Coronavirus: خواروبار کارگری که اصرار در کار برای کمک به افراد مسن می میرد از Covid-19

یک فروشگاه مواد غذایی کارگر مبتلا به فلج مغزی که نگه داشته در حال کار برای کمک به افراد مسن درگذشت پس از عقد قرارداد Covid-19.

Leilani اردن از مریلند هنوز هم اصرار بر رفتن به کار در یک غول غذایی در فروشگاه لارگو برای کمک به سالمندان با خرید خود را مادر او Zenobia چوپان با سی ان ان گفت.

Ms چوپان گفت: خروجی Ms اردن گفت: “این فقط دیوانه در اینجا در محل کار و … اما کسی را به انجام آن است.”

او افزود که با وجود معلولیت 27 ساله “انجام شد همه چیز برای آنها. کمک به آنها برای قرار دادن مواد غذایی خود را در واکر برای کمک به آنها در رسیدن به آسانسور.”

Ms اردن بیمار شد و درگذشت, هفته گذشته پس از گذراندن مدتی در بیمارستان.در یک عاطفی مصاحبه Ms چوپان گفت: MSNBC که بیشتر باید انجام شود برای محافظت از مواد غذایی کارگران در طول بیماری همه گیر.

“آموزش و پرورش است که باید به آنها داده شده است در رابطه با کروناویروس و فاصله. چگونه می تواند به شما می گویند شما در حال رفتن برای کمک به کسی که به سختی می تواند راه رفتن به قرار دادن این مواد غذایی در سبد مواد غذایی,” او گفت:.

“هیچ کس به من کمک کرد عزیزم. هیچ کس کمک به کارگران است. هیچ کس کمک به کارگران برای انجام شغل خود را به آنها کمک کند اما آنها در حال ساخت پول” Ms چوپان اضافه شده است.

Ms اردن روز گذشته در محل کار بود 16 مارس و سخنگوی غول مواد غذایی با سی ان ان گفت که آنها غمگین شد زمانی که آنها این خبر را شنیده.

“ما فقط می توانیم تصور اندوه آنها در حال تجربه و ارائه پشتیبانی ما در طول این زمان دشوار” این شرکت اعلام کرد.

در هفته های اخیر فروشگاه خواروبار کارگران در آمریکا مجبور به تمیز کردن دستکش و ماسک دور انداخته شده توسط خریداران میان شیوع.

لیندا St Denis, یک کارمند در یک Safeway در کالیفرنیا گفت: کسب و کار خودی که “پارکینگ آشغال با دستکش به طور مداوم در هر روز است.”

Ms دنیس گفت که فروشگاه مواد غذایی کارگران هستند که در معرض خطر قرار داده به عنوان “چه کسی می داند که چگونه این ویروس طول می کشد در این دستکش. آن را دیوانه کننده”.

با توجه به پیگیری پروژه به میزبانی دانشگاه جانز هاپکینز بیش از 454,304 مردم باید آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا. مرگ و میر رسیده است حداقل 16,267.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de