Coronavirus: Harvey Weinstein مثبت آزمون در زندان گزارش می گویند

خوار Hollywood mogul Harvey Weinstein دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در زندان با توجه به گزارش.

این آبشار روزنامه گزارش می دهد که 68 ساله شده بود نقل مکان کرد و به انزوا در Wende Correctional Facility, نزدیکی Buffalo, New York.

او نقل مکان کرد و به زندان از Rikers Island در شهر نیویورک در روز چهارشنبه. این روزنامه گزارش داد که اعتقاد بر این بود او قرارداد Covid-19 قبل از انتقال.

کارکنان در Wende کاهش یافته است به نظر در هنگام تماس مستقل. یک تماس به دفاتر دانا Rotunno, Weinstein را وکیل شده بود بازگشت و در زمان نوشتن.

اما Juda Engelmayer یکی دیگر از سابق تولید وکلا گفت: Daily Beast: “تیم ما … نه شنیده ام هر چیزی شبیه به آن نشده است.”

Weinstein محکوم شد به 23 سال زندان برای سوم درجه تجاوز و حمله جنسی پس از پر شور آزمایشی در شهر نیویورک است.

پیشتر در روز یکشنبه 7 شاهد عینی اخبار گزارش داد که دو زندانی در Wende تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus اگر چه آن را نمی شناخت Weinstein به عنوان یکی از آنها است.

پس از محکومیت خود را در 11 مارس, Weinstein تقسیم وقت خود را بین Rikers و Bellevue بیمارستان جایی که او تحت درمان قرار گرفت برای قفسه سینه و کمر درد و فشار خون بالا.

در کاهش قبل از او در زندان وکیل او تاکید کرد او در سلامت فقیر. او به طور منظم دیده می شود تبدیل به منهتن اتاق دادگاه با استفاده از یک پیاده روی قاب.

وکلای او گفته اند که آنها درخواست تجدید نظر محکومیت خود را.


گناه احکام در دو تا از پنج اتهامات عنوان شده علیه او 23 سال زندان محکوم شد به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان دفاع از MeToo جنبش که به دست آورده حرکت پس از اتهامات علیه او. ده ها تن از زنان ادعا کرده اند آنها حمله و او را بیش از یک دوره از چند دهه.

Weinstein هنوز با اتهام تجاوز به عنف و تجاوز جنسی در کالیفرنیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>