Coronavirus: تازه شیوع همچنان به گسترش با وجود صدها چینی روستاها قرار داده شده تحت مستند

تازه شیوع کروناویروس در شمال شرقی چین است که در ادامه به گسترش با وجود مستندات بودن اعمال شده در صدها نفر از روستاها و شهرهای متعدد.

قطره ای از موارد جدید در استان جیلین بود در ابتدا نسبت داده شده به اتباع چینی از بازگشت از سراسر مرز روسیه عمدتا محور در شولن شهرستان که در آن بخشی از مستند بود با سرعت تحمیل شده بر 600,000 ساکنان آخر هفته گذشته.

اما روز شنبه این استان گزارش شده بود در مجموع 125 محلی منتقل, موارد, از جمله دو, مرگ و میر, رسانه های دولتی گزارش شده است. برخی از 28 نفر هنوز در بیمارستان 95 مرخص شده و نزدیک به 1000 تماس در زیر مشاهده است.

در یک پیشنهاد برای جلوگیری از این ویروس از گسترش بیشتر اکثریت حمل و نقل به 1,205 روستاها و مناطق اطراف خود را نیز متوقف ان بی سی نیوز گزارش داد مقامات عنوان کرد و گفت در به احتمال زیاد اشاره به اقدامات اعمال شده در آخر هفته گذشته.

شولن شهردار جین هوآ گفت یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه که تازه اقدامات بوده است “به شدت اجرا مطابق با دولت مرکزی تصمیم گیری و الزامات استان ها و شهرها”.

او افزود: “پس از محلی موارد به نظر می رسد ما در شهر Shulan کمیته شهری حزب و دولت و شهرداری و سرعت عمل وارد حالت جنگ در همه, دور, راه, زمان, دقیق ترین کنترل اقدامات و رفت و همه را برای جلوگیری و کنترل این بیماری همه گیر.”

نوکلئیک اسید تست انجام خواهد شد در سراسر شهر گفت: با تمرکز بر جوامع مسکونی و مناطق کلیدی که در آن مورد جدید تایید شده است. دولت چین اجرا مطبوعاتی آژانس العالم گزارش داد 40,000 تست های انجام شده تا کنون.

بیش از 500 کارکنان پزشکی نیز با عجله به همسایه, Jilin شهرستان به ارائه کمک های خود را در روز یکشنبه به سطح هشدار مطرح شد از متوسط به بالا خارجه-رسانه های وابسته گزارش شده است.

خوشه عفونت در این شهر دیده می شود برخی از 8000 نفر قرنطینه با توجه به جهانی بار پس از یک جزئی مستند بود reimposed در این شهرستان در روز چهارشنبه با فاصله زمانی حمل و نقل عمومی متوقف شد تجمع جمعی ممنوع و داخلی در اماکن عمومی بسته شده است.

چین معاون نخست وزیر خورشید Chunlan – که شد چهره تلاش برای مدیریت ووهان را Covid-19 پاسخ بازدید استان آخر این هفته خواستار مقامات محلی گام تا تلاش های خود را برای مقابله با شیوع جدید.

پنج مقامات حذف شده از پست های خود را در شهر جیلین در این آخر هفته از جمله لیو Shijun معاون مدیر این شهرستان در کمیسیون بهداشت با توجه به CGTN. شولن را حزب کمونیست رئیس Li Pengfei نیز سرنگون در روز شنبه.


که در چین جشن یک ماه و بدون هر گونه گزارش coronavirus مرگ و میر در روز جمعه با برنامه ای برای سهولت بیشتر همه گیر محدودیت.

در شانگهای بیشتر دانش آموزان داده شد گزینه ای برای بازگشت به مدرسه در 3 ژوئن, اگر چه حفظ گزینه برای حضور در کلاس های آنلاین و چشم پوشی سخت اجتماعی فاصله و تست رژیم می آید که با بدنی درس.

پروازهای داخلی نیز از سر به 60 درصد از سطح قبل از بحران با توجه به کشور هواپیمایی تنظیم کننده با تعداد زیادی از سایت های گردشگری بازگشایی مانند پکن شهر ممنوعه و شانگهای دیزنی لند توچال.

در همین حال رویترز گزارش می دهد که چین و کره جنوبی که هر دو مشورت ژاپن در مورد شل شدن کنترل مرز در برخی از مسافران برای کمک به احیای فعالیت های کسب و کار بین سه کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>