Coronavirus: چگونه است که شیوع بیماری موثر بر کسب و کار و اقتصاد جهانی ؟

اپل و HSBC تبدیل شده اند آخرین شرکت تیتان به هشدار می دهند که کروناویروس در آسیا است که به احتمال زیاد برای صدمه زدن به سود به عنوان مقامات نبرد برای جلوگیری از گسترش شیوع بیماری مرگبار.

آنها در میان نمرات شرکت در صنایع از تولید به گردشگری به خدمات مالی است که می گویند این ویروس خواهد بود بد برای کسب و کار.

چه HSBC گفت ؟

اعلام عظیم کار کاهش لندن بانک که بستگی به بازارهای آسیایی برای بیشتر از سود آن گفت: این ویروس در حال حاضر باعث اختلال قابل توجهی برای کارکنان تامین کنندگان و مشتریان به خصوص در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ است.

اگر آن را همچنان HSBC گفت: این امر باید در کنار به £460m به پوشش هزینه های اضافی هر چند رقم واقعی است هوا به در آمد بسیار پایین تر از این.

برای یک بانک مانند HSBC بخش قابل توجهی از مشکل این است که به احتمال زیاد برای جلوگیری از کسب و کار مشتریان defaulting در وام خود را بازپرداخت به عنوان ویروس همچنان به اخلال در تجارت است.

میلیون ها نفر از مردم هستند که مجبور به ماندن در خانه و سفر, کار و فروشگاه آزادانه با آشکار حذفی تاثیر بر روی کسب و کار.

رئیس امور مالی Ewen استیونسون اقدام به قرار دادن یک چرخش مثبت در همه چیز و گفت: “من فکر می کنم این واقعا یک تماس در چه مدت آن را به حاوی ویروس و قطعا برخی از آخرین داده های ما بیشتر خوش بینی که در طول هفته گذشته یا بیشتر.”

آنچه در مورد شرکت اپل ؟

اپل گفت: آی فون منابع تحت تاثیر قرار خواهد و آن را از دست آن در سه ماهه دوم سال مالی پیش بینی از آنجا که کارگران چینی در حال بازگشت به شغل خود را کندتر از پیش بینی شده بود.

آی فون ساز در آورده $13.6 میلیارد دلار فروش در چین طی آن آخرین چهارم – در حدود 15 درصد از شرکت فروش جهانی. که بسیاری اما هنوز هم کمتر از آمریکا و یا اروپا.

اما این خواهد بود که به طور موقت بر روی صفحه رادار احتمال گزاف گویی هنگامی که ویروس موجود است و فعالیت های اقتصادی به حالت عادی برمی گرداند.

بیشتر نگرانی در حال خاموش شدن ناگهانی در کارخانه های چینی اپل متکی به محصولات خود را. این می تواند به سرعت تاثیر جهانی منابع.

“شرکت های سعی کنید برای جلوگیری از بستن نقدی با داشتن انبارهای بزرگ حتی اگر کمک خواهد کرد که آنها را برای ادامه فعالیت به صورت عادی در چنین مواقعی از زنجیره تامین اختلال” توضیح می دهد که اهل روسیه قالب مدیر سرمایه گذاری در AJ بل.

“آنها ترجیح می دهند به کوچکترین مقدار موجودی ممکن است به این امید که عرضه زنجیره ای همیشه اجرا می کند هموار. است که برگ های اتاق کمی برای خطا به عنوان اپل در حال حاضر کشف شده است.”

گسترده تر مشکلات

نمرات از شرکت های مشابه ساخته شده اند هشدار به HSBC و اپل. هر کسب و کار است که بستگی دارد در یک زنجیره تامین که شامل چین – به عنوان یک تعداد زیادی انجام دهید – در معرض خطر بودن نهفته است.

فراتر از چین “فوری ترین و اقتصادی پیامدهای آشکار خواهد شد از طریق کاهش ورود توریست از و ضعیف تر صادرات کالا به چین و انتقال به و از طریق اقتصاد یکپارچه چینی زنجیره تامین” مودی گفت: در سال های اخیر توجه به مشتریان.

گردشگری صنعت بدیهی ترین مبتلا به مالزی و سنگاپور و تایلند در میان کشورهای به محدود کرده اند نوشته است.

سفر محدودیت ها نیز با داشتن تاثیر می گذارد بیشتر در صحرا است و به نام یکی از صنعت خودرو بزرگترین رویدادهای سالانه به سوال.

کارشناسان هشدار داده اند که در ژنو موتور نمایش برنامه ریزی شده برای ماه آینده می تواند لغو شود اگر غرفه داران شروع به عقب نشینی به دلیل خطرات بهداشتی به کارکنان بیش از حد بالا هستند.

کشورهای متکی به تولید و در سراسر منطقه خواهد بود نهفته خصوص به شدت به تکیه بیشتر بر روی قطعات یا مواد اولیه از چین است.

اقتصاد ژاپن است که در حال حاضر قرارداد به شدت در سه ماهه آخر سال 2019 است انتظار می رود به یک ضربه بیشتر از ویروس.

اقتصاد جهانی

به عنوان هولگر Schmieding اقتصاددان ارشد در Berenberg بانک عاقلانه اشاره اقتصاددانان واجد شرایط هستند به قاضی چگونه خطرناک گسترش این ویروس در نهایت ممکن است.

اما آنها می توانند به عقب نگاه در قسمت های قبلی و آشکار حادثه برای رسیدن به این سارس بیماری همه گیر در سال 2003 که برداشت عناوین آن را به عنوان باعث حدود 800 مرگ و میر و منجر به شدید اختلال در چین بین ماه های مارس و آوریل از این سال است.

داده های اقتصادی برای سال 2003 نشان می دهد موقت شیب در چین رشد تولید ناخالص داخلی در طول ارتفاع سارس بیماری همه گیر به 9.1 درصد در سه ماهه دوم سال 2003 از 11.1 درصد در سه ماهه قبلی به دنبال آن نرخ 10 درصد در فینال دو سال چهارم.

سرمایه اقتصاد تخمین زده است که رشد اقتصاد جهانی از دست داده و تقریبا یک درصد رشد اما در پایان سال بود که سه امتیاز بالاتر از قبل از شیوع سارس. اصلی اثرات ریشه عمدتا از سقوط در خرده فروشی و سفر به عنوان مردم به دنبال جلوگیری از جمعیت از طریق ترس از سرایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>