Coronavirus خرید اینترنتی خواهد امد و شد زیاد اقتصاد ایالات متحده در سال هزینه آن $8 تریلیون دلار از طریق 2030, CBO می گوید

استارک تصویر از این بیماری همه گیر را بالقوه اقتصادی تاثیر می آید یک هفته پس از مقامات کاخ سفید تایید آنها نمی خواهد آزادی خود را به روز بینی در تابستان امسال در سالانه خود را “اواسط جلسه” بررسی بودجه.

این بیماری همه گیر را مانع رشد اقتصادی آمریکا با کاهش میزان هزینه های مصرف کننده و بسته شدن کسب و کار های متعدد از CBO گفت. بخشی از تاثیر خواهد شد و کاهش بیش از 2 تریلیون دلار به دولت فدرال در حال حاضر تایید شده در اورژانس هزینه برای خانواده ها و کسب و کار.

“کسب و کار تعطیلی و اجتماعی فاصله اقدامات در حال انتظار برای محدود کردن هزینه های مصرف کننده در حالی که کاهش اخیر در قیمت های انرژی پیش بینی شده است به شدت کاهش می دهد ایالات متحده سرمایه گذاری در بخش انرژی گفت: Phillip L. Swagel این CBO مدیر سابق و کارشناس اقتصادی در آمریکا سازمانی موسسه یک مرکز-راست فکر می کنم تانک.

همه گیر و تاثیر آن بر اقتصاد ایالات متحده شده است سویفت. نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد از 3.5 درصد در ماه فوریه به 14.7 درصد در ماه آوریل است. درآمد مالیاتی کاهش هزینه های سر به فلک کشید و اقتصاد به سرعت قرارداد پس از سال ها از رشد.

CBO گزارش درخواست شده بود توسط رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-n. y.) و بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.), که در خدمت در کمیته بودجه سنا. CBO قبلا منتشر شد پیش بینی برای سال 2020 و 2021.

“رشد این به معنی افزایش بیکاری و کاهش دستمزد و درآمد کمتر برای مردم است. آنچه که ما به دنبال در یکی دیگر دهه است که گفت:” آدم Ozimek اقتصاددان ارشد در Upwork.

کاخ سفید در هفته گذشته گفت: آن را نمی خواهد بود با انتشار آن به روز شده تخمین های اقتصادی مانند تولید ناخالص داخلی و نرخ بیکاری, آمار به دلیل سطح بالا از نوسانات در اقتصاد ایالات متحده. CBO و دیگر تحلیلگران اقتصادی شده اند قادر به انجام این کار.

CBO نامه می گوید در حالی که “واقعی” تولید ناخالص داخلی خواهد شد در حدود 8 تریلیون دلار, “اسمی” تولید ناخالص داخلی سقوط خواهد کرد $16 تریلیون دلار در طول 10 سال آینده. که اندازه گیری مشاهده شده است توسط اقتصاددانان به عنوان کمتر قابل توجه به دلیل آن را شامل نمی شود تاثیر تورم است.

نمایندگان مجلس در حال بحث که آیا برای تمدید چندین فدرال کمک برنامه های مجموعه به پایان می رسد از جمله قابل ملاحظه افزایش مزایای بیکاری که گذشت در پایان ماه ژوئیه. کنگره دموکرات ها در ایران CBO یافته است به استدلال می کنند اضافی کمک های اضطراری ضروری است.

“به منظور جلوگیری از خطر رکود بزرگ دیگری است که سنا باید با عمل شدید حس فوریت را به مطمئن شوید که هر کس در امریکا است که درآمد آنها نیاز به تغذیه خانواده خود و قرار دادن یک سقف بالای سر خود” شومر در بیانیه ای. “مردم آمریکا نمی توانیم صبر کنید تا یک ماه دیگر برای مجلس سنا به تصویب قانون. آنها نیاز به کمک ما در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>