ممکن است که حتی در حال حاضر و پس از پنج سال از کبودی re-آموزش و پرورش عربستان سعودی بنادر رویاهای در نهایت غلبه بر آمریکا fracking صنعت سوسک-مانند گرفتن در زندگی است.

متاسفانه برای ریاض coronavirus را تهدید می کند خود را دارد بنابراین به جای اجازه دادن به پاره کردن آن صحبت کردن در مورد بیشتر عرضه کاهش است. متاسفانه برای frackers از جمله بحث — غایب کامل-بویژه حمایت از مسکو — هنوز هم برگ Nymex قیمت های آتی نفت ثابت در فقط 50 دلار در هر بشکه رسید. اشتباه نکنید ویروس و یا بدون وجود یک ضعف در بازار نفت است.

ایمنی تقویت رابطه با سالم (یا سالم-ish) ترازنامه. پنجشنبه شب جعفری, انرژی, Inc. قیمت هشت سال اوراق قرضه در 4.125%. به عنوان اکتشاف و تولید شرکت های جعفری را اهرم شمارش به عنوان نسبتا خوب است. آن به پایان رسید سپتامبر با بدهی خالص کمتر از 1.9 برابر انتهایی Ebitda و رتبه Fitch در آن است فقط در داخل درجه سرمایه گذاری. آن است که مصرف این فرصت را به جمع آوری دیگر-مورخ پول با کوپن پایین تر را 2024 مقاله هزینه 6.25% یک سال و البته پرداخت حق بیمه سنگین تقریبا 5% از par به انجام این کار.

جعفری یکی از بستگان نادر است. انرژی بالا و عملکرد بازار است تا حد زیادی بسته با گزینه های تنظیم شده بر روی یخ BofA آمریکا عملکرد بالا انرژی شاخص بالای 700 اساس امتیاز. بالاترین-رتبه انرژی اعتبارات مطلق pariahs با CCC-رتبه اوراق قرضه ورزشی به طور متوسط گسترش تقریبا 2000 واحد با توجه به CreditSights در مقابل یک سابق انرژی متوسط حدود 860 امتیاز که به نظر می رسد تقریبا استقبال مقایسه.

این تقسیم بین مرتب کردن بر اساس-از-دارا و-قطعا-have-nots منعکس شده است در سهام بیش از حد. من نوشت: در ماه نوامبر در مورد چگونه اهرم تا به حال تبدیل شدن به یک عامل افتراق در یک E&P بخش آینده تحت فشار افزایش می یابد. سال جدید را با تقلا از ترس و نفرت را تشدید کرده است که. در اینجا این است که چگونه این بخش انجام داده است تقسیم سطح بدهی(1):

پیام از بازار سهام و جعفری را فرصت طلبی روشن است: هر fracker مایل به زنده ماندن تا سال 2020 به حال بهترین خندق هرزگرد عادات گذشته و سر خم کردن.

(1) چهار گروه هستند: به عنوان شرح زیر است. بسیار بالا اهرم (خالص بدهی >3x Ebitda) متشکل از انترو منابع چساپیک انرژی کمستکک منابع EQT لاریدو نفت واحه نفت و محدوده منابع است. اهرم بالا (2-3 x Ebitda) شامل Apache, Callon نفت CNX منابع Matador منابع QEP منابع انرژی جنوب غربی. وزش اهرم (1-2x Ebitda) شامل توت نفت Centennial منابع توسعه Cimarex انرژی قاره منابع Diamondback انرژی متنوع نفت و گاز ناهموار اوج انرژی ماراتن نفت مورفی نفت شمالی, نفت و گاز, جعفری, انرژی, PDC, انرژی, SM, انرژی SRC انرژی Talos انرژی W&T دریایی WPX انرژی است. اهرم پایین (

برای تماس با نویسنده این داستان: لیام Denning در ldenning1@bloomberg.net

برای تماس با سردبیر مسئول این داستان: علامت Gongloff در mgongloff1@bloomberg.net

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

لیام Denning است بلومبرگ نظر مقاله نویس در پوشش انرژی و معدن کالا است. او پیش از این سردبیر روزنامه وال استریت ژورنال را شنیده و در خیابان ستون و نوشت: برای فایننشال تایمز’ Lex ستون. او همچنین یک بانکدار سرمایه گذاری.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im