Coronavirus می دهد چین, Inc. پوشش به رفتار بد

Coronavirus ممکن است طرح میتوانست به زندگی به عنوان ما آن را می دانم اما یک چیز تغییر نکرده: شرکت ها به دنبال به دست انداختن شیوه های حکومت داری خوب خواهد پیدا کردن یک راه است. در حال حاضر آنها را به پوشش کامل و یک بار دیگر چین است که منجر به راه.

در حالی که آنلاین سرمایه گذار جلسات در حال تبدیل شدن به استاندارد HNA گروه شرکت. در زمان تمرین به هفته گذشته است. در روز سه شنبه خوار هواپیمایی-به-بیمه های غول پیکر عجله به نام یک جلسه برای خشکی 390 میلیون یوان باند ($55.1 میلیون) به علت روز بعد از درخواست اضطراری یک سال تمدید 6:30 p. m. — زمان نخست برای شام خانواده — و گفتن کنندگان آنها باید با ارائه اسناد و مدارک در عرض 30 دقیقه به واجد شرایط برای e-voting. همه آرا بود در 9:30 p. m., شرکت, آموزش های ایمیل.

کوتاه متوجه باعث یک طوفان. HNA است پس از عذرخواهی با دولت جدید منصوب رئیس سرزنش شرکت سرمایه گذاری گروه برای botched نشست.

اما آسیب انجام شده است. HNA خود را به دلیل تاریخ طولانی و حتی موفق به متقاعد کردن سرمایه گذاران است که در آن تنها نیاز به پرداخت وام نخست رای — معیار داده شده به بانک ها’ بهترین مشتریان شرکت — برای تازه بهره متعلقه پرداخت. HNA است که به هیچ وجه چنین مشتری: آن $200 میلیون دلار اوراق قرضه با توجه اکتبر سال 2021 است بازده 28%. علاوه بر این کنگلومرا چشم پوشی آن 10 روز اخطار کتبی مورد نیاز اجازه می دهد آن را به تماس گذار جلسات در هر زمان ، این جای تعجب نیست که HNA دیگر اوراق قرضه به فروش می رسد بیش از حد.

بالقوه دیگر حکومت نقض ممکن است مشکل تر برای جلوگیری از. شرکت می تواند مشکل به روز رسانی اطلاعات مالی خود را در طول یک مستند به خصوص اگر دفاتر خود را بسته است. در هفته گذشته رتبه Fitch, Inc. انصراف خود را ارزیابی یوننان شهری سرمایه گذاری ساخت و ساز گروه شرکت ، یک دولت محلی تامین مالی وسیله نقلیه چرا که این سازمان دیگر “دارای اطلاعات کافی” و شرکت “متوقف شده است شرکت در رتبه روند.” آن $800 میلیون دلار اوراق قرضه با توجه مارس 2022 سقوط به تجارت در 75 سنت دلار.

یوننان شهری است که یک مثال خوب از خطرات سرمایه گذاران را با یک بار صادر کنندگان. در حالی که وام گیرندگان از جمله نیاز به سرمایه گذاری درجه اعتبار زمانی که آنها راه اندازی اوراق قرضه خود را همه شرط هستند هنگامی که پول نقد در خزانه. بدون داشتن امتیاز در همه به خوبی می تواند بهتر از غرق شدن به آشغال خاک. در اواخر ماه مارس Fitch در کاهش یوننان شهری به BBB – با یک چشم انداز منفی است. شانس هستند که کاهش بیشتر در راه هستند: این خودرو سرمایه گذاری 66.7 میلیارد یوان با توجه به این سال و تنها تولید 5.1 میلیارد یوان سود ناخالص در نه ماه اول سال 2019.

در نظر گرفتن بیش از حد, مشکلات آشکار هنگامی که حسابرسان در صورت محدودیت های مسافرتی. در زمان عادی شرکت باید برای ارسال حسابرسی گزارش سالانه و سه ماهه اول نتایج که unaudited پایان ماه آوریل است. در حال حاضر شرکت باید تا پایان ماه ژوئن به ارائه سالانه خود نوشتن یو پی اس. تا کنون فقط حدود 30 درصد از یک سهم شرکت های فهرست شده را در پرونده خود 2019 مواد و داده های گردآوری شده توسط بلومبرگ نشان می دهد. چند مضطرب نام حتی ادعا کرد که آنها نمی باید این پول را برای پرداخت خود را به حسابرسان.

این خطرناک است چرا که سرمایه گذاران می تواند معاملات در بسیاری از گزارش خود از اطلاعات اضافی و دو ماه. با توجه به اخبار خروجی Caixin, Luckin قهوه, Inc. تنها فاش کرد که آن را ممکن ساخته میلیاردها یوان در فروش پس از Ernest & Young LLP شروع به پرسیدن سوال. ممیزی در حال وقت گیر است اما ضروری است.

هنجارهای اجتماعی ممکن است تغییر در coronavirus عصر. اجازه دهید فراموش نکنید هر چند که سهام و اوراق قرضه هنوز هم تجارت. این به این معنی حتی اگر شما درگیر در یادگیری الکترونیکی قوانین مدرسه هنوز هم اعمال می شود, دانش آموزان باید سخت کوش و معلمان باید قادر به کلاس مشق شب. خوب حاکمیت شرکتی, من ترس در حال تبدیل شدن به دور یک مفهوم به عنوان کلاس درس.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

Shuli رن یک بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش بازارهای آسیایی. او که قبلا نوشت: در بازار بارون زیر یک حرفه ای به عنوان یک بانکدار سرمایه گذاری و یک CFA charterholder.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im