Coronavirus: نیمی از جمعیت کالیفرنیا می تواند آلوده در عرض هشت هفته گاوین Newsom هشدار

تقریبا نیمی از جمعیت کالیفرنیا می تواند به آلوده شدن با کروناویروس در یک دوره هشت هفته گاوین Newsom هشدار داده است.

فرماندار ایالت نوشت: به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست منابع و جزئیات تشدید عفونت در سراسر منطقه است.

“ما پروژه که حدود 56 درصد از جمعیت ما — 25.5 میلیون نفر — را با آلوده این ویروس بیش از هشت هفته دوره,” او نوشت.

“در برخی از نقاط کشور ما مورد ما با نرخ دو برابر شدن هر چهار روز.

“ما باید در جامعه به دست آورد و انتقال در 23 استان ها با افزایش 44 اکتسابی از جامعه عفونت در 24 ساعت.”

آقای Newsom خواسته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به استقرار بیمارستان کشتی USNS Mercy به لس آنجلس به منظور کمک به بهداشت و درمان در شدت تحت تاثیر قرار منطقه تا 1 سپتامبر.

“این منابع کمک خواهد کرد که از حالت فشرده خارج کنید مراقبت های بهداشتی تحویل سیستم اجازه می دهد تا لس آنجلس منطقه برای اطمینان از آن است که توانایی به آدرس بحرانی حاد مراقبت نیاز دارد” فرماندار نوشت.

کالیفرنیا بوده است به شدت تحت تاثیر شیوع بیماری همه گیر دیده می شود افزایش Covid-19 مورد در چند روز گذشته با حداقل 751 افراد آلوده به ویروس و 13 مرگ و میر.

ایالات متحده ثبت کرده است موارد Covid-19 در تمام 50 ایالت و مرگ و میر ناشی از این بیماری تقریبا در نیمی از کشورهای در سراسر کشور است.

آقای ترامپ مواجه شده است و انتقاد خود را برای پاسخ به شیوع بیماری که او قبلا به دنبال بازی کردن. در حال حاضر جمهوریخواهان امیدوار کننده است یک بسته از کمک های دولتی برای شرکت ها و کارگران در حالی که ramping تا تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>