Coronavirus: قلب بازیکنان خواسته شده را به 50 درصد دستمزد برش; ایتالیایی فا, رئیس, هشدار مشابه می تواند به دنبال در جای دیگر

قلب بازیکنان و کادر خواسته شده است به نگاهی دراماتیک 50 درصد دستمزد قطع کمک مالی از ترس.

اسکاتلند لیگ حرفه ای فوتبال به حالت تعلیق شد جمعه گذشته “تا اطلاع ثانوی” همراه با همه غیر از لیگ و فوتبال مردمی با توجه به کروناویروس بحران و می تواند آن را چند ماه قبل از نرمال برمی گرداند به بازی.

به منظور جلوگیری از افزونگی در Tynecastle باشگاه صاحب ان تکان دادن گرفته شده هزینه-برش مراحل است که طنین انداز در سراسر اسکاتلند فوتبال است.

در بیانیه ای در قلب’ وب سایت رسمی او گفت: “به منظور تلاش برای جلوگیری از کارکنان رفع اشکالات برنامه و برای محافظت از به عنوان بسیاری از مشاغل به عنوان ممکن است, من پیشنهاد برای پیاده سازی یک باشگاه گسترده حقوق و دستمزد کاهش داد.

“ما خواسته تمام وقت کارکنان و مدیران و مربیان و بازیکنان و بازیکن پشت-اتاق کارکنان با اثر از آغاز ماه آوریل به شرایط 50 درصد کاهش در حقوق ماهانه خود را. هیچ یک به صورت تمام وقت حقوق و دستمزد را زیر دستمزد زندگی می کنند.

“به عبارت دیگر اگر 50 درصد کاهش خواهد هر کسی را با حقوق و دستمزد در زیر این آستانه به صورت تمام وقت حقوق و دستمزد خواهد بود كه در £18,135.

“با توجه به عدم اطمینان از وضعیت کل که با ما شده و ما نمی توانیم بگوییم چه زمانی این اقدامات را در محل.

“ما خواهد شد به طور مداوم بررسی وضعیت. کارکنان و بازیکنان به طور یکسان که احساس می کنید قادر و یا تمایلی به قبول این تجدید نظر به قرارداد خود را با ارائه گزینه فسخ قرارداد.”

تکان دادن توضیح در این زمینه به وضعیت وخیم بود که با توجه به “بی سابقه و زمان به چالش کشیدن.”

او گفت: “به عنوان شما را درک خواهد کرد اولویت من این است که سلامت و رفاه مردم ما و علاوه بر این به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل باشگاه من هم باید همه چیز را در قدرت من به اطمینان حاصل شود که ما را از باشگاه ما امن و مالی صدا.

“من نمی توانم استرس به شدت به اندازه کافی است که ما باید همه را به پشت باشگاه به ما کمک کند از طریق این.”

رئیس ایتالیا به فدراسیون فوتبال گابریل Gravina گفت: رادیو 24: “نمی توان آن را تابو به بحث در مورد حقوق و دستمزد کاهش است.

“ما باید درک کنند که این امر اضطراری به هر کس و جهان ما نیز باید این توانایی را تغییر دهید. ما شده اند خواست به حرکات مسئولیت بزرگ است.”

PA ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>