Coronavirus: اتحادیه اروپا تعلیق همه غیر ضروری خارجی ورود برای توقف اپیدمی گسترش

اتحادیه اروپا ممنوعیت “غیر ضروری” ورود تمام اتباع خارجی در دراماتیک ترین سرکوب در عین حال سعی کنید برای جلوگیری از این قاره را coronavirus بیماری همه گیر.

تنها ساکنان اعضای خانواده و ضروری کارکنان – بهداشت و درمان کارگران و کارشناسان پزشکی – خواهد بود معاف از اقدامات برای تحمیل شود و برای 30 روز در ابتدا.

:: به دنبال زنده coronavirus به روز رسانی در اینجا ::

بروکسل نیز اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی سریع سبز “خطوط” در جاده اصلی به اولویت دادن به حمل و نقل کالاهای پزشکی و مواد غذایی و خدمات اورژانس.

اعلام رادیکال مراحل Ursula von der Leyen کمیسیون اروپا گفت آنها لازم است به کم کردن سرعت گسترش شیوع.

“ما نیاز به کار بیشتر برای کاهش فشار بر روی ما سیستم بهداشت و درمان,” او گفت: “در حال ظهور از یک تله کنفرانس با G7 رهبران.

“ما می دانیم که همه چیز را کاهش می دهد که تعامل اجتماعی را نیز کاهش می دهد گسترش ویروس. کمتر سفر ما بیشتر می توانند حاوی ویروس است.”

وی تنها چند ساعت قبل از بوریس جانسون خواست شهروندان بریتانیا به کار از خانه برای جلوگیری از رفتن به بارها و رستوران ها و کنار گذاشتن سفر خود را برنامه.

دولت قبلا ایستاده بود در تقابل با بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا در اعمال سخت گیرانه اعمال محدودیت بر شهروندان و نخست وزیر نشان داد او هنوز رتبهدهی نشده است آماده به اجرای اقدامات است.

“وقتی که می آید به اجرای ما قدرت اگر لازم باشد اما من باور نمی کنم از آن خواهد شد لازم به استفاده از کسانی که در قدرت” او گفت:.

اگر چه انگلستان را ترک کرده است, اتحادیه اروپا شهروندان آن خواهد بود معاف از اتحادیه اروپا ممنوعیت سفر به دلیل پست-Brexit دوره گذار است که به معنی جنبش همچنان ادامه دارد.

“شهروندان بریتانیا در حال شهروندان اروپایی” Ms Von der Leyen گفت: “هیچ محدودیتی برای شهروندان بریتانیا برای سفر به این قاره است.”

مردم حمل و نقل کالا نیز معاف, او گفت: – “جریان کالا به اتحادیه اروپا باید همچنان” – به عنوان خواهد مرزی مسافران.

اعلام محدودیت برای 30 روز در ابتدا Ms Von der Leyen افزود: “می توان آن را طولانی مدت به عنوان لازم است.”

بروکسل مجبور شد به عمل پس از یک افزایش شدید در موارد عفونت در اروپا باعث یک موج از یک جانبه تصمیم گیری توسط کشورهای عضو به همه اما مهر مرزهای خود را.

آن را اعمال می شود به منطقه شنگن کشورهای که شامل 22 اعضای اتحادیه اروپا و همچنین ایسلند, نروژ, سوئیس و لیختن اشتاین.

چهار اتحادیه اروپا در این قاره است اما نه در شنگن – قبرس کرواسی رومانی و بلغارستان هستند که خواست به همچنین اجرای محدودیت.

“این اقدامات موثر تنها زمانی که آنها هماهنگ” Ms Von der Leyen تاکید کرد.

بعد در دوشنبه جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی تایید کرد که این تصمیم شده است تایید شده توسط رهبران ملی.

“همه سفرهای بین کشورهای غیر اروپایی و اتحادیه اروپا و منطقه شنگن معلق خواهد شد برای 30 روز او گفت:” در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت.

تنها چند ساعت قبل از فرانسه اعلام کرد خود را 15 روز مستند ممنوعیت تمام مجامع عمومی و اجتماعی در تماس با شهروندان خواست برای کار از خانه در هر کجا که ممکن است.

تنها سفر به سوپر مارکت ها و داروخانه ها و اماکن کار اجازه خواهد داشت.

“پیش از این هرگز در تاریخ فرانسه تا به حال به چنین استثنایی اقدامات در زمان صلح” آقای پاکسازی گفت. “شما دیگر قادر خواهد بود برای دیدن شما عزیزان… یا ادامه زندگی روزمره خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>