Coronavirus نگرانی بی درنگ Facebook آمازون به رها کردن از بزرگ Barcelona tech کنفرانس

کنفرانس ها و رویدادهای صنعت بزرگ کسب و کار تولید بیش از 1 تریلیون دلار در هزینه های هر سال در جلسه سالن پذیرایی هتل ها و سفر با توجه به رویدادهای صنعت شورای.

اکثریت قریب به اتفاق از coronavirus موارد تا کنون شده است در داخل چین که در آن وجود داشته است بیش از 41,000 عفونت در مقایسه با 319 در سراسر نقاط جهان با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. اما عدم اطمینان در مورد چگونه ویروس را گسترش کسب و کار و مسافران کرده است. داستان یک تاجر که به نظر می رسد تصویب این ویروس به مردم در حداقل سه کشور موجب نگرانی است.

Mark Cooper مدیر اجرایی انجمن صنعت نمایندگی کنفرانس سالن تعدیل اضطراری وبینار هفته گذشته برای سازمان به دنبال مشاوره در مورد نحوه رسیدگی به این ویروس. حدود 400 گروه های شرکت کننده گفت: پرسیدن سوال در مورد همه چیز از مواد ضد عفونی کننده به این که آیا coronavirus می تواند به عنوان یک وضعیت خارج از کنترل خود که باعث فورس ماژور بند در قرارداد و اجازه می دهد لغو شد.

“این کاملا یک وضعیت است که جلسات و کنفرانس صنعت ایستادن واکنش نشان می دهند و آماده” گفت: کوپر که سر از IACC.

سازمان دهندگان این آخر هفته سالانه کنفرانس امنیتی مونیخ گفت که آنها آگاه بودند هر گونه لغو مرتبط coronavirus اما افزودن آنها مشغول به کار بودند با مقامات بهداشتی برای جلوگیری از عفونت. در میان ده ها تن از رهبران جهان برنامه ریزی شده برای شرکت ها رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی کانادا, نخست وزیر جاستین ترودو و وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo.

جلسه طول می کشد مکان در ایالت بایرن در خانه به بزرگترین خوشه از coronavirus عفونت در غرب — 14 که از سه شنبه شب.

بیماری آلزایمر بین المللی را در نشست سالانه در سنگاپور استرالیا غلات صنعت کنفرانس در چین و ویتنام و هنر بازل در هنگ کنگ در میان لغو و یا به تعویق افتاد کنفرانس ها در آسیا است.

کوپر گفت: “نمی دانم از تمام همایش ها می شود در اروپا و یا ایالات متحده است. اما در برخی موارد بزرگ شرکت کنندگان در حال بیرون کشیدن.

“اریکسون هزاران نفر از بازدید کنندگان در آن سالن هر روز و حتی اگر کم خطر است این شرکت نمی تواند تضمین سلامت و ایمنی کارکنان و بازدید کنندگان” سوئد شرکت مخابرات گفت: در بیانیه ای که آن را به عنوان حمایت از MWC بارسلونا صنعت مخابرات مجموعه رویداد برای شروع Feb. 24.

آمازون و سونی کره جنوبی تلفن همراه ساز LG و شرکت نیمه هادی میکرون در میان دیگران است که گفت: آنها در حال بیرون کشیدن از MWC بارسلونا از آنجا که از virus. ال جی در حال برنامه ریزی برای آوردن صدها نفر از کارکنان به جمع آوری اما در نهایت تصمیم گرفت “نه به آنها را در این وضعیت گفت:” فرانک لی, ال جی, سخنگوی. این شرکت همچنین لغو همه غیر ضروری کسب و کار, سفر, او گفت:.

در دوشنبه, GSMA, گروه صنعتی است که سازماندهی این رویداد سالانه گفت: هنوز هم وجود دارد 2,800 شرکت کنندگان آیند. در میان آنها هستند Huawei و ZTE دو شرکت چینی تجهیزات سازندگان قرار داده است که “اقدامات پیشگیرانه” در محل برای جلوگیری از کارکنان از گسترش این ویروس GSMA گفت.

سعی کنید برای اطمینان بخشیدن به شرکت کنندگان GSMA منتشر شده یک لیست از موارد احتیاط آن است که مصرف: مسافران از چین هوبئی که در آن بیش از 900 نفر کشته شده اند از این ویروس نمی شود مجاز به حضور و مسافران از چین نیاز به اثبات است که آنها که در خارج از چین برای 14 روز قبل از این کنفرانس است. شرکت کنندگان خود را در دماهای نمایش و خواسته خواهد شد که به گواهی است که آنها تا به حال هیچ تماسی با فرد آلوده.

سازمان را ضد عفونی کردن میکروفن بین هر سخنران گام تمیز کردن دستگیره دستگیره های درب لمس صفحه نمایش و حمام و تعدادی از سایت های پزشکی پرسنل GSMA گفت.

آن را نیز توصیه “تمام شرکت کنندگان به اتخاذ یک بدون دست دادن سیاست” این گروه در بیانیه ای گفت.

سیستم های یکپارچه اروپا سالانه جمع آوری سمعی و بصری صنعت گفت: حدود 50 شرکت های چینی را به خارج از این هفته جلسه ای در آمستردام “با توجه به محدودیت های مسافرتی و پرواز لغو شد.” چند non-شرکت های چینی نیز حمایت می شود.

مانند بارسلونا رویداد آمستردام جمع آوری مشاوره در برابر دست دادن. “ساده کلامی تبریک و یا fist bump انجام خواهد شد” سازمان گفت.

Loveday موریس در برلین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>