت در منزل و اجتناب از تماس نزدیک با افراد دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>