Coronavirus: پدر لوئیزیانا 17-year-old اختلافات ادعا پسرش درگذشت Covid-19

پس از لوئیزیانا فرماندار اعلام کرد که coronavirus گرفته بود از زندگی یک دختر 17 ساله نوجوان پدر است و اختلاف خواب و مرگ.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه فرماندار جان ادم ادواردز با اشاره به مرگ Jaquan اندرسون به عنوان شواهدی وجود دارد که coronavirus به معنای “همه در معرض خطر است”.

وی افزود: “برخی از درصد از جمعیت بدون در نظر گرفتن سن و سلامت که در خطر جدی و عوارض شدید و … که شامل مرگ است.”

در حالی که این تحقیقات به علت Jaquan مرگ در حال انجام است, پدرش, کوین موران روز پنجشنبه گفت که پسرش مرده بود از “نارسایی قلبی”.

با توجه به نیواورلئان مدافعآقای مورن شگفت زده شد که پسرش علت مرگ تشخیص داده شده بود به عنوان کروناویروس گفت: “این قلب شکست.

“مردم نمی خواهند اجازه دهید به شما زخم التیام یابد. … من خیلی ناراحت است.”

نوجوان یکی از 18 مرگ و میر اعلام شده توسط لوئیزیانا وزارت بهداشت در روز چهارشنبه به عنوان تایید موارد coronavirus موج در اطراف نیواورلئان.

بیش از 2.300 مردم در حال تایید کرد که این ویروس در لوئیزیانا که در حال حاضر سریع ترین نرخ رشد از موارد در هر نقطه در جهان است.

“این است که رفتن به فاجعه است که تعریف ما نسل” Collin آرنولد مدیر نیواورلئان’ از امنیت و آمادگی اضطراری گفت: سی ان ان در روز پنج شنبه.

تعداد مرگ و میر نیز افزایش می دهد ممکن است که لوئیزیانا مقامات ضبط شده است مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. مرگ رسمی برگه در دولت شامل هر کسی که تست مثبت است.


Jaquan اندرسون تنها کسی که زیر سن 36 در چهار چوب خط حساب کردن در حالی که قدیمی ترین فرد در سن 98.

روز چهارشنبه مقامات در لس آنجلس گزارش مرگ یک جوان 17 ساله که تست مثبت برای coronavirus.

مرگ کالیفرنیا نوجوان نیز همچنان تحت بررسی است. در بیانیه دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: “این پرونده پیچیده است و ممکن است یک جایگزین برای توضیح این مرگ و میر.”

افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی شده اند و فرض بر این بود که بیشتر در معرض خطر از coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>