Coronavirus: رادیو فردا میزبان انتقاد بالا متخصص بهداشت برای “خودکشی ملی طرح’

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson این کشور بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci ملی خود را بیش از توصیه ها برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

آقای کارلسون با استفاده از زمان خود را نشان می دهد عصر روز جمعه به انتشار diatribe در برابر مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و پیشنهاد خود را در سراسر کشور مستند.

“بیش از 10 میلیون آمریکایی در حال حاضر شغل خود را از دست” آقای کارلسون گفت. “تصور کنید که یک سال دیگر از این. که می خواهد خودکشی ملی و در عین حال این چیزی است که Anthony Fauci است که نشان می دهد حداقل.”

انتقاد از آقای کارلسون می آید پس از Dr Fauci به نظر می رسد در سی ان ان و خواسته شده بود که چرا هر دولت تحت stay-at-home سفارشات در طول بیماری همه گیر.

“من درک نمی کنم چرا که اتفاق می افتد,”,,,, Dr Fauci گفت. “اگر شما نگاهی به آنچه که در این کشور, من فقط نمی فهمم چرا ما در حال انجام آن است. ما واقعا باید باشد.”

در حال حاضر حدود 90 درصد از آمریکایی ها تحت stay-at-home سفارشات که تمام شد تصمیم توسط دولت فرمانداران.

Dr Fauci, که همچنین با این نسخهها کار در کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هرگز پیشنهادات که ما باید بسته شود “یک سال دیگر” برای مبارزه با گسترش به عنوان میزبان ادعا کرد.

آقای کارلسون در ادامه می گویند که دکتر Fauci درخواست شد برای “اقدامات شدید” در سراسر ایالات متحده تا زمانی که “هیچ coronavirus عفونت و مرگ و میر.”


اما در رادیو فردا میزبان از نظر او فکر کرد که می تواند مخل اجتماعی و اقتصادی است.

“پاسخ ما به کروناویروس می تواند به نوبه خود این را به مراتب فقیرتر ملت” آقای کارلسون گفت. “کشورهای فقیر هستند ناسالم کشورها همیشه و همه جا. در کشورهای فقیر مردم مردن از درمان بیماری است. در کشورهای فقیر مردم به مراتب بیشتر در معرض خطر مبهم ویروس ها مانند یکی از ما در حال مبارزه در حال حاضر. شما می خواهید به نگه داشتن آمریکایی ها از مرگ خود را قبل از زمان ؟ پس از آن نه فقر آنها است.”

در حالی که او به نام دکتر Fauci یک “مرد ایستاده” او فکر بیماری های عفونی متخصص می تواند اشتباه در مورد چقدر این ویروس می تواند تاثیر جوامع است.

“این بدان معنی نیست که او هرگز اشتباه است. در این سوال از همه گیر Fauci اشتباه شده است بارها و بارها,” او اضافه شده است.

Coronavirus موارد در آمریکا افزایش یافت و به بیش از 300,000 عفونت و مرگ و میر 8,162 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im