Coronavirus: از لیگ لغو به تباهی مالی و ‘بزرگترین تهدید’ فوتبال است که در حال حاضر در ناشناخته

اقدام در نهایت مجبور شده اند. به تعویق افتادن منچستر سیتی در مقابل آرسنال علائم اولین بار Covid-19 شیوع نهفته است, لیگ برتر, بالا بردن همه شیوه ای از سوالات در مورد چه اتفاقی می افتد بعدی و به طور بالقوه بسیاری حذفی عواقب. فوری ترین از کسانی که سوال در مورد لیست ثابت است بیشتر مربوط است. نیز وجود دارد که این موضوع از مردم و بازیکنان آرسنال خود را به تماس با در 13 روز پس از ملاقات آنها المپیاکوس صاحب Evangelos Marinakis. آنها را به قرنطینه برای یک روز و توصیه های پزشکی قرار می دهد بازیکنان خطر ابتلا Covid-19 “بسیار کم” است اما این نمایش چگونه بسیار پیچیده این وضعیت است.

اگر فوتبال به زبان انگلیسی پاسخ به کروناویروس بحران به نظر می رسید آن را به ارزش به خاطر سپردن مقامات صرفا در انتظار دولت مشاوره و وابسته به اطلاعات است که به شدت در حال تغییر در هر روز است.

یک حس است که توسط این طرز فکر در یکی از تصمیم گیری های کلیدی. به تازگی به عنوان جمعه در سطح بالا حفظ منابع وجود نداشت “قریب الوقوع” چشم انداز بازی در حال بازی در پشت درهای بسته. سه شنبه, بسیاری از را دیدم آن را به عنوان “اجتناب ناپذیر”. آخرین تفکر است که نه فقط آن را می تواند رخ دهد در دو هفته آینده, اما ما به خوبی می تواند به زودی صحبت کردن در مورد به تعویق افتادن لیگ. فشار به گفته برخی از منابع در حال رشد است.

سرنوشت فوتبال بدیهی است که نسبتا بی معنی در کنار زندگی واقعی عواقب ناشی از این بحران و در عین حال این ورزش بسیار منحصر به فرد جهانی است که وجود دارد بهتر است خط لوله برای مردم متوجه چقدر جدی این است.

تصویر خالی استادیوم معلق وسایل و بالقوه برای به تعویق افتاد رقابت می تواند ضربه بزرگتری نسبت به هر گونه خبر در خطوط پس از این است که چه پر زندگی مردم.

و در حالی که تاثیر در بازی به وضوح محدودتر بعدی واقعی مرگ و میر و مشکلات بهداشتی آن می تواند عواقب جدی برای این ورزش است.

است که به خودی خود از آنجا که فوتبال یک وظیفه بیشتر نگرانی های جدی. در یک وضعیت که در آن اعداد بدتر هر روز وجود دارد که در عین حال نه چندان نشانه ای از ویروس بودن موجود در اروپا به نظر می رسد آشکار است – اگر نه ضروری – برای انجام هر چیزی است که می تواند کمک کند و بدیهی است که به گسترش بیمورد تجمع جرم. معاون افسر پزشکی ممکن است توصیه کرده اند که در غیر این صورت در روز سه شنبه شده است اما با بسیاری از اروپا. آن است که در واقع به طور فزاینده ای تعجب آور همه ورزش نیست تعطیل به مدت سه هفته حداقل.

این می تواند اجتناب ناپذیر توده اثرات در بازی.

در نظر بگیرید خفیف ترین سناریو که بازی صرفا یک بازی پشت درهای بسته. وجود دارد اول از همه به این موضوع که بازیکنان اتحادیه ها می تواند مشروع شکایت – به عنوان اتفاق افتاده در اسپانیا – و بپرسید که چرا سلامت خود را در حال خطر انداخته.

وجود دارد و سپس این موضوع از طرفداران و کسانی که این بازی در واقع برای. Celta Vigo هافبک دنیس سوارز بیان منصفانه احساس در روز سه شنبه زمانی که او اظهار داشت: “ما برای هواداران است. آیا این را حس را به بازی بدون آنها؟”

و آنچه در مورد آن دسته از طرفداران مانند 900 Manchester United supporters که قرار بود برای سفر به اتریش برای لیگ اروپا بازی برابر LASK. که بازی در حال حاضر تایید شده بود و در پشت درهای بسته خروج بسیاری از مردم از جیب. و آنچه از طرفداران آرسنال که تنها می تواند خرید بلیط قطار برای شهرستان در هفته گذشته است ؟ بسیاری از طرفداران در حال حاضر فکر می کنم دو بار در مورد رزرو.

وجود دارد یک نمایشگاه استدلال که یک باشگاه از اندازه یونایتد و آرسنال باید recompensing کسانی که طرفداران اگر از حسن نیت آنجا که هر چیزی را که لمس در یک مشکل بزرگتر است. وجود دارد خطر بسیار واقعی به بسیاری از باشگاه ها در اطراف این سیاره که در جایی نزدیک به آن اندازه.

تخمین زده می شود که باشگاه های لیگ برتر به تنهایی می تواند از دست دادن £1m-£6 متر برای هر بازی پشت درهای بسته, اما, آنها البته باید این کوسن از تلویزیون پول است. بیش از حد بسیاری از دیگران باقی می ماند بیش از حد وابسته به بازی روز درآمد.

این است رفتن به قرار دادن تعداد زیادی از باشگاه های تحت تنش های مالی. بسیاری از باشگاه ها را به حق نگران موجودیت خود را. که باید با قرار دادن نگرانی های لیورپول و لیدز یونایتد با توجه به محروم مدتها در انتظار grails مقدس به برخی از دیدگاه, اما این است که فقط به عنوان بخشی از فوتبال بیش از حد.

و آن است که در حال حاضر بخش بسیار زیادی از این گفتگو که مسابقات می تواند به تعویق افتاد و یا به حالت تعلیق شاید حتی لغو در دسترس نباشد.

بیشترین پتانسیل برای که می آید از افراطی – اما در این مرحله تا حدودی به احتمال زیاد – وضعیت بازیکن پیمانکاری ویروس. که دیده می شود توسط مقامات به عنوان “بزرگترین خطر برای ثابت لیست”. و این امکان بود به طور ناگهانی ساخته شده بسیار قابل لمس توسط Marinakis’ اعلام کرد که او آن را به حال. وجود دارد به دنبال یک سراسیمگی از سوالات و inquests در مورد اینکه آیا او تا به حال تماس با بازیکنان در این زمان او تا به حال آن که منجر شده در این شهرستان آرسنال بازی گرفتن نام خاموش.

این که چگونه مشکل آن این است که همه بیشتر از آن اگر یک لیگ برتر پخش می شود. منابع می گویند مسئله بزرگتر این است که هیچ روش در محل برای چنین وضعیتی است. مقامات را مجبور به تصمیم گیری بین ساخت تیم بازی تحت-23s تعلیق وسایل و یا شاید حتی به تعویق انداختن این فصل در دسترس نباشد.

Evangelos Marinakis (مرکز) نشان داد او coronavirus (گتی)

و این جایی است که مشکلات فقط ترکیب. وجود ندارد دقیقا چقدر فضای بین پایان فصل و برنامه ریزی شده شروع یورو 2020 یک رقابت که در آن بسیار تدارکات به نظر می رسد به بدترین شکل ممکن در یک زمان از یک پتانسیل جهانی همه گیر.

اگر ما نمی بینیم یک مکث در بازی هر چند همه از این باید به برخی از توقف فکر.

آن است که از آنجا که فوتبال نمی تواند فقط گزینه آسان از تعلیق همه چیز را برای سه هفته به دلیل ثابت لیست بیش از حد بسته بندی شده و وجود دارد به سادگی هیچ فضایی برای فوتبال بیشتر و یا هیچ فوتبال است. وجود دارد و سپس بودجه از کسانی که فراتر از عمده باشگاه که کاملا وابسته به این وسایل است.

و در عین حال فراتر از همه است که به عنوان زندگی واقعی است که واقعا مختل و بیشتر و بیشتر مردم را به ماندن در خانه و یا فقط بیرون رفتن از روال فوتبال در تلویزیون ارائه می دهد یک احساس به شدت مورد نیاز نرمال در این غیر طبیعی بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de