Coronavirus: Gary است و من در خود به انزوا پس از, پسر جورج نشان می دهد علائم

پیوستن کاپیتان سابق انگلستان و مسابقه از روز مجری گری است و من در خود به انزوا پس از او پسر توسعه علائم کروناویروس.

59 ساله می گوید: او “هوشیار بودن” و پس از او پسر ارشد جورج 28 از دست داد حس خود را از طعم و مزه و بوی آن گزارش شده است که ممکن است عوارض پیمانکاری Covid-19.

روز یکشنبه آخرین آمار و ارقام نشان می دهد که حداقل 281 نفر کشته شده اند در انگلستان با توجه به شیوع کروناویروس با دولت تاکید بر اهمیت اجتماعی فاصله در تلاش برای کاهش تاثیر خواهد شد که دیده می شود در طول چند هفته آینده به عنوان بدترین بیماری همه گیر است که انتظار می رود به ضربه.

به عنوان یک نتیجه است و من شده است نگه داشتن خود را از دیگران جدا شده و پس از دیدن پسر جورج هفته گذشته و او نیز سوال که چرا خود بوده است نه بیشتر و مشاوره در این علائم با خدمات بهداشت ملی برجسته جدید مداوم سرفه و متوسط به عنوان اصلی ترین نشانه های این ویروس است.

“در خود انزوای @GeorgeLineker دارای علائم” است و من گفت در توییتر. “آنها نه آنهایی که به طور منظم, اما از دست دادن کامل حس چشایی و بویایی. عجیب و غریب این نیست اشاره شده است بسیار است. شده است نزدیک به یک هفته است و زمان صرف شده در معدن. من مراقب دست شستن/فاصله اما انزوای آن است.”

 

 

است و من بازگشت به صفحه نمایش در تعطیلات آخر هفته برای بازی روز نو-نگاه نشان می دهد که دیدم سابق منچستر سیتی و تاتنهام پیوست مهاجم توسط آلن شیرر و ایان رایت به نام خود بالا-10 سرداران لیگ برتر عصر با یک هفتگی طرح را به بحث های مختلف شمارش معکوس هر شنبه شب.

از پیش ضبط شده قسمت فیلم برداری شده بود قبل است و من وارد self-جداسازی اما برگ شک بیش از اینکه آخر این هفته مسابقه از روز می توان فیلم برداری با او شامل معنی جایگزینی در حال حاضر ممکن است نیاز به در حال حاضر نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>