Coronavirus: فدرال شارژ, دکتر, فروش مغلوب ساختن پیشی جستن-پشتیبانی از ‘معجزه’ مواد مخدر در $4,000 ‘درمان بسته’

جنوب کالیفرنیا دکتر تحت فشار قرار دادند که همان ضد مالاریا مواد مخدر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج شده است در حال رفتن به اتهام یک جرم فدرال به اتهام ارتکاب تقلب در ایمیل.

جنینگز Staley, یک سان دیگو دکتر که توصیف ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان “تقریبا بیش از حد خوب درست باشد” روبرو خواهد شد اتهامات فدرال به اتهام تلاش برای فروش “Covid-19 درمان بسته” است که هزینه حدود $4000 و شامل بحث برانگیز ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین.

آقای Staley کار از خود, لاغرها, ساحل, Med Spa در سن دیگو — موضوع مخفی FBI عملیات. عوامل دریافت راهنمایی از این که دکتر فروش بسته های به بازار عرضه شده به عنوان coronavirus درمان با وجود راهنمایی از آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بیان وجود دارد هیچ درمان شناخته شده و یا درمان.

“ماموران FBI شروع به تحقیق در این Covid-19 مربوط به تقلب بلافاصله پس از دریافت یک نکته از مردم و مدت کوتاهی پس از معرفی یک عامل مخفی” یک بیانیه مطبوعاتی از وزارت دادگستری گفت.

در علاوه بر این به ارائه زیبایی-خدمات مرتبط — بوتاکس برداشتن مو, چاق, انتقال — Mr Staley نیز گفته ارسال تبلیغات خود را برای Covid-19 درمان بسته بودند که به عنوان “دربان پزشکی تجربه” و هزینه $3995 هر خانواده چهار.

این بسته شامل هیدروکسی کلروکین, آزیترومایسین “ضد اضطراب” و درمان “دسترسی به دکتر Staley” با توجه به این بیانیه.

مامور مخفی اف بی آی به نام آقای Staley تحت پوشش یک مشتری آینده نگر. فراخوان ثبت شد.

در طول مکالمه آقای Staley گفته گفت عامل که مواد مخدر شد, “شگفت انگیز درمانی” و “درمان معجزه آسا” است و آن را درمان Covid-19 “100 درصد است.” آقای Staley همچنین گفت که گفته عامل است که اگر او در زمان مصرف داروهای بدون داشتن بیماری آن را “ایمنی برای حداقل شش هفته است.”

“این پیشگیرانه و درمانی. آن را سخت به این باور آن را تقریبا بیش از حد خوب درست باشد. اما آن را قابل توجه بالینی پدیده” آقای Staley گفته گفت. “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این در پزشکی فقط بنابراین شما می دانید. واقعا من نمی تواند فکر می کنم از هر چیزی. که شما یک بیماری است که به معنای واقعی کلمه از بین می رود در ساعت است.”

در یک مطالعه تحقیقاتی به تازگی دریافتند که این دارو تا به حال هیچ اثر نمایشی در درمان Covid-19 بیمارانی که در بیمارستان بستری شده است با علائم.

در علاوه بر این به تلاش برای فروش عامل جعبه Mr Staley اتهام تلاش برای فروش عامل زاناکس و ارائه شده به انجام این کار بدون انجام هر نوع معاینه پزشکی. دکتر گفته ادعا کرد که او “کارگزار شد قاچاق هیدروکسی کلروکین از چین” بنابراین او می تواند خود را در قرص. او ادعا کرد که مواد مخدر شد و پنهان از مقامات گمرکی از طریق تماس با آن “سیب زمینی شیرین عصاره.”


اف بی آی در بازدید از دفتر دکتر هفته آینده اما آشکار نیست که فراخوان شده بود در یک عملیات مخفی. عوامل پرسید: اگر دکتر گفتن بیماران که درمان 100 درصد موثر و دکتر گفت که او تا به حال نه.

“این امر می تواند احمقانه است. ما هرگز چیزی مانند این که” او گفت که گفته این عوامل است.

“ما نمی خواهد تحمل Covid-19 کلاهبرداران که سعی کنید به سود و امکان استفاده از همه گیر ترس و تقلب و سرقت و آسیب دیگران” ما وکیل اندرو آبجو در بیانیه ای گفت. “مطمئن باشید: کسانی که درگیر این نفرت رفتار را پیدا خواهد کرد خود را در تیررس دادستان فدرال.”

دکتر برنامه ریزی شده است برای تفهیم اتهام در دادگاه فدرال در سن دیگو در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات