بیش از 50 نفر تست مثبت برای coronavirus در پکن در تازه شیوع بیماری همه گیر از این شهر به نظر می رسد برای روشن بوده اند این بیماری به مدت هفت هفته.

مقامات به سرعت اعمال یک مستند جدید در منطقه اطراف چینی پایتخت بزرگترین عمده فروشی بازار مواد غذایی که در آن شیوع جدید آغاز شد, در تلاش برای جلوگیری از موج دوم.

مقامات شهر پکن گفت: 45 کارگران در Xinfadi بازار مثبت آزمایش برای coronavirus اگر چه آنها نشان داد هیچ نشانه ای ندارند.

که در علاوه بر این به هفت مورد زودتر از مردم با علائم و شش نفر از آنها بازدید کرده اند و یا مشغول به کار در بازار است.

بازرسان در زمان 1,901 نمونه از گوشت سطوح dustbins دستگیره و اشیاء دیگر در بازار گفت: 40 آزمایش مثبت است.

مقامات بلافاصله متوقف فروش گوشت گاو و گوسفند در بازار و بسته دیگر بازارهای عمده فروشی در پکن.

آنها در حال تلاش برای ایجاد چگونه بزرگ Xinfadi بازار که تامین حداقل چهار پنجم از پایتخت گوشت و سبزیجات موجب شیوع جدید چین با وجود داشتن سخت مستند قوانین برای بسیاری از هفته.

یک مقام رسمی گفت: این منطقه بود در حال حاضر در “جنگ به حالت اضطراری”.

سر از بازار گفت: این ویروس کشف شده است در هیئت مدیره سفت وارداتی ماهی قزل آلا در پکن, اخبار, گزارش و چندین سوپر مارکت های زنجیره ای حذف ماهی قزل آلا از قفسه های خود را در واکنش است.

توجه متمرکز بر Xinfadi پس از گزارش سه مورد در روز پنج شنبه و جمعه. دو نفر از افراد آلوده شده به بازار و سوم مشغول به کار با یکی از آنها در نزدیکی گوشت موسسه تحقیقات و با توجه به رسانه های چینی.

مقامات شهرستان در حال حاضر همه تست از بیش از 10 ، 000 کارگران در بازار است. آنها همچنین دستور آزمایش نمونه غذایی از همه پکن عمده فروشی بازار مواد غذایی و همچنین مواد غذایی بازرسی ایمنی در رستوران ها و سوپر مارکت ها.

بازار شد توقیف شده توسط پلیس محافظت و نظامی اگر چه برخی از افراد اجازه داده شد در پس از نشان دادن اسناد در ایست های بازرسی.

وقوع بیش از 50 روز پس از آخرین محلی مورد در این شهرستان از 20 میلیون نفر نشان می دهد که چگونه coronavirus می تواند بازگشت به محدودیت ها کاسته ناظران گفت.

در نانجینگ پایتخت استان شرقی جیانگسو یک انجمن محلی از رستوران ها گفت: این امر جلوگیری خدمت مواد غذایی حاوی غذاهای دریایی خام و محصولات حیوانی.

یازده محلی مناطق مسکونی در منطقه اطراف Xinfadi بازار قرار داده بودند به مستند.

جنبش محدودیت نیز به ارمغان آورد در سراسر پایتخت با رویدادهای ورزشی معلق گردشگری از دیگر نقاط کشور منع و برنامه های بازگشایی مدارس ابتدايی را در خود نگه دارد.

بیش از 130 تماس نزدیک از افراد آلوده شده اند دستور داد به قرار دادن خود را به قرنطینه.

داوطلبان رفتن درب به درب در برخی از نقاط شهر و پرسیدن که آیا هر کسی که تا به حال بازدید Xinfadi بازار به تازگی به طوری که مربوط به مردم می تواند آزمایش می شود.

Coronavirus شد اولین گزارش در ماه دسامبر در بازار در ووهان که در آن زندگی می کنند حیوانات فروخته شد.

“این بیماری همه گیر در حال حاضر تقریبا بیش از, و سپس به طور ناگهانی وجود دارد یک یا دو بیشتر نقاط جدید” گفت: Jin ژنگ یک زن در 20s خود را راه رفتن در مرکز پکن. “من یک کمی می ترسم. من امیدوارم که هر کس اجتناب بیرون رفتن زیاد و پوشیدن دنده محافظ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات