Coronavirus: جهانی ماسک کمبود به مراتب بدتر کارشناسان هشدار می دهند

مایکل Einhorn پزشکی عرضه شرکت ممکن است اجرا از ماسک استفاده می شود برای محافظت در برابر coronavirus در دو هفته مگر اینکه تولید کننده چینی از مارک تجهیزات رزومه تولید این هفته است.

“ما نیاز به تصمیم گیری های دشوار و هر روز که می شود ماسک و که نمی کند گفت:” آینهورن بنیانگذار نیویورک-بر اساس Dealmed-پارک فولاد که در استخدام حدود 100 نفر است. “آیا ماسک رفتن به حومه بیمارستان یا 911 پاسخ? این یک مسئولیت بزرگ است و ما می دانیم که ما در حال رفتن به برخی از اشتباهات.”

آینهورن معضل در حال پخش است در صحنه جهانی. با ویروس مرگبار در حال حاضر در حال حاضر در بیش از 100 کشور شرکت قادر به مطابقت تقاضا برای ماسک مورد نیاز سلامت کارگران است. که رهبری دولت به اسب دوانی برای تامین, از جمله ایالات متحده است که انباشت و آلمان و کره جنوبی که ممنوع صادرات از ماسک در دسترس نباشد.

مقامات بهداشت عمومی هشدار داده است که محدود کننده تجارت اقدامات به لوازم پزشکی می تواند بدتر کمبود و خطر ساخت کشورهای فقیر بیشتر در معرض coronavirus’ گسترش یافته است.

در برخی از کشورها از جمله ژاپن و آلمان, پزشکان گفته بودن به استفاده مجدد از ماسک واحد آنها روزانه به دلیل کمبود عرضه است.

“بسیاری از مکان آماده نیست بنابراین شما در حال حاضر یک آبشار از کشورها قرار دادن این ممنوعیت صادرات در محل” گفت: Stephen موریسون مدیر بهداشت جهانی سیاست مرکز در مرکز مطالعات بین المللی و استراتژیک در واشنگتن است. “این یک راه حل دراز مدت. همه پرتاب صادرات ممنوع نیست برای حل این مشکل از چگونه شما می توانید محصولات در زمان برای خدمت به این حاد نیاز دارد.”

پیتر ناوارو یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاوران ملاقات هفته گذشته با یک گروه از شرکت های دارویی به بحث زنجیره تامین آسیب پذیری و راه برای اطمینان حاصل شود که بخش های مهم از این دارو زنجیره تامین می تواند حرکت به دور از چین-و یا بهتر به ایالات متحده آمریکا, مردم آشنا با این جلسه گفت: بلومبرگ. ناوارو نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

تولید کنندگان نیاز به افزایش تولید ماسک توسط یکی دیگر از 40 درصد به تقاضای دیدار گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesus سازمان بهداشت جهانی است مدیر کل. در حالی که حمل لوازم به 47 کشور جهان از جمله ایران کامبوج و اوگاندا و کمبود خواهد رسید به زودی به خصوص از N95 ماسک که جلوگیری از 95 درصد از ذرات هوابرد برای مبارزه با زمان است.virus.

“صنعت و دولت باید به سرعت عمل برای افزایش عرضه سهولت محدودیت های صادرات قرار داده و اقدامات در محل برای جلوگیری از حدس و گمان و احتکار” Tedros در بیانیه ای گفت: 3 مارس. “ما نمی توانیم توقف Covid-19 بدون حفاظت از سلامت کارگران برای اولین بار,” او گفت: با اشاره به بیماری ناشی از ویروس است.

با وجود Tedros’ درخواست کره جنوبی و آلمان و روسیه اعلام کرد صادرات ممنوع از ماسک و دیگر دنده محافظ روز پس از. آنها پیوستن به دیگر کشور و یا مناطق از جمله هند و تایوان و تایلند و قزاقستان که پیش از آن قرار داده و ممنوعیت صادرات در محل. رمان coronavirus در حال حاضر به بیش از 113,000 موارد در سطح جهانی و کشته شدن بیش از 3,900 مردم است.

کارشناسان بهداشت عمومی نگران هستند که باید بیشتر کشورهای توسعه یافته ممنوعیت صادرات از ماسک و محافظ دنده کشورهای فقیر می تواند در معرض خطر از گسترش شیوع بیماری به ویژه در میان کارکنان پزشکی.

“آن را فلج و توقف تا بازار” گفت: Morrison از CSIS. “انباشته تاثیر این اقدامات برای ایجاد فلج — یکی از بزرگ logjam.”

ممنوعیت صادرات و سایر اقدامات اتخاذ شده توسط کشورهای توسعه یافته خطر تعمیق جهانی بخش بیش از این ویروس گفت: لارنس Gostin مدیر اونیل موسسه ملی و جهانی سلامت قانون در دانشگاه جورج تاون در واشنگتن ،

“این امر به طور کامل باز کردن همکاری جهانی اگر Covid-19 تبدیل به یک قاتل اصلی و ما شاهد صدها هزار نفر مرگ و میر در کشورهای با درآمد پایین با تعداد نسبتا کمی از مرگ و میر جهانی در شمال” گفت: Gostin که همچنین مدیر که با همکاری مرکز بهداشت عمومی قانون و حقوق بشر.

قبل از شیوع بیماری در چین تولید می شود حدود نیمی از جهان را در خروجی از ماسک با تولید روزانه حدود 20 میلیون, واحد, به گزارش رسانه های دولتی صدای آمریکا. کارخانه پس از افزایش تولید بیش از پنج برابر شده و در حال بهره گرفتن خودروسازان برای تولید آنها. که هنوز هم کافی نیست.

در ایالات متحده افزایش یافته است تلاش های ماسک سازندگان 3M Co. و DuPont De Nemours Inc. نیز در حال سقوط کوتاه از تقاضا است. DuPont که باعث می شود ماسک و محافظ بدن با لباس پوشیده شده توسط اولین پاسخ دهندگان گفت: این افزایش تولید بیش از سه برابر معمول آن جهانی ظرفیت. 3M, بزرگترین تولید کننده آمریکایی از N95 ماسک افزایش تولید پس از شیوع بیماری در چین است.

“ما اضافه شده کارکنان ما اضافه شده اضافه کاری ما اضافه شده تکنولوژی ما شده است افزایش خطوط تولید” گفت: 3M سخنگوی جنیفر Ehrlich. “ما انتظار داریم که این تقاضا برای ماسک و لوازم دیگر به ادامه سبقت گرفتن عرضه برای آینده قابل پیش بینی.”

وابستگی به چین و چند کشور دیگر برای ماسک برخی خواستار تجدید نظر از زنجیره تامین. جهان انجمن پزشکی که نشان دهنده پزشکان می خواهد دولت برای ایجاد کارخانه در بازارهای عمده ای مانند اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا برای اطمینان از عرضه کافی مهم مواد مخدر واکسن و پزشکی دیگر ضرورت.

آمریکا تنها حدود 1 درصد از 3.5 میلیارد ماسک آن نیاز به مبارزه جدی شیوع, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفته است. این کشور قصد دارد به خرید 500 میلیون فولاد ماسک و N95 ماسک برای ملی ذخایر.

آینهورن از Dealmed فکر می کند این کمبود نیست به احتمال زیاد اجازه دهید تا در تابستان. این بحران ممکن است در نهایت متقاعد کردن آمریکایی ها به پرداخت بیشتر برای ماسک ساخته شده در ایالات متحده است. Dealmed است که به دنبال پیشنهادات در داخل کشور برای تولید تجهیزات.

“جهان نباید با تکیه بر یک کشور برای مراقبت های بهداشتی محصولات” آینهورن گفت. “ما مطلقا نیاز به نگاه در زنجیره تامین است.”

بلومبرگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>