Coronavirus: اروپا در حال حاضر کانون بیماری همه گیر به عنوان سفر از محدودیت های اعمال شده در سراسر قاره

اروپا در حال حاضر کانون بیماری همه گیر کوروناویروس سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: در روز جمعه به عنوان سنبله در موارد دیدم بیشتر سفر از محدودیت های اعمال شده در سراسر این قاره است.

بیشتر موارد در حال حاضر گزارش شده در اروپا هر روز از گزارش شده در چین در ارتفاع آن اپیدمی گفت Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان است.

او افزود که اروپا نیز تا به حال بیشتر موارد گزارش شده و مرگ و میر ناشی از بقیه جهان همراه به استثنای چین است.

“پیام ما به کشورهای همچنان: شما باید یک رویکرد جامع. نه تست به تنهایی نمی تماس با ردیابی به تنهایی نمی قرنطینه به تنهایی نمی اجتماعی فاصله تنهایی – آن را تمام انجام,” او گفت:.

“هر کشور است که نگاهی به تجربه دیگر کشورها با شیوع زیادی و فکر می کند که نمی خواهد اتفاق می افتد به ما در حال ساخت یک اشتباه مرگبار – این می تواند اتفاق می افتد به هر کشور است.”

توصیف جهانی مرگ و میر از 5000 عنوان “غم انگیز نقطه عطف” او همچنین اعلام کرد که “همبستگی طرح پاسخ” است که اجازه می دهد مردم و سازمانها برای کمک به صندوق ماسک و دستکش و روپوش و عینک ایمنی برای سلامت کارگران و همچنین به عنوان کیت تشخیصی و سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه از جمله برای واکسن.

در ایتالیا تعداد زیادی از عفونت ها افزایش یافت با بیش از 2500 در 24 ساعت, در حالی که ویروس های مربوط به مرگ و میر ساخته شده بزرگترین واحد بعد پرش 250.

در آن زمان تعداد کل موارد در کشور به 17,660 و تعداد مرگ و میر ناشی از به 1,266.

در سخت ترین ضربه منطقه لمباردی, بیمارستان ها شدند سرشار با هر دو بیمار و مرده است. کشور, رستوران ها, کافه ها و مغازه های خرده فروشی بسته شده است. فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و بازار اجازه داده شد به کار با منظم خطوط به طور مساوی فاصله مشتریان تشکیل خارج برای جلوگیری از جمعیت داخل.

فرانسه اسپانیا و آلمان همه بیش از 2000 مورد هر یک. وحشت خرید دیده می شد در سراسر این قاره است.

روسای سلامت در آلمان و ایتالیا درهم برای هواکش به عنوان تولید کنندگان هشدار داد در روز جمعه است که بیمارستان ها در مواجهه عدم حیاتی تجهیزات.

در جای دیگر در اروپا جدید, محدودیت های مسافرتی انجامید عملا با ساعت روز جمعه: سوئیس پرتغال و جمهوری چک آغاز شده محرومیت ورود به مردم در نظر گرفته شده در معرض خطر است.

عفونت های جدید نیز به شدت افزایش یافت در اسپانیا که در آن دولت قرار داده و 60,000 نفر در چهار شهر های اجباری مستند که تکرار ایتالیا.


در مادرید است که در تلاش است با نزدیک به 2000 عفونت های بسیاری در خانه های سالمندان دولت ادغام بخش های مراقبت ويژه و با توجه به ارائه توسط هتل های زنجیره ای برای تبدیل اتاق به بیمار بخش.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز اعلام کرد دو هفته وضعیت اضطراری متعهد به “بسیج تمام منابع” از جمله ارتش است.

فرانسه ضبط شده اضافی 800 مورد به بیش از 3,600.

اتحادیه اروپا خواست کشورهای عضو برای قرار دادن بهداشت و درمان روش های غربالگری در محل در مرزهای خود را.

کانادا و دانمارک پیوست و ما را در ارائه مشاوره به شهروندان برای جلوگیری از سفرهای خارج از کشور و آمریکایی ها در اروپا, گیر افتاد, به طور فزاینده ای نادر اطلس پرواز بازگشت به خانه.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد که ممنوعیت سفر در افرادی که از اروپا ممکن است تمدید شود به بریتانیا است.

نمایی گسترش این ویروس در اروپا و آمریکای شمالی و خاورمیانه کشیده شده است در تضاد با پایانی شیوع بیماری در سخت ترین-آمار سازمان ملل در آسیا است.

بسیاری از کشورها را محدود کرده اند به اندازه مجاز گردهمایی برخی از بسته اند مدارس و مهد کودک ها و بسیاری از لوازم ورزشی و رویدادهای اجتماعی لغو شده اند.

دیزنی لند بسته پارک ها از جمله دیزنی لند پاریس تا پایان ماه و به حالت تعلیق جدید خروج از آن دیزنی گشت.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>