Coronavirus: نیمی از فاکس نیوز بینندگان فکر می کنم بیل گیتس است با استفاده از همه گیر به ریزتراشه آنها را بررسی نشان می دهد

نیمی از بینندگان فاکس نیوز بر این باورند که بیل گیتس می خواهد به استفاده از coronavirus واکسن به کاشت میکروچیپ به آمریکایی ها برای جهانی نظارت, با توجه به بررسی های اخیر

با توجه به نظرسنجی انجام شده در اخبار یاهو و YouGov 50 درصد کسانی که در نظرسنجی و نام گوینده به عنوان اصلی خود, تلویزیون, منبع خبر اعتقاد coronavirus توطئه در مورد آقای گیتس.

این نظریه مبتنی بر این باور است که آقای گیتس در ایجاد این بیماری به عنوان یک ابزار برای واکسیناسیون جمعیت مخفیانه ایمپلنت مردم با دستگاه های نظارت و کنترل بهداشت جهانی سیستم.

سرچشمه آن از تلاش برای پیوند آقای گیتس و ملیندا گیتس به شیوع این بیماری با توجه به چند میلیون دلار کمک مالی داده شده به گروه تحقیقاتی توسط بنیاد.

بودجه ثابت نمی نشان می دهد که بنیاد گیتس می دانستم که در مورد شیوع کروناویروس در پیشبرد و یا نقشی در ایجاد آن است.

تنها 26 درصد از جمهوری خواهان شناسایی تئوری توطئه به غلط در حالی است که تنها 19 درصد از دموکرات ها گفت: آنها معتقدند که این نظریه با توجه به بررسی.

در مجموع 44 درصد از 2016 تهمت رای دهندگان همچنین گفت که آنها باور دارند که در این تئوری که قبلا شناسایی شده توسط واقعیت چکرز کذب است. نه فاکس نیوز یا آقای ترامپ ترویج این نظریه است.

این بررسی با استفاده از یک نمونه در سراسر کشور نماینده 1,640 ما بالغ ساکنان و وزن با توجه به جنسیت و سن و نژاد و آموزش و پرورش و همچنین 2016 انتخابات ریاست جمهوری, ثبت نام, وضعیت و اخبار مورد علاقه.

در این نظرسنجی گسترده اکثریت مردم اشاره کرد که یا “بسیار” نگران یا “تا حدودی” نگران “اطلاعات نادرست یا گمراه کننده بودن ابلاغ در مورد کوروناویروس”.

اما جایی که دقیقا این اطلاعات غلط یا گمراه کننده می آید از به طور قابل توجهی متفاوت است بسته به شرایط سیاسی اجبار.


بیش از نیمی از دموکرات ها انتخاب منبع اطلاعات گمراه کننده به عنوان برگ برنده دولت اما از سوی دیگر بیش از 50 درصد از جمهوری خواهان اشاره به جریان اصلی رسانه های نظرسنجی ها می گوید.

تنها نیمی از آمریکایی ها نظر سنجی می گویند آنها قصد دارند برای دریافت واکسن “اگر و هنگامی که یک coronavirus واکسن در دسترس می شود” با تنها 44 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان گفت: آنها این کار را انجام دهید با وجود این رئیس جمهور خود را هل دادن برای واکسن.

ضد واکسن معترضان را تبدیل به یک نیروی رو به رشد در ایالات متحده و رو به رشد خود را از حضور در تظاهرات نگرانی کارشناسان بهداشت عمومی.

نیویورک تایمز گزارش داد که بسیاری از مقامات که از ترس ضد واکسیناسیون پیام می تواند از خط خارج برای پایان دادن به این بیماری همه گیر اگر بخش زیادی از جمعیت حاضر به قبول یک واکسن.

برخی از کارشناسان نیز از ترس که تئوری های توطئه و ضد واکسن شعارهای رفتن دست در دست با مردم در مخالفت با اجباری واکسن داشتن به سرعت به تصویب بیل گیتس توطئه با توجه به گزارش.

مردم انتخاب به چشم پوشیدن از واکسن برای کودکان خود را می تواند ویرانگر برای بهداشت عمومی در طول و پس از coronavirus همه گیر کارشناسان پزشکی می گویند.

آمریکا در حال حاضر بیش از 1.63 متر ثبت موارد coronavirus و مرگ و میر بیش از 95,000 از جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>