Coronavirus: چگونه برای کمک به سالمندان و سایر افراد آسیب پذیر در وقوع

دولت اعلام کرده است که هر کس بیش از سن 70 می تواند به خواسته خود منزوی در خانه به مدت چهار ماه در تلاش برای محافظت از آنها را از ادامه شیوع کروناویروس.

علاوه بر دیگر گروه های آسیب پذیر مردم – از جمله کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی – نیز خواسته شده تا “به لحاظ اجتماعی فاصله” خود را با ماندن در خانه برای مدت طولانی و داشتن حداقل تعامل با افراد دیگر.

اگر چه این اقدامات ممکن است لازم پزشکی, موسسات خیریه, هشدار داده اند که برای انجام این کار تاثیر خواهد گذاشت از نظر بهداشت روانی و افزایش تنهایی – به خصوص برای افراد مسن.

تحقیقات انجام شده توسط کمپین برای پایان دادن به تنهایی در بر داشت نیم میلیون نفر از افراد مسن در حال حاضر تجربه طولانی دوره از انزوا (حداقل پنج یا شش روز بدون دیدن هر کسی) و می گویند این تنها ترکیب این مسئله است.

دیگر سازمان های خیریه است که کار با گروه های آسیب پذیر مانند بی خانمان ها را به نام نخست وزیر به اذعان نیازهای خاص این گروه و به کمک اضافی منابع و مراجعه به منابع مالی.

اما وجود دارد مراحل است که عموم مردم می توانند برای کمک به سالمندان و دیگر گروه های آسیب پذیر در جامعه?

مطمئن شوید که افراد مسن و آسیب پذیر همسایگان باید همه چیز آنها نیاز به

کارولین ابراهیم مدیر موسسه خیریه در بریتانیا می گوید مستقل: “وجود دارد برخی از مراحل ساده ما می تواند همه را که یک تفاوت بزرگ را در آنچه که ممکن است به اثبات می شود برخی دشوار است هفته ها و ماه های پیش رو است.”

اولین و مهمترین, ابراهیم توصیه مطمئن شوید کسانی که در اطراف شما – همسایگان یا اعضای خانواده سالمندان – باید همه چیز آنها نیاز دارید در حالی که آنها قادر به ترک خانه. چیدن برخی از خرید نسخه و یا در حال اجرا errands می تواند کمک عمده ای” او می گوید. این نیز خواهد شد و اطمینان حاصل شود آنها کمتر به احتمال زیاد به خطرات و ترک خانه خود را.

یک سخنگوی کمپین برای پایان دادن به تنهایی می افزاید: “شما می تواند با استفاده از یک برنامه مانند همسایه برای دیدن اگر همسایگان خود را نیاز به کمک. اگر شما نگران در مورد انتقال ویروس شما می توانید کیسه های در آستان.”

و یا شما می توانید یک نکته از بکی Wass در فلموته کرن که ایجاد یک کارت پستال به چوب از طریق درب از همسایگان درخواست اگر آنها نیاز به هر گونه کمک با خرید داشتن یک تماس تلفنی و یا چیدن تحویل در جای دیگر.

تشویق دیجیتال روش های ارتباطی

اگر چه دولت در قوانین ممکن است به معنی کمتر چهره به چهره تعامل با مردم بسیار مهم است به این معنا نیست که ما به لحاظ اجتماعی قطع است.

ابراهیم می گوید: این بسیار مهم است برای افراد مسن تر که ممکن است کمتر با تکنولوژی زرنگ و دانا. “این است که هم زمان به فکر می کنم خلاقانه در مورد راه هایی برای مردم به ماندن در تماس با یکدیگر و حفظ روحیه,” او می گوید. “در حال حاضر آن است مهم تر از همیشه به اقامت در تماس از طریق تلفن به صورت آنلاین و یا از طریق پست.”

دیگر از معمول مسیرهای ارتباطی ابراهیم توصیه می کند تلاش همه چیز مانند یک همسایگی باشگاه کتاب شماره گیری. “این ممکن است به نوبه خود است که برخی از این گزینه ها به نوبه خود می تواند یک راه خوب برای nip تنهایی در جوانه در دراز مدت به عنوان خوب,” او می گوید. “آنچه بسیار مهم است پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن مردم آگاه و در تماس با ما در راه است که کم خطر است.”

کمپین برای پایان دادن به تنهایی نیز توصیه می کند با استفاده از واتساپ گروه برای به اشتراک گذاری به طور منظم به روز رسانی و یا ایجاد تماس های ویدئویی در زوم و همچنین نوشتن مطالب در Facebook, Twitter و دیگر رسانه های اجتماعی اگر شما می دانید که افراد مسن در نزدیکی و یا بستگان از آن استفاده میکنند. “ارائه کمک به نصب و استفاده از نرم افزار در صورت نیاز” آنها اضافه کنید.

تشویق به فعالیت و جنبش

ابراهیم می گوید خطر ابتلا به افراد مسن از داخل خانه ماندن نیست فقط در مورد سلامت روان خود را, اما همچنین کاهش حرکت و فعالیت است که می تواند مضر به سلامت فیزیکی بیش از حد. او می گوید: “انجام آنچه ما می توانیم برای تشویق افراد به ماندن از لحاظ جسمی فعال در خانه ضروری خواهد بود.

“این می تواند به معنای اطمینان مردم را از آنچه آنها نیاز به نگه داشتن رفتن با خود سرگرمی ها و منافع به عنوان مثال آیتم های است که می تواند کمک با سرگرمی, مانند پشم اگر آنها knitters.”

استفان باکلی رئیس اطلاعات در ذهن توصیه گفتن مردم را به ارتباط برقرار کردن با طبیعت که در آن ممکن است این ممکن است invove در ادامه به تمایل به هر گونه گیاهان و جعبه های پنجره و یا باز کردن یک پنجره به تماشای پرندگان است.

داوطلب وقت خود را در صورت امکان

به عنوان شیوع همچنان کسانی که نیاز است برای کاملا خود منزوی (زیر 70 کسانی که بدون شرایط بهداشتی اساسی و کسانی که بدون علائم کروناویروس) ممکن است به دنبال راه هایی برای جسمی کمک کند.

یک گروه به دنبال چنین داوطلبان ملی مراقبت از نیروی. در اصل به عنوان یک راه برای مطابقت واجد شرایط بهداشت و درمان کارگران به مراقبت از خانه که مورد نیاز کارکنان پلت فرم در حال حاضر به دنبال هر کسی در سراسر انگلستان است که می خواهد به کمک وقت خود را برای کمک به دیگران.

شما می توانید ثبت نام برای کمک به فعالیت های مختلف از جمله حذف کردن خرید و تحویل و رانندگی و پخت و پز ناهار برای مردم است. شما نمی نیاز به یک DBS بررسی واجد شرایط و اعمال می شود به انجام یک در تاریخ بعد. در حالی که بررسی خود را در انتظار شما کمک می کند با کارهای دیگر.

چارلز Armitage, که اجرا می شود NCF می گوید مستقل آنها تا به حال بیش از 5000 نفر ثبت نام فقط در یک روز پس از راه اندازی.

اما Revie مدیر اجرایی Trussell اعتماد و نیز تشویق مردم به داوطلب در بانک های مواد غذایی در صورتی که زمان برای انجام این کار به عنوان آنها در تلاش برای باز بماند با کاهش داوطلب شماره. “گسترده مکالمات در حال انجام با شرکای ملی کاوش چگونه ما می تواند کمک به افزایش داوطلب اعداد در مناطق که در آن اضافی داوطلبان ممکن است مورد نیاز در این زمان,” او می گوید.

اهدای مواد غذایی و محصولات بهداشتی

با وجود یک چشم انداز مثبت در وحشت-خرید در سوپر مارکت ها و مغازه ها که دیده است از نام های بزرگ مانند Sainsbury و Asda معرفی سهمیه بندی – مواد غذایی بانک ها می گویند که آنها را دیده اند یک کاهش در کمک های مالی و به عنوان یک نتیجه قادر به نگه دارید تا با تقاضا در هفته های آینده.

Revie می گوید اگر چه آنها شنیده نشده از هر غذا بانک در Trussell اعتماد شبکه به طور کامل در حال اجرا از مواد غذایی آنها نیاز به کمک. “مواد غذایی بانک ها گاهی اوقات اجرا پایین در برخی از موارد,” او می گوید. “ما همه را تشویق به انجام اهدای بعد از چک کردن با بانک غذای محلی کدام موارد بیشتر مورد نیاز است.”

شما می توانید به صورت آنلاین بررسی کنید که آیتم های مورد نیاز در مواد غذایی محلی خود بانک.

اهدا آنچه که شما می توانید به مغازه های خیریه

آن را فقط به بانک های مواد غذایی که نیاز به کمک دارید با کمک های مالی. دیروز جما Sherrington, مدیر اجرایی جمع آوری کمک های مردمی در نجات کودکان گفت: مستقل است که بسته شدن از خیابان بالا مغازه های خیریه بود “امکان واقعی” با توجه به مشکلات با کمک های مالی داوطلبان و کمک های مالی.

آلیسون Swaine-Hughes, خرده فروشی, مدیر در بنیاد قلب بریتانیا گفت: “کمک های حیاتی برای سازمان های خیریه مانند بنیاد قلب بریتانیا.

“بدون این سخاوت ما قادر نخواهد بود به صندوق صرفه جویی در زندگی قلب و گردش خون, تحقیق در مورد بیماری که کمک می کند تا میلیون ها نفر از مردم در هر سال است. بدون شک وجود دارد که در طول این بی سابقه بار وجود خواهد داشت تغییر در عادات مصرف و مانند ما در حال نظارت بر وضعیت نزدیک است.”

شما همچنین می توانید کمک به موسسات خیریه از خانه اگر شما خود جدا: شما می توانید با استفاده از وب سایت های مانند محلی دادن و یا رفتن در دولت داوطلبانه وب سایت برای پیدا کردن سازمان های خیریه محلی در نزدیکی شما است که نیاز به کمک شما.

آیا گسترش وحشت آنلاین

در حال حاضر ما تمام خواهد شد صرف زمان بیشتری آنلاین و برقراری ارتباط دیجیتالی پس از آن مهم تر از همیشه برای حفظ چشم انداز اطلاعات ما های و پیام های ما قرار دادن.

کمپین برای پایان دادن به تنهایی می گوید: “هنگامی که با استفاده از رسانه های اجتماعی داشته باشیم که این ممکن است ترسناک و جداسازی زمان برای بسیاری از. نوع است. ارائه کمک و مشاوره که در آن شما می توانید. سعی کنید به گسترش شایعات بی اساس است که ممکن است باعث ناراحتی یا وحشت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>