Coronavirus بازدید سالمندان سخت ترین. ایتالیا جمعيت سالمندان است که در خط مقدم.

فرانسیسکا Volpi بلومبرگ

یک عابر پیاده می خواند یک نشانه در تئاتر دلا سکالا خانه اپرا توضیح آن بسته است به دلیل تلاش برای جلوگیری از coronavirus در میلان در فوریه. 24, 2020.

رم — به عنوان coronavirus مرگ و میر کنه تا روز به روز در ایتالیا, یک تصویر پدید آمده از افراد بیشتر در معرض خطر: 77 ساله مرده در خانه اش 84-ماه-پیر مردی که خود را از دست داد نبرد با ویروس دیگری بود که در 88.

این ویروس می تواند توسط هر کسی. اما آن را به عنوان اسپرد را از طریق چین و تسریع در دیگر نقاط جهان ارائه آن است نابرابر جمعیتی به افراد سالمند و کسانی که در حال حاضر بیمار است.

که تنظیم کردن یک مسابقه در کشورهای مهم تر جمعیت مانند ایتالیا — برای کشف کردن که آیا وجود دارد راه هایی برای محافظت از خود را آسیب پذیر: کسانی که در بیمارستان ها در خانه های سالمندان و سالمندان در مهر و موم کردن کانون شهرها که در حال تماشای تلویزیون و ترس بدترین.

“هدف این است که پیشگیری از این ویروس از ورود امکانات ما” گفت: Danilo Achilli سلامت, مدیر یکی, ایتالیایی, خانه سالمندان در شمال شهر Chignolo Po, که در آن کارگران در حال حاضر پوشیدن ماسک و جایی که مدیریت تصمیم گرفته است برای قرار دادن محدودیت های سفت و سخت در بازديد از بستگان.

اما حتی به عنوان ایتالیا کار می کند حاوی چه چیزی است برای اولین بار عمده شیوع کروناویروس در اروپا وجود دارد نگرانی رو به رشد است که این ویروس outracing سلامت اقدامات است.

[به روز رسانی های زنده: آخرین روز coronavirus شیوع]

موارد جدید در روز سه شنبه تا ظهور دورتر از اصلی خوشه از جمله در جنوب جزیره سیسیل و توریستی-سنگین اهل توسکانی سرمایه فلورانس. ایتالیا حداقل 322 مورد تأیید و 11 مرگ و میر تمام افرادی که مسن و یا در حال حاضر بیمار و موارد را به شدت افزایش یافت و همچنین در کره جنوبی و ایران است.

ایگور Petyx

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

بازدید کنندگان و کارکنان بهداشت پوشیدن محافظ ماسک صورت خارج از Cervello بیمارستان در Palermo, سیسیل, Feb. 25, سال 2020 است.

کلودیو Giovannini

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

قبل از تریاژ پزشکی چادر تنظیم شده است تا در مقابل Santa Maria Nuova بیمارستان در فلورانس, Feb. 25, سال 2020 است.

ایتالیا, اگر, ارائه, به خصوص ترسناک آزمایشگاهی برای این ویروس را از خطرات.

آن را در اروپا کمترین تعداد از افراد مسن تر از 65 یک نسبت است که در جهان به ژاپن است.

و در انبوه شمال نوار کوچک, ایتالیایی, شهرهای که در آن ویروس هایش — در حال حاضر در مستند توسط مقامات و زندگی تبدیل شده است پیچیده برای بسیاری از افراد مسن که زندگی می کنند وجود دارد. برخی از افراد مسن در داخل آن محدود مناطق قادر به دیدن بستگان و یا مراقبان. برخی کوچکتر سلامت درمانگاه توقیف. بسیاری از افراد به سادگی به چیزی برای انجام.

“من تمام روز را صرف با تلویزیون مجموعه در یک بسته و من تنها برای مهم ترین کارهای” گفت پیرا سلمینا و 71 بازنشسته معلم ریاضی در یکی از مهر و موم کردن شهرهای کسلپوسترلنگو.

خانه های سالمندان می گویند که کارکنان است که نتوانسته اند به کار بیایند. یک خانه سالمندان مدیر گفت: کارکنان خود را هنوز هم در کار بود “می ترسم.”

[وال استریت کاهش مییابد در coronavirus-باعث فروش]

تلاش برای مطالعه این بیماری تنها در مراحل آغاز, اما flulike ویروس ها از همه نوع تمایل به بسیار مخاطره آمیز برای.

در یکی از اولین و مهمترین چینی به مطالعات coronavirus منتشر شده در اوایل این ماه, محققان دریافتند که در افراد جوانتر از 50 سال درگذشت در حدود یکی از هر 325 موارد یا 0.3 درصد است. اما برای مردم در 70s خود حدود 8 درصد از افرادی که قرارداد این ویروس زنده نمی. برای افراد 80 ساله یا مسن تر میزان مرگ و میر بازدید نزدیک به 15 درصد است. )

ایتالیا بسیار بالاتری نسبت به مردم در 80s در از چین است. در میان چهار مرگ و میر است که ایتالیا گزارش روز شنبه, قربانیان 76, 83, 84 و 91 سال است.

“میزان کشندگی بالاتر خواهد بود در ایتالیا گفت:” Raffaele Antonelli Incalzi رئیس جمهور از جامعه از علم پیری شناسی و طب سالمندان. “[سالمندان] هیچ خطر بالاتر از سرایت; مخالف — آنها به احتمال زیاد آلوده کمتر از آنجایی که آنها کمتر در روابط اجتماعی. اما اگر آنها سقوط بیمار بیماری است قلمزن.”

دولت ایتالیا در حال حاضر است و نه تحمیل مراحل به طور خاص با هدف در افراد مسن و به جای تلاش برای محدود کردن جنبش از مردم در مناطقی که این ویروس پدید آمده است.

در سراسر شمال کشور, همه چیز از مدارس به کلیساها به موزه ها بسته است. دولت تلاش کرده است برای جلوگیری از غیر ضروری ازدحام در بیمارستان و اصرار مردم که فکر می کنم آنها ممکن است یک تب یا مشکلات تنفسی به شماره گیری یک خط قبل از سوار شدن در ماشین خود را.


[ایتالیا coronavirus مستند نشان می دهد که شیوع تست دموکراسی]

این مراحل را برای محدود کردن گسترش بیشتر آشکار در ده شهرهای کوچک در مرکز شیوع بیماری که در آن مقامات محاصره ورودی نقاط که در آن ساکنان مانند Santino Gobbi, 75, می گویند آنها احساس نصب حس انزوا.

چند تا از Gobbi را نوه زنده در همان شهر اما در حال حاضر او بیشتر به آنها در تلفن. او دیگر یک محل برای جلوگیری از قهوه است. هنگامی که او بیرون رفت و صبح روز سه شنبه گفت او را دیدم مردم صف کشیده برای دو چیز, پزشکی و سیگار. آنها در زمان مراقبت به باقی می ماند چند پا جدا از هر کس دیگری.

Gobbi می گوید او هنوز هم سالم, رفتن برای پیاده روی در روستا در نظر گرفتن 10 ، 000 قدم در روز و می گوید او نمی تواند به یاد داشته باشید آخرین باری که او حتی تا به حال آنفولانزا. اما آنچه نگرانی او این است که خواهر خود را که 80 سال و به ندرت برگ خانه او.

“اخبار به طور مداوم و گفت که مردم نیازی به ترس از آنجا که این بیماری تنها کشتن افراد مسن که در حال حاضر بیمار گفت:” Gobbi بازنشسته مدیر ساختمان زندگی می کند که در کسلپوسترلنگو جنوب شرقی میلان. “خوب, این چیزی است که خوب به شنیدن از تلویزیون است. اگر به شما می گویند چیزی شبیه به آن برای بسیاری از افراد مسن و افرادی که در خانه تنها, تنش, تنها افزایش می دهد.”

امانوئله Cremaschi

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک نمای کلی از یک جاده خالی رفتن به کسلپوسترلنگو در فوریه. 24, 2020 در کسلپوسترلنگو میلان.

ده مایل دورتر در شهر Chignolo Po است که بسته نشده است خاموش, خانه سالمندان شده است مصرف جدید احتیاطی و چند تن از بازدید کنندگان که نشان داد تا در روز های اخیر خود را برای دیدن بستگان مسن بودند تبدیل به دور.


[پیر بیماری های دیگر تهدید سلامت مجددا در ایالات متحده]

بسیاری از 72 ساکنان رنج می برند از دست دادن حافظه و گذر زمان کارت بازی بازی ها و یا تماشای تلویزیون اما در طول تعطیلات آخر هفته آنها به گوش یک عضو هیات سعی کنید به اخبار در مورد آنچه اتفاق می افتد در کشور است.

تینا Lista که کارمند احساس لازم بود به آنها بگویید در مورد کوروناویروس به دلیل برخی ممکن است در حال حاضر داشتن سوال در مورد اینکه چرا مردم با پوشیدن ماسک و به همین دلیل کمتر از بازدید کنندگان از آمدن از طریق درب.

او توضیح می دهد که این ویروس به عنوان یک “مهاجم آنفولانزا.”

شنیدن این خبر که یکی از ساکنان به ارمغان آورد تا آنفولانزای اسپانیایی یک 1918-19 همه گیر سرزنش حدود 50 میلیون مرگ و میر در سراسر جهان است.

دیگران گفت: آنها نگران فرزندان خود هستند.

“معمولا وقتی که من خواندن آنها را از اخبار ما سعی کنید به آن را نگه دارید رنگارنگ — هرگز چیزی در مورد سیاست و یا اقتصاد” Lista گفت. “من سعی می کنم برای حفاظت از آنها.” اما در حال حاضر او گفت: “این خطر وجود دارد برای همه است.”

ادامه مطلب

در کره جنوبی بدون چین به سبک مستند برنامه ریزی برای نبرد coronavirus

با کروناویروس نگه داشتن مردم در خانه گردشگری مناطق احساس عدم حضور خود را

می تواند در بازی های المپیک بود نهفته coronavirus? کمیته بین المللی المپیک ممکن است این سوال.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de