آلمان را ممنوع جلسات عمومی از بیش از دو نفر به عنوان ملت با این نسخهها کار در کاهش گسترش Covid-19 coronavirus برتر از ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع دولت اعلام کرده است.

سیاست اعمال نمی شود به کسانی که زندگی می کنند در همان خانواده آنگلا مرکل اشاره کرد در آخرین اقدام برای محدود کردن عبور از این ویروس است که آلوده بیش از 22,000 نفر در کشور اما تنها منجر به 84 مرگ و میر – a به طور قابل توجهی پایین تر از آن است که دیده می شود در بقیه جهان است.

“خطر نهفته در مستقیم تعامل اجتماعی” دولت برتر آرمین Laschet گفت:, و اضافه کرد که دولت فدرال و کشورهای منطقه موافقت کرده بود در قوانین سختگیرانه تر.

فضاهای عمومی در حال حاضر کاهش یافته است آرام در روز شنبه پس از یک تعداد از کشورهای اعمال قرنطینه و اقدامات به نام شهروندان به ماندن در خانه به عنوان بخشی از یک جزئی مستند از ملت است.

نقض دستورات باقی مانده است نسبتا پایین با توجه به Die Welt, با ایالت زارلاند گزارش حدود 20 حوادث یک شبه.

معاون صدراعظم و وزیر دارایی اولاف شولز گفت: Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung که در حالی که او را درک نیاز به “هوای تازه” او نا امید شده بود برای دیدن نمونه کوچکی از مردم از موازین دولت هدایت و معاشرت در گروه.

“شاید ما می توانید با ارنج زدن دیگران کمی به خورد آن را به طوری که ما می توانیم خودمان را بیشتر از محدودیت در آزادی,” او گفت:.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de