Coronavirus: گاز و برق و بنزین و قیمت لباس غوطه ارسال تورم به چهار سال کم

غوطه وری قیمت بنزین و گاز و برق و لباس ارسال تورم در چهار سال اخیر فقط 0.8 درصد در ماه آوریل باعث ترس که اقتصاد در حال ضرب و شتم بیش از حد انتظار توسط coronavirus.

تورم قیمت مصرف کننده که آهنگ حرکت در هزینه های یک “سبد” کالا که متوسط خریداران تمایل به خرید تقریبا نصف از 1.5 درصد در ماه مارس به 0.8 درصد در ماه آوریل است.

کاهش شدید در درجه اول رانده کاهش قیمت نفت که به نوبه خود باعث شده است بی سابقه ای کاهش تقاضا برای سوخت به عنوان کسب و کار تعطیل مردم ماندن در خانه و هواپیمایی ناوگان باقی می ماند تا حد زیادی مبتنی است. قیمت نفت بهبود یافته اند به برخی از درجه ای پس از انداختن به سرعت در آوریل است.

نرخ تورم سالانه از 0.8 درصد کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در بیش از چهار سال و نیم در ماه گذشته به خوبی در زیر بانک مرکزی انگلستان نرخ هدف 2 درصد در نظر گرفته است که به یک نقطه شیرین.

بانک انگلستان فرماندار اندرو بیلی خواهد شد در حال حاضر به نوشتن نامه ای به دولت توضیح داد که چرا این نرخ بیش از 1 درصد به زیر محدوده هدف.

کاهش نرخ تورم است که همیشه در نظر گرفته شده توسط اقتصاددانان به یک چیز خوب به عنوان آن می تواند نشان دهنده افت تقاضا برای کالا و خدمات به عنوان در حال حاضر وضعیت بحران.

آن را بالا می برد بزرگ ترس برای سیاستگذاران است که تورم می تواند به کاهش قیمت به معنای قیمت ها شروع به کاهش کرد.

است که بیشتر اثرات منفی در اقتصاد به عنوان خریداران می تواند نگه دارید و بر روی پول خود را به جای صرف آن در گویا انتظار است که قیمت بیشتر سقوط خواهد کرد.

بانک مرکزی معاون فرماندار بن Broadbent اخیرا گفته بود که ممکن است که تورم می تواند سقوط به زیر صفر در پایان این سال است.

برخی از ماه گذشته کاهش ممکن است خو در آینده با تورم توسط این واقعیت است که قیمت نفت به نظر می رسد برای شروع به ایجاد ثبات در.

اما مصرف کننده قیمت ها در برخی از بخش های اقتصاد ممکن است همچنان به افت شدت به عنوان تولید کنندگان و خرده فروشان سعی کنید به offload سهام است که آنها نتوانسته اند به فروش می رسانند در حالی که مردم به ماندن در خانه و کاهش هزینه های خود را.

لباس قیمت آن کاهش یافت و بین ماه های مارس و آوریل انتظار می رود را بیشتر جست و خیز کردن زمانی که مغازه ها در نظر گرفته شده غیر ضروری مجاز به دوباره باز دوباره به طور بالقوه در 1 ژوئن.

بسیاری از فروشندگان خیابان بالا را ذخیره بهار/تابستان لباس و زمان کمی به فروش آنها را قبل از تبدیل شدن آنها به بی ربط. Primark برای مثال نزدیک به £2bn از سهام زیادی از آن را بسیار فصلی در آن انبارها و هیچ وب سایت که در آن آن را به فروش برساند.

هزینه های پوشاک و هزینه های حمل و نقل کاهش یافت و در ماه آوریل در مقایسه با یک سال قبل از تشکر به کاهش تقاضا (دفتر آمار ملی انگلیس)

به اغوا کردن خریداران به خرید مقدار که سهام خرده فروشان هستند به احتمال زیاد به شدت تخفیف آن معنی بالقوه چانه زنی اما یک فاجعه برای شرکت ” خط پایین. برای شمع-آن-بالا فروش آن ارزان فروشان که از اتاق کوچک را به قیمت پایین تر که ارائه یک مشکل است.

کاهش نرخ تورم نیز افزایش خواهد یافت و فشار بر بانک مرکزی انگلستان به انجام بیشتر برای تحریک تقاضا در اقتصاد و کسب و کار و خریداران هزینه های دوباره.

این در نظر گرفته شده است ضروری برای بهبود اقتصادی که صدراعظم هشدار داد در روز سه شنبه ممکن است سریع شده بود و امیدوار بود.

اما این یک کار دشوار است برای بانک مرکزی. سنتی خود را سیاست “اهرم” است نرخ بهره است که قطع به استقراض ارزان تر و در نتیجه افزایش هزینه های مطرح شده و اگر بیم آن می رود قیمت ها در حال بالا رفتن بیش از حد به سرعت.

نرخ در حال حاضر در کف تاریخی از 0.1 درصد پس از بانک کمیتۀ سیاستگذاری پولی (MPC) کاهش آن معیار دو بار در ماه مارس به یک “تیز و بزرگ” شوک اقتصادی از coronavirus.

شده است وجود دارد افزایش گمانه زنی که بانک می تواند در معرفی منفی نرخ بهره – معنی وام دهندگان پرداخت وام برای امتیاز وام آنها پول – پس از یک سری از نظرات اخیر از سیاستگذاران ارشد در Threadneedle خیابان.

اندی Haldane به بانک مرکزی رئیس اقتصاددان گفت: بانک مرکزی به دنبال نزدیک تر از قبل در منفی نرخ بهره به عنوان به خوبی به عنوان دیگر اقدامات است.

“اقتصاد ضعیف تر از یک سال پیش و ما در حال حاضر در موثر پایین به طوری که حس آن چیزی است که ما نیاز به نگاهی – به دنبال – با تا حدودی بیشتر فوریت” آقای Haldane گفت: تلگراف در مصاحبه منتشر شده در شنبه. “چگونه می تواند ما نمی شود؟”

روز دوشنبه Silvana Tenreyro که یکی از نه نفر در این کمیته است که تصمیم می گیرد در بانک مرکزی انگلستان نرخ بهره صحبت مثبت در مورد مزایای حرکت به قلمرو منفی.

“من نظر شخصی که می آید از خواندن از تجارب است که منفی نرخ تا به حال یک اثر مثبت در حس داشتن یک نسبتا قدرتمند انتقال به فعالیت های واقعی,” او گفت: مدرسه اقتصاد لندن وبینار.

اما در هفته گذشته بانک مرکزی انگلیس اندرو بیلی گفت: کاهش نرخ بهره به زیر صفر “است و نه چیزی است که ما در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای یا فکر” در حالی که هشدار می داد که آن را عاقلانه به قاعده هر چیزی.

متناوبا بانک می تواند تحریک اقتصاد با ایجاد پول بیشتر برای خرید کردن بیشتر دولت و شرکت های بزرگ اوراق قرضه.

یک گروه کر از تماس برای اطلاعات بیشتر رادیکال سیاست های پولی اقدامات در حال رشد است. سابق حزب لیبرال دموکرات رهبر آقا وینس کابل نوشتن مستقل در هفته گذشته, ساخته شده در مورد این بانک به طور موثر به چاپ پول جدید به سرمایه گذاری بیشتر هزینه های دولت یک سیاست شناخته شده به عنوان مستقیم پولی تامین مالی است.

“صریح توافق باید بین خزانه و بانک مرکزی که مستقیم تامین مالی مخارج دولت قابل توجیه است اما آن است که زمان محدود است و می تواند خاموش شود وقتی که این فرایند باعث ایجاد تورم” Mr کابل نوشت.

جمع آوری قابل مقایسه با تورم در طول یک مستند ساخته شده است دشوار است توسط این واقعیت است که تعدادی از این محصولات را تشکیل می دهند که نظری “سبد” کالا که آمار مقایسه شد و نه در فروش.

این فایرفاکس گفت که بیش از یک در هفت کالا (16 درصد) و خدمات نمی شد به طور گسترده ای در دسترس برای مصرف کنندگان در بریتانیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>