Coronavirus: دولت برای در نظر گرفتن کمک مالی برای ‘مهم استراتژیک شرکت های در خطر سقوط

دولت مجاز یک برنامه اجازه می دهد نجات از شرکت های در نظر گرفته استراتژیک مهم برای جلوگیری از آنها را تحت عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

خزانه تایید کرد که ممکن است سعی کنید برای نجات شرکت های که سقوط خواهد “به طور نامتناسبی آسیب اقتصاد” به عنوان “آخرین راه حل” .

تعدادی از شرکت های بزرگ از جمله فولاد تاتا و جگوار لندرور گزارش با نزدیک شدن دولت به درخواست حمایت مالی به عنوان ویروس باعث چشمگیر انقباض اقتصاد است.

با توجه به بار مالیحمل و نقل هوایی صنعت کارفرمایان درخواست کرده اند یک سرمایه گذاری بلند مدت تسهیلات برای حفظ بخش آینده میان سقوط مسافرت هوایی.

“در شرایط استثنایی که در آن ماندگار شرکت خسته از همه گزینه ها و شکست آن خواهد نامتناسب آسیب اقتصاد ما ممکن است در نظر پشتیبانی در یک “last resort ” بر اساس” یک سخنگوی خزانه داری آمریکا در بیانیه ای گفت.

“به عنوان انگلیسی عمومی انتظار می رود ما در حال قرار دادن در جای معقول برنامه ریزی احتمالی و هر گونه حمایت خواهد بود در نظر است که از مالیات دهندگان.”

متحد و اتحادیه هشدار داد از اخراج توده مگر اینکه وزیران اقدام بیشتر imminently برای حمایت از کسب و کار.

“وجود دارد هیچ زمان بیشتری برای از دست دادن اگر ما برای جلوگیری از یک سونامی از دست دادن شغل از جارو را از طریق جوامع در تابستان امسال گفت:” استیو ترنر متحد دستیار دبیر کل تولید است.

“ما هنوز هم نیاز به اطمینان حاصل شود که تغییرات پیشنهادی به کار حفظ و نگهداری طرح را تضعیف کند یک برنامه برای بازیابی و بازسازی است و کارگران همچنان به دریافت دستمزد خود را.”

شرکت ها می توانند از وام دستمزد پشتیبانی کسب و کار نرخ های امداد و کمک های مالی اما برخی از آنها هنوز در تلاش برای شناور باقی می ماند.

ادعای بیکاری افزایش یافت و در یک رکورد سرعت در مارس با 856,500 برنامه های جدید را با در نظر گرفتن مجموع تعداد به 2.1 میلیون نفر است. 69 درصد افزایش بود و بزرگترین پس قابل مقایسه با پرونده آغاز شد و در اوایل 1970s.

بیشتر از 8 میلیون نفر از مردم در حال کار و در حال پشتیبانی شده توسط دولت را طرح کردند که پرداخت 80 درصد از حقوق و دستمزد تا £2,500 در هر ماه.

که پشتیبانی می شود مخروطی از 1 اوت با شرکت های مورد نیاز برای کمک به سوی دستمزد هزینه های furloughed کارگران خواهد شد که انتظار می رود به بازگشت به کار پاره وقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de