Coronavirus: پنج انگلیسی تست مثبت برای بیماری به عنوان اولین اتباع خارجی تایید مرده در چین و مرگ و میر پیشی سارس’

پنج انگلیسی ها باید آزمایش مثبت برای coronavirus در فرانسه پس از آمدن به تماس مستقیم با یک ملی بریتانیا که اخیرا در بازگشت از سنگاپور در رشته شهروندان بریتانیا مظنون به حمل مرگبار بیماری

چهار بزرگسال و یک کودک تشخیص داده شد در حالی که ماندن در یک آلپ رفت و آمد مکرر در Contamines-Montjoie در نزدیکی Mont Blanc. مستقل درک آنها قرارداد این ویروس از سوم شخص در انگلستان بود که به تایید گرفتار ذات الریه-مانند بیماری است. انسان که آزمایش مثبت برای این ویروس در برایتون اعتقاد بر این است که به انگلستان بازگشت و در 28 ژانویه در نهایت قبل از اینکه قرنطینه بیش از یک هفته بعد.

پروفسور رولند Kao از دانشگاه ادینبورگ گفت: “این موارد نشات گرفته از مخاطبین در سنگاپور تغییر بازی به عنوان آنجا که تماس با ردیابی نگران است.

“همانطور که ما می دانیم که وجود خواهد داشت قابل توجهی پنجره از خطر در اطراف هنگامی که این موارد رخ داده است و همچنین به عنوان خطرات اضافی در ارتباط با انگلیسی, موارد, عنوان, فرانسوی, اسکی رفت و آمد مکرر که در آن آنها ماندن است به احتمال زیاد منجر به طیف گسترده ای از تماس های بین المللی خود است.

“ما به احتمال زیاد رسیدن به نقطه ای که در آن پیچک از انتقال خطرات رسیدن از چین در حال تبدیل شدن به یک وب, یک, که نیاز به طور قابل ملاحظه ای بیشتر منابع را کنترل کنید.”

در جای دیگر در برایتون پدر و مادر یک دانش آموز بوده است که به “خود-جدا” فرزند خود را که در گزارش آمد به تماس با یک مرد یافت می شود مبتلا به این ویروس در روز پنج شنبه. پدر و مادر که کودکان در پرتسلد آکادمی فرستاده شد روز گذشته را به اطلاع آنها از توسعه توسط معلم سر علامت Poston, برایتون و هاو اخبار گزارش.

“ما در حال کار با همکاری و هدایت توسط مقامات محلی و بهداشت عمومی انگلستان برای اطمینان حاصل شود که ما در Paca عمل به طور مداوم با حق مشاوره پزشکی” آقای Poston نوشت.

نگرانی در اطراف بیماری led یک مغازه دار در جنوب شهر ساحلی به درخواست مشتریان به پوشیدن ماسک و دستکش های پلاستیکی در فروشگاه. چینی صاحب مغازه لای چن ژانگ, 30, قرار دادن یک علامت در خارج یونگ فنگ شرقی فروشگاه مواد غذایی در جاده لندن توضیح سیاست جدید. دستکش یکبار مصرف در دسترس هستند در مقابل فروشگاه.

“من می خواهم برای محافظت از مشتریان و آنها را به احساس راحتی,” او گفت:.

در ضمن در یوکوهاما, ژاپن یک honeymooner منتقل شد از الماس شاهزاده بوش کروز به یک بیمارستان در زمین – یکی از 78 انگلیسی دارندگان گذرنامه روی.

Coronavirus ها: موارد تایید شده در سراسر جهان

و در مایورکا یک خانواده چهار شهروندان بریتانیا در حال آزمایش است و پس از آمدن به تماس با فرد مبتلا در فرانسه.

یک انگلیسی, اجاره, پرواز, حمل بیش از 200 نفر از جمله انگلیسی ها و همچنین تعدادی از شهروندان فرانسوی است که انتظار می رود برای ورود به بریتانیا در روز یکشنبه و آنها را قرنطینه می شود و در میلتون کینس.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: “ما آخرین پرواز از ووهان در زمان خاموش در 3.20 am به وقت محلی با بیش از 200 مسافر در هیئت مدیره از جمله کارکنان ما که تسهیل پرواز و پزشکان. در کنار اتباع بریتانیا وجود دارد ملیت های دیگر در هیئت مدیره است.”

از آن به عنوان مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از این ویروس همچنان به افزایش, با اتباع خارجی در میان کسانی که فوت کرده اند در چین – که در آن دو نفر از مرگ و میر مرتبط با ویروس رخ داده است.

در روز شنبه 60 ساله شهروند ایالات متحده شد اولین آمریکایی به مرگ پس از ابتلا به ویروس. ملی آمریکا که در کانون شیوع در ووهان چین بوده است و یک زن با یک زمینه موضوع سلامت با توجه به نیویورک تایمز.

مرحوم در میان 811 مرگ تایید شده توسط دولت چین در مرزهای خود با بیش از 37,000 موارد گزارش شده در سرزمین اصلی در کنار 25 در هنگ کنگ و 10 در ماکائو.

در آخرین دور از آمار و ارقام از مرکز استان هوبی است که بدترین برخورد با این بیماری همه گیر اضافی 89 نفر تایید مرده در سراسر یک روز در حالی که 2,656 مورد جدید گزارش شده است.

این بدان معنی است که ویروس جدید کشته شدن بیشتر مردم از سارس را در 2002-03 اما بسیاری از افراد مبتلا به مرگ از عفونت باقی می ماند بسیار پایین تر است.

پکن شده است مشتاق به حال این ویروس به عنوان سرچشمه در غیر قابل تنظیم حیات وحش بازار در ووهان – با دانشمندان در چین گفت: این بیماری ممکن است گسترش از طریق غیر قانونی pangolin تجارت در کشور است.

چین رسمی شین هوا اخبار آژانس گزارش داد که ژنوم توالی از رمان coronavirus سویه جدا شده از pangolins در مطالعه 99 درصد یکسان است که از افراد آلوده. آن گفت: پژوهش پیدا کرده بود در معرض خطر pangolins – جهان تنها پوسته پوسته پستانداران و یکی از مهمترین-قاچاق – به “به احتمال زیاد ميزبان”.

اما جیمز چوب رئیس دامپزشکی بخش در بریتانیا دانشگاه کمبریج گفت: این پژوهش به دور از قوی. “شواهد بالقوه دخالت pangolins در شیوع منتشر نشده از یک دانشگاه آزادی مطبوعات. این است که شواهد علمی,” او گفت:.

“به گزارش تشخیص RNA ویروسی با توالی شباهت بیش از 99 درصد کافی نیست. می تواند این نتایج شده اند ناشی از آلودگی بسیار آلوده محیط زیست؟”

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im