Coronavirus: هری کین می گوید لیگ برتر باید اوراق آن باز می شود تا پایان 30 ژوئن

هری کین معتقد است که زمان در لیگ برتر باید اوراق اگر آن را نمی توان در پایان ماه ژوئن است.

این تاتنهام و کاپیتان تیم ملی انگلستان اصرار دارد لیگ برتر کارفرمایان “را انجام خواهد داد همه چیز آنها می توانند” برای تکمیل مبارزات انتخاباتی جاری با عمل به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل مارس 30 با توجه به کوروناویروس.

اما 26 ساله مهاجم نشان داد نظر شخصی خود را که در لیگ برتر کارفرمایان نباید اجازه دهید که زمان مبارزات انتخاباتی رانش در ماه های تابستان.

“من می دانم که در لیگ برتر را انجام خواهد داد همه چیز آنها می توانند به پایان فصل و که آنها به دنبال در هر گزینه ممکن, گفت:” کین در یک Instagram Live گفتگو با جیمی ردنپ. “من فکر می کنم برای من ما نیاز به سعی کنید به پایان این فصل است. اما نیاز به یک نقطه که در آن به اندازه کافی به اندازه کافی است.

“به ماه ژوئیه یا اوت و هل دادن در فصل آینده بازگشت من نمی بینم بیش از حد سود در آن است. اما بدیهی است که من نمی دانم بیش از حد در مورد پشت صحنه و مالی.

“احتمالا این حد برای من است تا پایان ماه ژوئن. اگر فصل را در پایان ماه ژوئن ما نیاز به نگاهی به گزینه ها و فقط به جلو نگاه به فصل آینده است.”

لیگ برتر کارفرمایان در حال مبارزه برای پیدا کردن یک راه برای تکمیل فصل جاری با مسابقات بالقوه بودن صحنه پشت درهای بسته.

تمام عمل در حال حاضر به حالت تعلیق تا 30 مارس اما که می تواند تحت فشار قرار دادند با توجه به ادامه تاثیر Covid-19 بیماری همه گیر.

انگلستان کاپیتان کین نشان داد نگرانی خود را در مورد پیامدهای باید جاری لیگ برتر لغزش به ماه جولای و یا حتی ماه اوت است.

“بیشتر از این فصل تحت فشار قرار دادند آن را مانند یک اثر حذفی برای فصل آینده با یورو در سال 2021 و حتی جام جهانی 2022. اما این فقط نظر من است.

“فوتبال ثانویه در لحظه. من می دانم که هنوز هم وجود دارد باید برنامه های در محل, و من مطمئن هستم که هر کس در تلاش است برای انجام این کار است.

“همه است که از دست من اگر هیچ چیز وجود دارد من می توانم شخصا بنابراین از نظر من ما فقط باید صبر کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد. امیدوارم این پاک کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و ما می توانید سعی کنید به عقب بر گردیم به حالت عادی است.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>