Coronavirus: طراح مد Christian Siriano باعث می شود در صورت ماسک های پزشکی کارگران

طراح مد Christian Siriano ارائه شده به صورت, ماسک های پزشکی کارگران در نیویورک است.

در اوایل این هفته گزارش شد که پزشکان و کادر پزشکی در سراسر ایالات متحده شد در حال اجرا از ماسک های صورت است که آنها نیاز به حفاظت از خود در برابر Covid-19.

اتاق اورژانس پزشک از فلوریدا گفت: مستقل است که برخی از کارگران بهداشت در مصرف کاغذ ماسک خانگی برای شستشو و استفاده مجدد حتی اگر آنها باید دور انداخته شود و پس از هر بیمار استفاده کنید.

در جمعه 20 مارس آمریکایی طراح مد Siriano رسیده به نیویورک فرماندار اندرو کومو در توییتر برای ارائه به صورت ماسک اگر سیاستمدار می گوید دولت نیاز دارند.

“اگر @NYGovCuomo می گوید: ما نیاز به ماسک های تیم من کمک خواهد کرد که بیشتر” Siriano را صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده. “من باید کامل دوخت تیم هنوز در کارکنان مشغول به کار از خانه است که می تواند کمک کند.”

کومو در پاسخ بی درنگ به Siriano را توییت کرد و گفت که او خواهد پیام طراح بخش خصوصی است.

سیاستمدار بعد توییتی یک به روز رسانی خود را 1m پیروان توییتر نوشته: “ما در تماس با @CSiriano. قدردانی از کمک به او بسیار است.”

Siriano است پس از ارائه چندین روز رسانی در کار است که در حال رفتن به ساخت ماسک صورت.

یک سخنگوی طراح مد در بیانیه ای گفت که این ماسک ساخته می شد به طور خاص برای “پرسنل بیمارستان”.

“مسیحی کارکنان فاضلاب در حقوق و دستمزد در خانه نشسته و آماده به کار” گفت: بیانکا Bianconi طراح را روزنامه نگار.

“آنها شروع به آنها را در حال حاضر که ما اهدا خواهد شد و سپس یک برنامه را با هم به ما گوشت آن را به ساخت آنها/بیشتر.”


Siriano به اشتراک گذاشته شده عکس و فیلم از مراحل تولید در رسانه های اجتماعی بیان کرد در این عنوان به صورت یک تصویر است که “نمونه های اولیه اتفاق می افتد”.

این تصویر نشان می دهد کرم ماسک صورت با بند در دو طرف در خورده شمع و قرار داده شده در داخل کیسه های پلاستیکی شفاف.

در یک ویدیو, نوشته شده توسط, طراح مد, مدل نشان می دهد که چگونه ماسک تست شده است به طوری که معلوم “مناسب”.

“ما خواهد ساخت چند نسخه از این در جهت کمک به مردم به عنوان بسیاری از ما می توانیم” او نوشت. “بیشتر به آمده است با تشکر از شما همه ما امیدواریم که برای دریافت این به حق مردم در اسرع وقت.”


به گفته دکتر جیک Dunning های در حال ظهور عفونت و زئونوزها در بهداشت عمومی انگلستان وجود دارد “شواهد بسیار کمی از سود گسترده” در اعضای عمومی با پوشیدن ماسک.

Dr Dunning توضیح داد به مستقل که در صورت ماسک “باید فرسوده به درستی تغییر مکرر حذف به درستی دفع خطر و مورد استفاده در ترکیب با خوب جهانی بهداشت رفتار در جهت آنها را به طور موثر”.

دولت بریتانیا می گوید که آن را توصیه نمی با استفاده از ماسک های صورت “را به عنوان یک ابزار موثر در جلوگیری از گسترش عفونت”.

“Facemasks نقش مهمی در تنظیمات بالینی از جمله بیمارستان اما شواهد بسیار کم از مزایای استفاده از آنها در خارج از این تنظیمات” دولت اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de