دارای صدای تیک تیک

معامله گران کار در کف بازار بورس نیویورک. (عکس توسط Spencer Platt/گتی ایماژ)

سرمایه گذاران به دنبال فراتر از استیضاح درام transfixing واشنگتن به دیگری ژئوپولیتیک اختلال به عنوان مداوم گسترش coronavirus منشاء آن در چین باعث شدیدترین فروش سهام از اکتبر.

این شاخص میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500 در هر دو ریخته 1.6 درصدو نزدک از دست 1.9 درصد است. روز ضرر قابل توجهی به اندازه کافی برای پاک کردن داو دستاوردهای این سال است. سرمایه گذاران به دنبال ایمنی اوراق بازدهی اوراق 10 ساله وزارت خزانه داری اوراق قرضه کاهش یافته و به 1.605 درصد پایین آن دیده نشده از اکتبر.

به فروش سهام بود به خصوص حاد در میان هتل های هواپیمایی و کروز نام به عنوان سرمایه گذاران آماده برای گردشگری به یک ضربه. در وال استریت ژورنال کارن Langley “وین استراحتگاه از دست 6.7 درصد به دلیل بزرگ حضور در قمار نقطه داغ ماکائو. Las Vegas Sands پایین بود 5.5 درصد. رویال کارائیب کروز کاهش 6 درصد. شرکت های هواپیمایی نیز بزرگ بازنده است. هواپیمایی متحده منابع کاهش یافته و 5 درصد خطوط هوایی آمریکا کاهش یافت و 5.5 درصد. خطوط هوایی دلتا از دست 3.4%.”

مدیران سرمایه گذاری گفت: در حالی که سهام می تواند همچنان به اسلاید اگر ویروس گسترش می یابد و رشد می کند بیشتر بدخیم بازار نیز شده است در ابتدا به صورت یک قلاب: تجمع که زمانی شروع شد که آمریکا و چین تجارت تنش ها کاسته در سقوط اتحاد تیره و تار ارزیابی.

“بازار در حال حاضر کمی طولانی و گران است. هر نوع دست انداز در جاده ها در حال رفتن به احساس زمانی که شما در حال سفر از 1000 مایل در ساعت” Scot لنس مدیر عامل در کالیفرنیا مبتنی بر تیتوس مدیریت ثروت به من می گوید. “ما در آن به عنوان یک سالم کاهش و آن را می تواند تبدیل به یک فرصت خرید.”

مقامات بهداشتی باید موارد تایید شده در 14 کشور از جمله پنج در ایالات متحده هر چند چین باقی مانده کانون:

مرگ و میر در چین در حال حاضر می ایستد در 106 با بیش از 4,565 موارد گزارش شده است. “هنگ کنگ اعلام کرد اقدامات چشمگیر به ساقه جریان از سرزمین اصلی چین به خاک بسته شدن دو راه آهن و کشتی و مرزی تور اتوبوس” این پست را Gary Shih و سیمون Denyer گزارش این صبح است. “پرواز به سرزمین اصلی چین خواهد بود و کاهش به نصف و فردی ویزا به چینی دیگر صادر می شود با شروع از پنج شنبه.”

یک ارزیابی از گسترش بیماری “فرض خوش بینانه 90 درصد قرنطینه هنوز هم پیش بینی شده بیش از 59,000 عفونت و 1500 مرگ و میر — دو بار عوارض از 2002-2003 سارس شیوع” پست من همکاران گزارش. و برآورد اقتصاد کلان تاثیر در چین متفاوت است; the Economist Intelligence Unit پروژه آن را می تواند اصلاح 0.5 تا 1 درصد 5.9 درصد از پیش بینی رشد اقتصادی چین در این سال است.

چین رشد سریع این قرن به معنی بخت و اقبال از اقتصاد مهم تر از همیشه به اقتصادی جهانی بهداشت. در طول شیوع بیماری سارس برای مثال در کشور به خود اختصاص 4 درصد از جهان را در فعالیت های اقتصادی — سهام آن پس از چهار برابر شده, DataTrek تحقیقات بنیانگذاران نیکلاس کولا یادداشت ها. “بازار مناسب است به نگرانی در مورد آنچه به این معنی که به اقتصاد چین و با فرمت به بقیه جهان” او به من می گوید.

برخی از اقتصاددانان باقی می ماند unperturbed در مورد خطرات به آمریکا که در آن “ترس از بیماری است که در حال حاضر یک نگرانی بزرگتر از این بیماری خود را” با توجه به توجه داشته باشید از رایان شیرین مدیر زمان واقعی اقتصاد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. “سال 2003 شیوع [آمريکا] است که شاید مناسب ترین مقایسه اما coronavirus گزارش شده است که نه به عنوان کشنده و مهار روش امروز بیشتر موثر است. ما پیش بینی نمی ساخت یک تنظیم به پایه ما پیش بینی برای اقتصاد ایالات متحده است.”

وجود دارد مقدار زیادی از توپ های قوی برای سرمایه گذاران برای پیگیری این هفته فراتر از coronavirus.

مهمترین آنها در بالا از استیضاح فدرال رزرو در دیدار اواسط هفته با تغذیه صندلی جروم پاول را به چهره خبرنگاران در اقتصاد را در مسیر. به علاوه یک قایق از شرکت های بزرگ در حال گزارش درآمد خود را. هر دو پاول و شرکت روسای پیوستن به درآمد تماس می تواند ارائه راهنمایی در مورد چگونه به طور جدی آنها در حال تهدید این بیماری به شمار. “این گرفته شده در مرکز صحنه برای سرمایه گذاران و در آن باقی خواهد ماند وجود دارد برای چند روز بیشتر حداقل” کولا می گوید.

شما در حال خواندن مالی 202 ما باید به عنوان خوانده شده tipsheet در جایی که وال استریت در دیدار واشنگتن است.

فدرال رزرو صندلی جروم پاول. (ایسنا/جاشوا رابرتز)

تغذیه چشم ترفند به ترازنامه است.
وال استریت ژورنال را نیک Timiraos: “با مقامات فدرال رزرو به احتمال زیاد به نگه داشتن نرخ بهره ثابت در ماه های آینده تمرکز خود را در نشست این هفته شیفت به ریز تنظیم کنترل خود را از کوتاه مدت نرخ. فدرال رزرو با موفقیت به آب گرفتگی بازار با پول نقد در اواخر سال گذشته برای جلوگیری از افزایش یک شبه نرخ وام. در حال حاضر مقامات باید تصمیم بگیرید که چه زمانی و چگونه به باد کردن برنامه است. این کار می تواند پیچیده تر اگر برخی از بازار مفسران راست که حرکت سوخت یک سهام-بازار رالی.”

فوق سریع هزینه های معاملاتی میلیاردها: “فرکانس بالا معامله گران کسب نزدیک به 5 میلیارد دلار در بازارهای بورس جهانی از یک سال و با استفاده از کمی خارج از تاریخ قیمت تحمیل کوچک اما قابل توجهی مالیات بر سرمایه گذاران یک مطالعه جدید می گوید:” وال استریت ژورنال الکساندر Osipovich گزارش.

“مطالعه — منتشر شده توسط انگلستان مالی تنظیم کننده سازمان رفتار مالی — میریزد نور در بحث عمل به نام” پوشیدگی آربیتراژ,’ است که در آن فوق سریع معامله گران به دنبال واکنش نشان می دهند به تازه بازار-انتقال اطلاعات با سرعت بیشتری نسبت به دیگران می توانید.”

 • ارزش آن اشاره کرد این می آید به عنوان قانونگذاران در حال توجه

  : “FCA را مطالعه می آید به عنوان سیاستمداران در اروپا و آمریکا از جمله سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) و از سوی دیگر ، الیزابت وارن (D-جرم.), تحت فشار قرار دادند برای مالی-مالیات بر معاملات یک سیاست در بخشی در مهار سرعت بالا معامله. این مطالعه همچنین می تواند سوخت و تلاش مبادلات به بازسازی بازارهای خود را به محدود کردن زمان تاخیر آربیتراژ — مثلا با معرفی split-second تاخیر قبل از معاملات شناخته شده به عنوان ضربه سرعت.”

تجارت پرواز-اطراف:

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. (اوان Vucci/AP)

مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش فولاد تعرفه: ” [تهمت] اعلام کرده است قصد دارد به گسترش خود تعرفه های خارجی استیل و آلومینیوم گفت: تعرفه های موجود تا به حال ثابت نشده به عنوان موثر به عنوان او امیدوار بود در احیای آمریکایی تولید” نیویورک تایمز Ana سوانسون و پیتر Eavis گزارش.

“در بیانیه روز جمعه شب رئیس جمهور متهم به شرکت های خارجی از تلاش برای ‘دور زدن’ 25 درصد تعرفه او قرار داده و خارجی جراحی و 10 درصد تعرفه او قرار داده و خارجی آلومینیوم در سال 2018 است. واردات فولاد و آلومینیوم به ایالات متحده کاهش یافته است از آنجا که تعرفه ها رفت و به جای او گفت: اما واردات محصولات ساخته شده با این فلزات بود ‘به طور قابل توجهی افزایش یافته است.’ “

 • چه چیزی جدید:

  تعرفه های جدید “را پوشش میدهد محصولات ساخته شده از فولاد و آلومینیوم — مانند حمالت ها استیپلز کابل انواع خاصی از سیم ها و ضربه گیر ها و سایر قطعات اتومبیل و تراکتور — همانطور که از Feb. 8.”

 • وجود دارد احساس رهایی:

  “جف کشتی اقتصاددان ارشد در ائتلاف برای مرفه امریکا یک گروه تجاری است که تعداد شرکت های ساخت فولاد کابل و محصولات دیگر در میان عضویت خود را به نام اندازه گیری ‘عاقلانه حرکت می کند.’ “

 • و من گفت:-شما-بنابراین:

  “اقتصاددانان طولانی استدلال کرد که با افزایش قیمت فولاد و آلومینیوم [تهمت] و تعرفه را گران تر به تولید و چیزهایی مانند ناخن و یا اتومبیل در ایالات متحده — و تشویق شرکت ها برای واردات بیشتر از کسانی که در مورد به جای اینکه آنها در ایالات متحده است. چاد Bown, یک عضو ارشد در موسسه پترسون برای اقتصاد بین الملل, به نام این یک مثال از ‘آبشاری حمایت از تولیدات داخلی” است که او گفت: ‘به طور کامل قابل پیش بینی است.’ “

کانادا حرکت رو به جلو در USMCA: “کانادا اقلیت لیبرال دولت لگد تصویب فرایند جدید قاره پیمان تجارت در روز دوشنبه و خواست مخالفت قانونگذاران به طور رسمی تایید معامله با بیشترین سرعت ممکن” رویترز را Kelsey جانسون ،

“کانادا تنها کشور هنوز به تصویب سه جانبه ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافق (USMCA) که به روز رسانی 25 ساله توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی. معاون نخست وزیر Chrystia Freeland که منجر به کانادا از تیم مذاکره کننده خواست قانونگذاران به مجموعه تعصب را کنار بگذارند. لیبرال ها را کنترل نمی, مجلس عوام و باید با تکیه بر مخالفت قانونگذاران به حکومت.

استیضاح دقیقه: یک سرعت خواندن آخرین اخبار از کنگره استیضاح روند.

“کاخ سفید کار می کند برای جلوگیری از آسیب اتهامات در آینده بولتون کتاب. “توسط پست Ashley Parker جاش Dawsey و مت Zapotosky

“4 takeaways از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم در دفاع. “توسط پست کهربا فیلیپس

“Toomey مورد بحث” یک-به-یک ” شاهد معامله در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در میان بولتون آیات مقامات می گویند. “توسط پست رابرت کاستاریکا

“بولتون نگران بود که مغلوب ساختن پیشی جستن را نعمت برای رهبران خودکامه کتاب می گوید. “توسط نیویورک تایمز مایکل S. اشمیت, مگی Haberman

یک بوئینگ لوگو دیده می شود در این شرکت تسهیلات در اورت بشویید. (Lindsey Wasson/فردا نیوز)

بوئینگ می شود پول بیشتری به آب و حداکثر مسائل: “بوئینگ امن تعهدات بیش از 12 میلیارد دلار تامین مالی از بیش از یک دوجین از بانک ها به مردم آشنا با این موضوع به عنوان غول صنعتی سواحل تا ترازنامه خود را در میان نزدیک به yearlong پایه 737 Max” CNBC لسلی Josephs گزارش.

“سازنده بود و تلاش برای تضمین وام حداقل 10 میلیارد CNBC گزارش هفته گذشته … بوئینگ است که انتظار می رود به جزئیات مالی آن استراتژی که آن را گزارش درآمد قبل از بازگشایی بازار در روز چهارشنبه.”

قانون کالیفرنیا تقسیم رانندگان: “Uber تصمیم به رانندگان اجازه می دهد برای تنظیم نرخ های خود را در سه کالیفرنیا بازارهای تحریک ترس از یک مسابقه به پایین در قیمت گذاری” همکار من فیض صدیقی ،

“آزمون های انجام گرفته در ساکرامنتو سانتا باربارا و پالم اسپرینگز یکی از Uber پاسخ به AB5 جدید قانون کالیفرنیا نیاز شرکت ها به کارگران, کارمندان و یا ایجاد وضوح که آنها پیمانکاران مستقل. که نیاز به در میان سایر مدارک نشان دادن این کارگران از شرکت کنترل است.”

Village Inn فایل برای ورشکستگی: “اپراتور ایجاد کرد مسافرخانه و نانوا مربع رستوران زنجیره ورشکستگی کرده است پس از سال ها از ضرر و زیان آن را به عنوان چهره فشار مداوم از جدید گاه به گاه ناهار خوری مارک ها و رقبای بزرگتر” وال استریت ژورنال جاناتان Randles گزارش.

“رستوران اپراتور آمریکایی روبان آبی Holdings LLC ظ برای فصل 11 حفاظت از روز دوشنبه در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ویلمینگتون دلم. از تشکیل پرونده ورشکستگی می آید پس از روبان آبی گفت: این بسته 33 عملکرد ضعیفی رستوران مکان و گذاشته حدود 1100 کارکنان.”

طرفداران سوگواری از دست دادن Kobe Bryant با موقت یادبود در مقابل لا در سراسر زندگی از مرکز استیپلز. (کیت بیرمنگام/اورنج کانتی ثبت نام/AP)

کوبه سرمایه گذار: “زمانی که او بازنشسته پس از قهرمانی نکردم دو دهه سلطنت در انجمن ملی بسکتبال کوبه برایانت ساخته شده یک چیز روشن است: او انجام شد و نه رقابت” همکار من تیلور Telford گزارش. “برایانت دوم عمل نشان داد افسانه بسکتبال به یک ادراک کارآفرین که اخلاق کاری و گسترده منافع رو او را به موفقیت به عنوان یک سرمایه گذار و نویسنده و فیلم و پادکست تولید.”

“‘The Black Mamba,’ برایانت به عنوان شناخته شده بود شروع به توطئه خود را ارسال-بسکتبال زندگی سال قبل از 2016 بازنشستگی از تیم لس آنجلس لیکرز که در آن او خود را صرف تمام 20 سال زندگی حرفه ای. در میان بالاترین پرداخت بازیکن بسکتبال NBA در تاریخ برایانت ضرب در میلیون ها نفر خود را از طریق سودآور تخته سنگ از تاییدیه از جمله نایک, mcdonald’s, نینتندو و جن. او مجموعه مناظر خود را در تبدیل شدن به یک سرمایه گذار با نزدیک شدن میلیاردر کریس Sacca برای مشاوره در مورد چگونه برای تبدیل شدن به یک مغول.”

 • Sacca شک و تردید بود. اما برایانت رفت و همه در:

  “در سال 2013 برایانت تاسیس یک شرکت سرمایه گذاری در راستای سرمایه گذاری در رسانه ها و فن آوری با کارآفرین جف Stibel بنیانگذار Web.com. برایانت Stibel که در حال حاضر بیش از 2 میلیارد دلار دارایی های, یک رخوتی که کوکا کولا در زمان اکثریت سهام در ورزش-نوشیدنی ساز Bodyarmor تبدیل برایانت 6 میلیون دلار سرمایه گذاری به بیش از 200 میلیون دلار. از آن پس برایانت Stibel ساخته شده خود را در بالا مشخصات سرمایه گذاری در شرکت های مانند بازی حماسه ساز از wildly محبوب Fortnite — به عنوان به خوبی به عنوان گرم-سس ساز Cholula, چینی, e-commerce, غول راهنمایی و شخصی-کامپیوتر غول پیکر دل است.”

ممکن است دین غذاهای ادغام جستوجو کرد: “فدرال ضد انحصار تنظیم کننده در حال کاوش یک توافق احتمالی بین آمریکا لبنی تعاونی و دین مواد غذایی شرکت ، ورشکسته شیر-پردازش های غول پیکر به عنوان صنایع لبنی هماهنگی مجدد پس از چند دهه از کاهش مصرف شیر,” وال استریت ژورنال را یعقوب Bunge گزارش.

“مسئولان و مردم در این صنعت گفت: وزارت دادگستری است در بحث با کشاورزان و فروشندگان بالقوه تاثیر چنین یک معامله در قیمت شیر و رقابت در لبنیات کسب و کار به عنوان دین به بررسی فروش دارایی ها پس از تشکیل پرونده برای ورشکستگی … برخی از گروه های کشاورزی را مطرح کرد که یک کراوات تا بین دین و DFA ممکن است منجر به غلظت بیش از حد از شیر خریداران در بخش هایی از کشور است. ایالات متحده با مصرف شیر کاهش یافته است حدود 40 درصد بیش از چهار دهه گذشته مایع-تولید شیر منتقل شده به تعداد کمتری از گیاهان بزرگتر است.”

فدرال رزرو ساختمان. (اندرو Harrer/بلومبرگ)

ولکر قانون عقبگرد را سهولت در بانک سرمایه گذاری در VC بودجه. بلومبرگ خبر جسی همیلتون: “وال استریت بانک را خیلی شل تر محدودیت در سرمایه گذاری در سرمایه گذاری صندوق های سرمایه تحت رگولاتور’ آخرین عقبگرد از ولکر قانون با توجه به سه نفر آشنا با این موضوع.

“ساخت آن را آسان تر برای وام دهندگان به سهام در صندوق های سرمایه گذاری است که در میان تغییراتی که فدرال رزرو و دیگر ناظران به پیشنهاد این هفته گفت: مردم که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد این طرح است. داد-فرانک عمل حکومت بالا بوده است هدف از تنظیم کننده های تعیین شده توسط [تهمت] و برخی از سازمان های درگیر طرح به رای دادن در تعمیرات اساسی Jan. 30.”

گسترش coronavirus است قطع بزرگترین مهاجرت سالانه از طریق اقتصاددان آدم Tooze:

امروز:

 • اپل و استارباکس, Pfizer, United Technologies, لاکهید مارتین, Harley-Davidson, 3M, eBay Inc. در میان شرکت های قابل توجه گزارش درآمد خود را

 • SEC رئیس Jay کلیتون آدرس 47 سالانه اوراق بهادار قوانین و مقررات موسسه

 • خانه راه و وسیله کمیته دارای شنوایی در خانواده پرداخت و پزشکی ترک طرح

 • همیلتون پروژه دارای یک رویداد در عادلانه راه هایی برای افزایش درآمد مالیاتی

چهار شنبه:

 • مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به ثبت نام در این USMCA

 • بوئینگ Tesla, Facebook, مایکروسافت, مک دونالد, General Electric و AT&T در میان شرکت های قابل توجه گزارش درآمد خود را

 • خانه کمیته بودجه دارای شنوایی در CBO اقتصادی چشم انداز

 • راه و وسیله کمیته دارای شنوایی در آینده زیرساخت های سرمایه گذاری

پنج شنبه:

از پست تام Toles:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im