Coronavirus: چهار متحده موضوع ‘ماندن در خانه’ سفارشات به عنوان نزدیک به 100 آمریکایی پناهگاه در داخل خانه در میان همه گیر

فرمانداران در حداقل چهار متحده راه اندازی شد به موضوع “stay-at-home” سفارشات در روز دوشنبه با نزدیک به 100 میلیون آمریکایی در حال حاضر زندگی می کنند و دستورالعمل به اجتماع افراد یک تیم در داخل خانه به عنوان مقامات به دنبال نبرد گسترش Covid-19.

اوهایو اعلام کرد سفارشات جدید در روز یکشنبه الزامی ساکنان ماندن در خانه آغاز و در ساعت 11.59 در روز دوشنبه. سفارش خود باقی خواهد ماند تا زمانی که حداقل 6 مارس فرماندار مایک DeWine در بیانیه ای گفت.

“ما نمی مواجه دشمن مثل ما رو امروز در 102 سال” گفت: با اشاره به اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا. “ما در جنگ هستند. در زمان جنگ ما به فداکاری.”

فرماندار ماساچوست چارلی بیکر سپس صادر ماندن در خانه سفارشات در دوشنبه بسته شدن همه غیر ضروری کسب و کار آغاز و در روز سه شنبه و باقی مانده در اثر حداقل تا 7 مارس.

دولت را “همیشه اجازه می دهد تمام فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و دیگر انواع کسب و کار است که ارائه کالاهای اساسی و خدمات به ساکنان ماساچوست به ادامه کار” فرماندار گفت: در یک کنفرانس خبری.


برای بسیاری از ایالت های همه گیر باعث شده است که رهبران برای اجرای سفارشات آنها به شدت مخالف فقط روز پیش.

در میشیگان فرمانداری گزارش اطلاع رهبران کسب و کار پیش از اجرایی منظور در روز دوشنبه است که به طور موثر قرار دادن دولت در مستند — یک حرکت فرماندار گرچن Whitmer مخالف به تازگی به عنوان جمعه.

با این حال او اشاره کرد به خبرنگاران گفت در آن زمان: “نه داشتن برنامه برای انجام کاری در حال حاضر معنا نیست که در برخی از نقطه ما ممکن است به تهاجمی تر عمل است.”

محلی رسانه های خبری همچنین گزارش روز دوشنبه که Oregon فرماندار کیت براون به احتمال زیاد به موضوع اورژانس را او پیش نویس مشاوره ساکنان به ماندن در خانه پس از گفتن ساکنان در یک کنفرانس خبری در روز جمعه: “ماندن در خانه سالم بماند.”

تمام 50 ایالت به طور رسمی تایید موارد از رمان coronavirus پس ما در ابتدا مواجه با چالش های قابل توجهی در توزیع تست کیت در سراسر کشور است.

در مصاحبه با ان بی سی امروز در صبح روز دوشنبه, ما, جراح عمومی جروم Adams هشدار داد تاثیر در این کشور از coronavirus همه گیر خواهد گرفت.

“من می خواهم به درک: در این هفته آن را بد,” او گفت:, و اضافه کرد: “متاسفانه ما در حال پیدا کردن بسیاری از مردم فکر می کنم این نمی تواند اتفاق می افتد به آنها.”

“ما نمی خواهیم دالاس یا نیواورلئان یا شیکاگو به نوبه خود به آینده در نیویورک” جراح عمومی اضافه شده است. “این بدان معنی است که هر کس نیاز به در نظر گرفتن مراحل را درست در حال حاضر.”

ایالات متحده تا کنون تایید حداقل 35,000 موارد Covid-19 به عنوان کارشناسان پیشنهاد واقعی تعداد موارد در کشور شد به احتمال زیاد به مراتب بالاتر است. مرگ و میر است و در ضمن افزایش یافته است به 371 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>