Coronavirus: آلمان معرفی اولین مستند به بایرن تحمیل دو هفته ممنوعیت رفتن خارج

بایرن تبدیل خواهد شد اولین بار, دولت برای اجرای یک مستند در تلاش برای مقابله با کروناویروس شیوع دولت خود را برتر اعلام کرده است.

Markus Soeder بایرن ارشد وزیر گفت: در تلویزیون آدرس: “این آسان نیست برای گرفتن این تصمیمات. ما را به این تصمیمات با توجه به بهترین دانش ما و وجدان. وجود خواهد داشت یک بایرن پس از , تاج, اما از آن خواهد شد یکی قوی تر اگر ما نگاهی به دور است.”

“ما بستن نمی بایرن پایین. ما نمی قفل بایرن در. اما ما در حال آوردن زندگی عمومی در بایرن به توقف کامل,” او اضافه شده است.

دولت تحمیل خواهد شد به طور کلی محدودیت در بیرون رفتن برای یک دوره دو هفته سعی کنید به سرعت گسترش این بیماری است. بان کی مون شروع شد و نیمه شب.

بایرن تصمیم می آید پیش از بحران جلسه روز یکشنبه بین آنگلا مرکل صدراعظم آلمان این کشور و رهبران منطقه ای.

تعداد coronavirus موارد در آلمان به طرز چشمگیری افزایش یک شبه از 2,958 به 13,957 با 31 مرگ و میر ناشی از تا کنون توسط این بیماری است.

دولت آلمان روز جمعه هشدار داد که ممکن است آن را برای تحمیل یک کشور گسترده منع رفت و آمد در آن 83 میلیون نفر از شهروندان اگر آنها پایبند نیست اجتماعی فاصله بیش از آخر هفته.

Stefan Seibert یک سخنگوی خانم مرکل گفت: “آنها را به انجام یک ظالم و تحلیل از وضعیت. چگونه مردم رفتار در روز شنبه تعیین کننده خواهد بود.”

آلمان در حال حاضر تعطیل, مدارس رستوران ها و مغازه ها برای مقابله با بحران.

اما مردم همچنان به جمع آوری در مکان هایی مانند پارک ها و زمین های بازی.

آلمانی اپیدمیولوژی جامعه ابراز حمایت خود را از اقدامات استفاده می شود تا کنون اما گفت آنها خواهد بود موضوع را به بررسی.

این سازمان گفت: “وجود یک پنجره فرصت برای انتخاب بین حاوی و کاهش گسترش این عفونت بدون حد بار ما سیستم بهداشت و درمان. در هر دو مورد اجرای دقیق مورد نیاز خواهد بود برای یک دوره طولانی از زمان است.”

Stefan Kluge های ویژه پزشکی در دانشگاه هامبورگ بیمارستان گفت: او می خواست برای دیدن فوری حکومت نظامی.

او گفت: “ما برای کاهش تعداد عفونت های جدید – که به همین دلیل من به نفع دقیق و فوری حکومت نظامی.”

در جای دیگر در جنوب غربی شهر فرایبورگ گفت: آن شروع خواهد شد اجرای مقررات منع رفت و آمد از آخر هفته. نوردراین-وستفالن در کشور پرجمعیت ترین دولت پیشنهاد کرده است ممکن است همان را انجام دهید.

گزارش های اضافی از رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>